wmaraci reklam

Dolandırıldım Hukuki olarak yardımcı olacak arkadaşlar

19 Mesajlar 2.354 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

uygunindir adlı üyeden alıntı

İnsanlık hali hocam belki bir sıkıntı olmuş olabilir uyarı yapın ürün elinize ulaşmassa anında savcılığa gidin

yazdım okunmuş whatsapp mesajım ama hala dönmüyorsa art niyet aramam doğal kimse istemez ve değmez üç kuruş için ************** olmanıza

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
reklam

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

VoltajKA adlı üyeden alıntı

Haftasonu olduğu için havale gelmemiş olabilir. Ne zaman gönderdi parayı?

perşembe gece benden hesap numarası istedi ama pazar bu gün hala gelen giden bir şey yok yani bence art niyet var yollayacak insan arar anlatırdı durumunu yam yam değilim anlarım ama bu durumda dikkate alınmamak elbette beni yasal olarak hakkımı aramaya itiyor..

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

atlas14 adlı üyeden alıntı

Kendimi gördüm hocam 2011 yılında telefon takas edicektik aynı ilan sitesinden adam dediki 150 tl yi gönder bende telefonu göndereyim kontrol et eğer sorun çıkarsa 2 kargo ile uğraşmayalım ödemeni yaparım telefonu gönderirsin dedi aklıma yattı 150 tl yatırdım adam bana bir adet bozuk bilgisayar parçası gönderdi gittim şikayetçi oldum 2016 yılında dava açıldı ne gelen var ne giden savcılıkta sizin anlattığınıza göre **************lık var deyip kamu davası açtı yakalama kararı çıktı ama hala ses seda yok yıl oldu 2019 dava hala devam ediyor yakında dava ya rafa kalkar yada zaman aşımına uğrar yakalansada adli denetimle serbest bırakılır falan filan uzar gider 150 tl için adamı sonucta kara zindanlarda çürütcek halleri yok ya tutar küçük olunca cezada az oluyor mübasir de bana dediki ne kadarda kamu davası açılmış olsa adam yakalandığı zaman mantıklı bir ifade verirse adliyeden senden önde çıkar dedi bende işin ucunu bıraktım cünkü tebligat adliye sabah durusmaya gir cık pisikolajim bozuldu artık adliyenin yüzünü dahi görmek istemiyorum ne oldu akıllandım artık elden yada get ile alıyorum bile bile lades yapmıyorum 150 tl ye dolandırılmama dersi almış oldum=) geçmiş olsun

100 e yakın alışverişim oldu sizden iyi olmasın öğrencilere nintendo 3ds sattım haftada 2 adet sattığım oldu sorgusuz sualsiz para yolladılar bende sabahına ürünlerini kendime alıyormuş gibi paketledim yolladım ve teşekkür edildi ayrıca ellerine ulaşana dek takipçisi oldum verdiğim ürünlerin hatta aradım aldınız mı diye abi aldım ama oyuna daldım seni unuttum diyende oldu arada çıkıyor bu tarz insanlar yasanın bu durumda kolaylık sağlaması gerekiyor hadi beni geçtim başkasının canını yakmasın bu tip insanlar yazık haftalarca para biriktirenler vardı ürün almak için yazık değil mi o insanlara !!

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
Evet bu gün verdim mahkemeye şikayet dilekçemi bir ayrıca şahsa da yolladım ve sonrasında telefonum susmadı abi etme pazartesi paranı yollayacağım diye bende pazartesi olsun bakalım dedim..ne gerek vardı aslında bu aşamaya gelmesine ??

https://i.hizliresim.com/r5X1jP.jpg

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
eğer pazartesi paranı yollarsa, gidip bir ifade ile şikayetinden vazgeçebilirsin,
bu şekilde **************lık çok fazla karşılaşıyoruz.
Sahibinden üzerinden 2. el telefon almayın.
Hatta bence 2. el telefon hiç almayın

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Bonneval Bonneval WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Adwords danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Elinizde fatura yok doğrudan havale ile odeme yaptiysaniz istediğiniz kadar uğraşın hocam zaman kaybi olacaktir. Ne kadar uzarsa uzasin en sonunda takipsizlik çıkacak. Eger havale yapmissaniz. Havale demek kendi iradem ve istegimle para yolladim demek .

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

hretinqer adlı üyeden alıntı

Elinizde fatura yok doğrudan havale ile odeme yaptiysaniz istediğiniz kadar uğraşın hocam zaman kaybi olacaktir. Ne kadar uzarsa uzasin en sonunda takipsizlik çıkacak. Eger havale yapmissaniz. Havale demek kendi iradem ve istegimle para yolladim demek .

Hayır eninde sonunda takipsizlik çıkmaz elinde whatsapp konuşmaları var günde kaç kişi bu **************lık yönteminden geliyor, ceza da alıyor parasını kurtaramaz, ama karşı taraf ceza alabilir ;) (Adliyede çalışıyorum)

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

eğer pazartesi paranı yollarsa, gidip bir ifade ile şikayetinden vazgeçebilirsin,
bu şekilde **************lık çok fazla karşılaşıyoruz.
Sahibinden üzerinden 2. el telefon almayın.
Hatta bence 2. el telefon hiç almayın

Nereden baksanız 100 e yakın alışverişim oldu arada çıkıyor sorunlu insanlar sözde pazartesi yollayacak bakalım hayırlısı

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Hayır eninde sonunda takipsizlik çıkmaz elinde whatsapp konuşmaları var günde kaç kişi bu **************lık yönteminden geliyor, ceza da alıyor parasını kurtaramaz, ama karşı taraf ceza alabilir ;) (Adliyede çalışıyorum)

Evet kime sordu isem aynı cevabı aldım yani paranız geri verilmez ama karşı taraf ceza alır dendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al