wmaraci reklam

Dolandırıldım Hukuki olarak yardımcı olacak arkadaşlar

19 Mesajlar 2.358 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
Merhaba arkadaşlar fikir alışverişi adına açıyorum konuyu sahibinden üzerinden bir telefon alacaktım adam ile anlaştım istanbuldan biri bende ödeme yolladım ama 3-4 gün geçmesine rağmen ürünü yollamadı ve bana bende bir telefon aldım bozuk çıktı senin paranı yollayacağım dedi ve hesap numarası da aldı ama yollamadı benim elimde ödeme dekontum var ayrıca whatsapp konuşma kayıtlarım var şimdi bunu şikayet edeceğim bu adam ceza alır mı yoksa takipsizlik mi çıkar ??

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
reklam

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
En yakın Cumhuriyet savcılığına giderek , dilekçen ve yazışma çıktılarınla başvurabilirsin. Gerisi zaten onların işi. Mutlaka bu konuda yufka yürekli davranma.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

yasinnalaca yasinnalaca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Aslında sizin yaşadığınız olayda doğrudan Türk Ceza Kanunu 158. maddesi kapsamında nitelikli **************lık mevcut. Ancak genellikle savcılık makamları, internetten alışveriş olaylarında karşı tarafın özel bir hile kullanmadığını, alıcının yeterli derecede özen göstermediğini belirterek takipsizlik kararı vermektedir. Ama üzerine düşündüğünde başka mağdurların ortaya çıkma ihtimali yüksektir ve hakkında dava açılabilir. Bu tamamen dosyanızla ilgilenecek savcının ilgisine bağlı. Bu tarz dosyalarda, haklarında dava açılan ya da soruşturma başlatılan şahıslar parayı geri ödeme yoluna gittiklerinden son bir kez daha yazıp bekledikten sonra şikayet etmenizde fayda vardır kanaatindeyim.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
son bir uyarı yapmanda fayda var savcılığa gideceğini söyle hala yokuş yaparlarsa uğraşırsiniz ama korkutarak hallolur belki uğraşmadan hallolmus olur

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
İnsanlık hali hocam belki bir sıkıntı olmuş olabilir uyarı yapın ürün elinize ulaşmassa anında savcılığa gidin
conference

kişi bu mesajı beğendi.

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

uygunindir adlı üyeden alıntı

İnsanlık hali hocam belki bir sıkıntı olmuş olabilir uyarı yapın ürün elinize ulaşmassa anında savcılığa gidin

Nedense bu sıkıntılar hep parayı gönderdikten sonra oluyor :)
onurrckrr1 uygunindir hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Haftasonu olduğu için havale gelmemiş olabilir. Ne zaman gönderdi parayı?

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
Kendimi gördüm hocam 2011 yılında telefon takas edicektik aynı ilan sitesinden adam dediki 150 tl yi gönder bende telefonu göndereyim kontrol et eğer sorun çıkarsa 2 kargo ile uğraşmayalım ödemeni yaparım telefonu gönderirsin dedi aklıma yattı 150 tl yatırdım adam bana bir adet bozuk bilgisayar parçası gönderdi gittim şikayetçi oldum 2016 yılında dava açıldı ne gelen var ne giden savcılıkta sizin anlattığınıza göre **************lık var deyip kamu davası açtı yakalama kararı çıktı ama hala ses seda yok yıl oldu 2019 dava hala devam ediyor yakında dava ya rafa kalkar yada zaman aşımına uğrar yakalansada adli denetimle serbest bırakılır falan filan uzar gider 150 tl için adamı sonucta kara zindanlarda çürütcek halleri yok ya tutar küçük olunca cezada az oluyor mübasir de bana dediki ne kadarda kamu davası açılmış olsa adam yakalandığı zaman mantıklı bir ifade verirse adliyeden senden önde çıkar dedi bende işin ucunu bıraktım cünkü tebligat adliye sabah durusmaya gir cık pisikolajim bozuldu artık adliyenin yüzünü dahi görmek istemiyorum ne oldu akıllandım artık elden yada get ile alıyorum bile bile lades yapmıyorum 150 tl ye dolandırılmama dersi almış oldum=) geçmiş olsun

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Bir havuz sistemi şart.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

son bir uyarı yapmanda fayda var savcılığa gideceğini söyle hala yokuş yaparlarsa uğraşırsiniz ama korkutarak hallolur belki uğraşmadan hallolmus olur

hakkımı yasal yollardan arayacağımı söyledim ve en üzüldüğüm tarafı ise bir aramamda kızı çıktı telefona babam uyuyor dedi üzüldüm ama yapacak bir şey yok yani bende telefon almak için yolladım o parayı "keşke oda düşünseydi çocuğunu" yazık yani değmez hiçbir şey için utanılacak işlerden uzak durmak lazım
FurkanCanoz AdSenseisi

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al