wmaraci reklam

Duyarlı Olmaya Davet Ediyorum..

5 Mesajlar 1.196 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erbilen erbilen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 6 / 201
  • Ticaret 0, (%0)

Malum kış ayındayız.. Havalarda git gide kötüye gidiyor.. Soğuklardan korunmak için katkat giyiniyoruz.. Erzak depoluyoruz.. Vs. vs.. Lakin bunları yaparken birşeyi unutuyoruz.. Bu dünyada yaşayan tek canlılar bizler değiliz.. Evet, sokak hayvanlarından bahsediyorum.. Biz korunmak için herşeyi yaparken, onlarıda öldürmek için elimizden geleni yapıyoruz..

Sizden ricam şudur ki, hadi birazda onları düşünelim.. Son günlerde çoğu şehre kar yağdı.. Yağmayada devam ediyor.. Eskişehir'de hala her yer bembeyaz.. Ve kuşlar, kediler, köpekler yiyecek birşeyler bulmakta zorlanıyorlar.. Yiyecekler karların altında kaldı.. Onlara yardımcı olma zamanımızdır bu aylar.. Bu sabah kuşlar için bayat ekmeklerden birazını karların üstüne parçalayıp bıraktım.. 5 dakika sonra bir sürü kuş gelip yemeye başladı.. Buda demek oluyor ki gerçektende bu aylarda onlara yardım etmemiz gerekiyor..

Sevabın nereden geleceğini, cennetin kapılarının nasıl açılacağını bilemeyiz beyler, bayanlar.. Belkide küçük bir kuşun yediği ekmek sizi cennete götürür.. Allah rızası için yardım edin diyorum sizlere :) Ben yaptım, sıra sizde..

[COLOR=DarkRed]
Not: Tartışma yaratacak mesajlardan kaçının.. Sokakta kalan insanları elbetteki düşünüyorum, lakin sokak hayvanlarınıda düşünmek suç değildir.. Olayı bu şekilde başka yönlere çekmeyin.[/COLOR]

http://www.tayfunerbilen.com/genel/16-duyarli-olmaya-davet-ediyorum.html
ErenKeskin chbz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

chbz chbz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Gerçekten çok güzel bir fikir, düşünce. Bizim burda sokakta kedi köpek olmaz, karda yok ama bazen metroda falan güvercinler kuşlar gördüğüm zaman bisküvileri kırıyorum yere koyuyorum, birkaç dakika sonra birsürü kuşlar geliyor.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Penceremin önünün kümesten farkı yok hocam :D Günde bir ekmek ekstra buğday (tabi buğday var iken ekmek kalıyo orda :D ) 2 tabak su :) 2-3 günde bir sabahın 7sinde eminönüne iner martılarla boğuşurum :) Ayrı bir his, süper birşey onların ciddi manada yararlandıklarını hissedebilmek.Allah hayrını kabul etsin, herkesin duyarlı olması dileğiyle.
occipital erbilen chbz

kişi bu mesajı beğendi.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Helal olsun hocam.Karşılığını elbet alırsınız güzel düşünce benimde dikkatimi çektiğin için teşekkürler...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

erbilen erbilen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 6 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
İnşallah, rica ederim..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al