wmaraci reklam

elektronik sigara hakkında

13 Mesajlar 1.898 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Selamlar

elektronik sigara kullanan var mı aranızda ? konu hakkında bazı sorularım var

1. nereden alabilirim aldığınız yerler nereler
2. içindeki likit fiyatları ne kadar ve kaç gün gidiyor.

wmaraci
reklam

Emreby Emreby Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 761
  • Beğeniler 148 / 150
  • Ticaret 33, (%94)
Being hocamın blogunda paylaştığı yazı işinize yarayabilir.
http://www.burakgoc.com/elektronik-sigaraya-basladim/

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiyede yasak diye biliyorum..

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Hesaplı gibi görünebilir fakat içimi fazla yapıldığında tekel ürünlerinden fazla ödeyebilirsiniz. Tekel ürünlerinden bağımlığı kesme konusunda başarılı olabilir fakat kendisine çok fazla bağımlılık yaptırabiliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
https://www.instagram.com/elektronik_sigaraci_/
Bizim arkadaş satıyor nerden alıyor bilmiyorum ama kardeşimde aldı kullanıyor da bana pek inandırıcı gelmedi sigaradan daha çok bağımlılık yapıyor sanki nargile gibi kokulu jelleri var onları kullanıyorsun saçma sapan şeyler sigarayı bırakıcaksan beyinde bitirmen gerekiyor başka şeylerle değil.
L0ckam

kişi bu mesajı beğendi.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Emreby etiket için teşekkürler hocam.

724SATINALCOM Yasallık konusu biraz ilginç çünkü kullanmak için getirilen yasal bir yaptırım yok. Yasak sadece satışı ve ülkeye sokulmasıyla sınırlı.

Phantaso aslında o iş tam olarak öyle değil hocam. Sadece biraz araştırma yapıp doğruları öğrenmek ve ipuçlarını bilmek gerekiyor. Günde bir paket sigara içerek bir yılda 3.250 TL harcama yapabilirsiniz.

Aynı oranda elektronik sigara içtiğinizdeyse masrafınız kesinlikle 350 TL'nin üzerine çıkmayacaktır. Bazı püf noktalar var onları bilmek gerekiyor. Örneğin 18 MG niktonli likit doğrudan içildiğinde birçok kullanıcıya ağır geliyor. Bunu yarı yarıya boş dediğimiz (Bitkisel gliserin ve propilen gilikol) sıvısıyla karıştırdığınızda aldığınız likitleri yarı yarıya daha uzun kullanmış oluyorsunuz.

Zaten 10 adet kaliteli likit de 130 TL ediyor. Bu şekilde kullanılmasa bile elektronik sigara kesinlikle normal sigaradan daha hesaplıdır. Bağımlılık konusunda haksız sayılmazsınız ama keşke herkes sigarayı bırakıp bu alete bağımlı olsa. Sigaranın yanında bu aletin zararı balinanın yanındaki hamsi kadar kalıyor.

onurkaplan Biz artık bu konuda baya piştiğimiz için yurtdışından iki parça halinde getiriyoruz böylece gümrüğe takılmıyor. Tek parça setler %80 ihtimalle gümrüğe takılıyor. Yurtiçinde birçok tedarikçi var ancak geneli aldıkları üründen %300 hatta %400 kar ile satmaya çalışıyor. Eğer ciddi bir alıcıysanız elimde sıfır birkaç adet kapalı kutu ürün mevcut. Fahiş rakamlar ödemeyeceğiniz kaliteli bir aleti uygun bir rakamdan satabilirim.

Likit konusu başlı başına bir konu. Elektronik sigarada işin %90'ı likitte bitiyor. Birçok likit markası var bunların arasından en hesaplı ve kaliteli olanları ise Natura Hexocell ve Heisenberg gibi markalar oluyor. 18 MG'lık bir likiti ben takribi olarak 3-4 haftada boş likit ile yarı yarıya karıştırarak içiyorum yoksa bana çok ağır geliyor. Direk içimi halinde de bir likit en en en az bir hafta ile on gün arası gidecektir ki, 10 tanesini 130 - 190 TL aralığında satın alırsanız haftalık likit masrafınız sigara parası yanında devede kulak kalır.

Araştırmak ve araştırmak e-sigara da iş tamamen buna bakıyor. YouTube'dan Buharlı Lokomotif ve Buhar Odası kanallarına bir dal derim ;) Başka sorunuz olursa konu altına yeşillendirebilirsiniz arkadaşlar.
FatihKuLL

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Being öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim

buradaki blog sanırım size ait http://www.burakgoc.com/elektronik-sigaraya-basladim/ satacağınız ürün bu görselle aynı mıdır yoksa farklı mı farklı ise resmini paylaşmanızı rica ediyorum

Fiyat konusunda sizden bir pm rica edicem cihaz + likit olarak

Likit konusunda şuanda içtiğim sigara hafif bir sigara içiyorum alacağım likit ağır olmaması gerekiyor bunun içinde ayrıca sizden bir öneri rica edebilir miyim ?

senasevde senasevde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek yine öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 9 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
hakkında herhangi bir bilimsel makale okumadan, araştırmaları incelemeden onu da geçtim kullanan birinden aradaki farkı sormadan olumsuz yorumlar yapanları umursamayacaksanız başlayın.
günden en az 3 kişiden "ya o sigaradan daha zararlıymış ciğerlerin su topluyormuş", "patlayacaksın haberin yok", "sen ne içiyon öyle baca gibi" sözler duymaya razıysanız başlayın.
bunun yanında;
sigaradan kurtulmak ve rahat nefes alabilmek, küllük gibi kokmamak, dişlerinizi kazımadan beyazlığını koruyabilmek, koah hastası olmamak gibi artıları da var.
maliyet konusu değişken. hobi haline getirirseniz maliyeti yüksek. telefonuma vape adından bir uygulama indirdim. 6 aydan bu yana sigaraya vereceğim 1500 TL civarında bir parayı kenara atabildiğimi gördüm. ki ben çok sigara içen biri de değildim ama parliament içiyordum. sanırım şuan 13,5 TL olmuş.
velhasılı kelam tavsiye ediyorum.

peki hangi ürünler;
şuaralar genel olarak moda eleaf pico. üzerinde melo 3 atomizer oluyor. ciğer çekimi olarak kullanıyorsun. eğer istersen sigara içimi bir atomizer alıp o şekilde de kullanabilirsin. alt kısım(mod deniliyor) çok kibar ve şık. başlangıç için ideal. 220 TL civarında bulabilirsin.
likit ayrı bir derya. çok geniş bir konu. ama ben nbase içiyorum genelde
nbase nikotin ilave edilmiş vg+pg demektir. istersen yanında birkaç aroma alır bir haftalık sigara maliyetine bir ayını rahatlıkla çıkarırsın.
Being

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
senasevde bilgilendirmeniz için teşekkürler ürün linki elinizde mevcut ise rica edebilir miyim ?

Erhanyavuz91 Erhanyavuz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)
Bir bağımlılıktan vazgeçmek için başka bir bağımlılık :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al