wmaraci reklam

Ev Almak İçin Uygun Zaman Şuan Mı ?

26 Mesajlar 2.617 Okunma
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Su anda ekonomik problem var zaten.Mesela.ben gecen sene ev aldim.0.89 dan simdi 1 in ustunde kac oldu bilmiyorum.Ben aldiktn sonra karsi arsada.insaat basladi 3 ayda bitirdiler 12 dairenin hicbirini satamadi fiyatida yuksek degilsi.Hala daha hepsi bos.Diyecegim insanlar ipotek dahi ettirmese yine bu kotu ekonomi de ev almaz.Borca girmeden siz alirsaniz durumu kurtarmak icin ucuza alabilirsiniz.Cunku kimsenin oyle basiy pazarlik yapacak durumu yok.Alacaginiz evi 5 bin inerse simdi 15 bin inebilir

bizim bulunduğumuz binada da öyle . sadece kiraya gelen oluyor . ev alma işi olunca herkes geri çekiliyor . müteahhit de sıkıntı yaşadığını söylüyor . ama şimdi almak sizce mantıklı mı ?

wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Kredi çekeceksiniz almayın.Kışın ev fiyatları düşer.O yüzen düğün sezonu başlamadan alın.Kredi işine gireceksiniz almayın.Örnek olarak 50 bin çekip 100 bin ödemek gerçekten koyuyor.Peşin para varsa düğün sezonu başlamadan alın.Fiyatlarda yüksek ama en azından kredi derdiyle uğraşmazsınız.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
En kötü zaman şu zaman. Seçimin geçmesini bekleyin. Bu sene hiç düşünmeyin bence. Emlak satışları düşmesine rağmen fiyatlar düşmüyor. Biraz daha bekleyin bence.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

HayvanSever HayvanSever Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kamu Personeli
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Şu zamanda kesinlikle kredi çekmeyin. Biz 2 sene önce 100 bin çektik. O zamanlar iyi gibiydi. Şu an faiz oranları çok fazla. Kesinlikle krediye bulaşmayın.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Seçimden sonra kriz derinleşecek, herkesin borcu var, banka el koymadan ucuza elden çıkarmaya çalışacaklardır.

Seçim sonrası uygun fiyat olursa alabilirsiniz.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

HayvanSever HayvanSever Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kamu Personeli
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Seçim sonrası yine mevcut parti gelirse bu sefer yokuş bayağı aşağı uçacağız. Ona göre hareket edin. Krediye bulaşmayın.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Bundan 3 sene önce 0.89 çekilen krediye Marstyson şimdi 2,79..i vermek biraz delilik işi. Biraz rahat kafayla düşünüp daha iyi kararlar verin. Misal sahibinden bir evi takip ediyorum yaklaşık 5 aydır 270 bin tl idi gidip görüştüm gram fiyat indirmedi. Şimdi 210 bin tl indirmiş aradım doğru mudur dedim evet doğrudur dedi, telefonu kapattım yüzüne. Bence şurada şurada indirim var diye hemen almayın. Azıcık sabır. Benim naçizane fikrim bu
FurkanCanoz Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

Bundan 3 sene önce 0.89 çekilen krediye Marstyson şimdi 2,79..i vermek biraz delilik işi. Biraz rahat kafayla düşünüp daha iyi kararlar verin. Misal sahibinden bir evi takip ediyorum yaklaşık 5 aydır 270 bin tl idi gidip görüştüm gram fiyat indirmedi. Şimdi 210 bin tl indirmiş aradım doğru mudur dedim evet doğrudur dedi, telefonu kapattım yüzüne. Bence şurada şurada indirim var diye hemen almayın. Azıcık sabır. Benim naçizane fikrim bu

Siz açıklama kısmını okumadınız sanırım. Biz faiz işine girmek istemiyoruz . Alacağımız borç tanıdığımız zengin iş adamından olacak. Bankayla alakalı bir durum yok yani . Benim merak ettiğim son yazdığınız cümlelerinizdi. Siz de düşeceğini söylüyorsunuz . O zaman bekleyemeye devam etmek en mantıklısı
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

WMSupport WMSupport Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Wordpress & SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 25 / 157
  • Ticaret 26, (%92)
Gelişmeye başlayan ekonomilerde krizler ilk inşaat ve emlak sektörünü vurur. Şuan ülkemiz derin bir krize doğru ilerlerken ev almak pek mantıklı değil paranıza yazık. Seneye aynı evi daha uygun fiyata alabilirsiniz.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

WMSupport adlı üyeden alıntı

Gelişmeye başlayan ekonomilerde krizler ilk inşaat ve emlak sektörünü vurur. Şuan ülkemiz derin bir krize doğru ilerlerken ev almak pek mantıklı değil paranıza yazık. Seneye aynı evi daha uygun fiyata alabilirsiniz.

100 bin liraya yapılan bir ev 400 bin liraya satılıyor. Keşke kriz olmadan bu balon söndürülebilseydi . Dediğiniz gibi beklemeye devam edeceğiz .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al