wmaraci reklam

Ev Almak İçin Uygun Zaman Şuan Mı ?

26 Mesajlar 2.580 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
İyi akşamlar . Ev almak istiyoruz ama şuan elimize 130 bin civarı para var . Bununla da doğru düzgün bir ev alamayacağımızı biliyoruz . Faiz olayına bulaşmadan tanıdığımızdan biraz borç alarak ev alacağız bu yüzden . Ama şuan uygun dönem mi ? İlerleyen zamanlarda emlak fiyatlarında ciddi düşüş olacağı söyleniyor . Hak veriyor musunuz ?
Ankanew

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Dusen hic birsey olmayacak.Daha kotusu olur daha iyisi olmaz
aOktemer

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Dusen hic birsey olmayacak.Daha kotusu olur daha iyisi olmaz

ipotekli konut sayısında patlama yaşanayacağı için bankaların ilerleyen zamanda çok ucuza evleri elinden çıkaracağı söyleniyor . Şu dönemde evlerin fiyatları neden daha da artar ?

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
İstanbul Esenyurt da 6+2 260 metrekare dubleks daireyi 300.000 TL ye 2 yıldır satamadım. Evlerin daha düşeceğini düşünmüyorum ama inşaat sektörünü canlandırmak için faiz oranları ni düşürebilirler

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

suskun adlı üyeden alıntı

İstanbul Esenyurt da 6+2 260 metrekare dubleks daireyi 300.000 TL ye 2 yıldır satamadım. Evlerin daha düşeceğini düşünmüyorum ama inşaat sektörünü canlandırmak için faiz oranları ni düşürebilirler

esenyurtta bir sene yurtta kalmıştım . orada oturanlar genelde istanbula sonradan göçenler oluyor . çoğu da haliyle durumu olmayan insanlar . bence satmak yerine kiraya vermeniz en makul olanı . benim 300 bin liram olsa esenyurttan ev almam . istanbul dışı alırım ama esenyurttan almam
zoriani

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

ipotekli konut sayısında patlama yaşanayacağı için bankaların ilerleyen zamanda çok ucuza evleri elinden çıkaracağı söyleniyor . Şu dönemde evlerin fiyatları neden daha da artar ?

Iste o ipotekli evler normal kisilere kalmaz.Hic simdiye kadar bir yakinindan veya cevren ipotekli ev aldim.dedigini duydun mu? Olacak su o ipotekli ev kodamanlardan birine oradan araciya ordan komisyoncuya oradan da sana yine tabiri caizse kazik fiyattan gelecek
Vtcam ofurkanak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Iste o ipotekli evler normal kisilere kalmaz.Hic simdiye kadar bir yakinindan veya cevren ipotekli ev aldim.dedigini duydun mu? Olacak su o ipotekli ev kodamanlardan birine oradan araciya ordan komisyoncuya oradan da sana yine tabiri caizse kazik fiyattan gelecek

yalnız benim demek istediğim basit bir olay değil . ipotek olayı patlayabileceği için diyorum . ekonomik bir problem yaşandığında insanlar o riske girip toplu şekilde ev alma cesareti gösterebilir mi ?

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Marstyson Esenyurt çok göç alan yer ama diğer ilçelere göre çok fazla boğucu değil Bağcılar dan esenyurt a tasindim ama kesinlikle artık Bağcılar veya o tarafa taşınmam evi satabilsem İstanbul'u terk edecem . Kesinlikle İstanbul dan asla ev almam İstanbul un en güzel yerinden bile ev almam .

http://www.cepradyom.com/

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Su anda ekonomik problem var zaten.Mesela.ben gecen sene ev aldim.0.89 dan simdi 1 in ustunde kac oldu bilmiyorum.Ben aldiktn sonra karsi arsada.insaat basladi 3 ayda bitirdiler 12 dairenin hicbirini satamadi fiyatida yuksek degilsi.Hala daha hepsi bos.Diyecegim insanlar ipotek dahi ettirmese yine bu kotu ekonomi de ev almaz.Borca girmeden siz alirsaniz durumu kurtarmak icin ucuza alabilirsiniz.Cunku kimsenin oyle basiy pazarlik yapacak durumu yok.Alacaginiz evi 5 bin inerse simdi 15 bin inebilir

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

suskun adlı üyeden alıntı

Marstyson Esenyurt çok göç alan yer ama diğer ilçelere göre çok fazla boğucu değil Bağcılar dan esenyurt a tasindim ama kesinlikle artık Bağcılar veya o tarafa taşınmam evi satabilsem İstanbul'u terk edecem . Kesinlikle İstanbul dan asla ev almam İstanbul un en güzel yerinden bile ev almam .

adile naşit caddesi gibi yaşanabilir yerler var ama o kısımlardaki evlerin de fiyatları uçuk biraz. dediğiniz gibi ben de istanbuldan ev almam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al