freelance iş ilanları

Facebookta böyle Bir Paylaşım Nasıl Yapılabilir ?

29 Mesajlar 3.887 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Sayfada gönderi kısmına linki yapıştırdıktan sonra alt kısımda görsel yükleme kısmı var. Oradan play butonlu görseli yükleyin. Daha sonra başlık ve alt açıklama kısımlarını düzenleme yetkiniz var. Onların üzerine tıklayıp silin ve 1 kere boşluk tuşuna basın. Önce başlık sonra alt etiketi silin.

iyi.
wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Şöyle anlatayım.
https://www.facebook.com/hubspot/notes/
Bu sayfaya gir mesela. Orada notlar var. Tıklayınca bir pencere açılıyor ve içerik aynı bildiğin web sayfası gibi. Resimler var, içinde kelimelere verilmiş linkler var. Bu şekilde not eklediğin zaman istediğin gibi HTML etiketlerini kullanabiliyorsun.
Resme link verebilirsin, bir metne link verebilirsin. Eklediğin not 5 satırdan daha uzunsa altta devamını gör bağlantısı görünür. 5 satırdan daha kısaysa devamını gör bağlantısı görünmez ve notta resme link verdiysen eğer ona tıklayanlar linke gider.

Ek Olarak: Eğer sayfanda Notlar ekli değilse sayfa ayarlarına git. Oradan uygulamalar sekmesine gir, Notlar uygulaması görünür. Onu etkinleştirdiğin zaman kullanabilirsin. Ardından sayfa ayarlarına gir, sayfayı düzenleye bas ve alttan sekmeleri yönet. Oradan notlar sekmesini görünür yap.

Bahsettiğin hepsi notlarla yapılabiliyor. Zaten not ekleyince dediğimi hemen anlarsın.

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
@Okeskin Verdiğin bilgiler için teşekkürler.

Dediğin şekilde başlık ve meta etiketi açıklamayı sildim ama altta linkin paylaşıldığı site ismi duruyor. site ismi düzenlenebilir değil.
@PHPacemisi Dediğin sayfaya baktım da keni sayfamızda paylaşımı nasıl o şekilde yapıcaz. html ile yazıya link veriyorum resim ekleyip link veriyorum. ama bir şekidle kodun içinde link olduğu için facebook o kadar kod içinden linki görüp hemen önizlemeye alıyor sanki link paylaşmışım gibi oluyor. Yada ben yapamadım .
Neyse teşekkürler gene de. Hani maksadım aklıma gelen bu konuda nasıl yapılıyor öğrenmek ve forumda merak edenlerde konudan öğrenebilir.

meghisthon meghisthon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 24 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Konu hakkında bilgi sahibiyim eğer böyle bir şey yaptırmak isteyen varsa, ücretli bir şekilde yapabilirim. Kendim de daha önce bu taktiği kullanmıştım.

sizofren.org
zorgorev.com
meghisthon.com
wmaraci
wmaraci

Atlascringe Atlascringe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)
Bu dediğiniz linki yapıştırdıktan sonra videonun resmini alıyor olmasın.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

bilalguler5 adlı üyeden alıntı

@Okeskin Verdiğin bilgiler için teşekkürler.

Dediğin şekilde başlık ve meta etiketi açıklamayı sildim ama altta linkin paylaşıldığı site ismi duruyor. site ismi düzenlenebilir değil.
@PHPacemisi Dediğin sayfaya baktım da keni sayfamızda paylaşımı nasıl o şekilde yapıcaz. html ile yazıya link veriyorum resim ekleyip link veriyorum. ama bir şekidle kodun içinde link olduğu için facebook o kadar kod içinden linki görüp hemen önizlemeye alıyor sanki link paylaşmışım gibi oluyor. Yada ben yapamadım .
Neyse teşekkürler gene de. Hani maksadım aklıma gelen bu konuda nasıl yapılıyor öğrenmek ve forumda merak edenlerde konudan öğrenebilir.

Link olmadığını görmedim. Siz söyleyince fark ettim bende. Takipteyim bende.

iyi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

meghisthon adlı üyeden alıntı

Konu hakkında bilgi sahibiyim eğer böyle bir şey yaptırmak isteyen varsa, ücretli bir şekilde yapabilirim. Kendim de daha önce bu taktiği kullanmıştım.

Ýöntem çözmek için fikir alışverişinde;bulunuyor arkadaşlar, forum ortam gereği karşılıklı durum değerlendiriliyor. Her şey para değil ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Cidden bunu wordpress site için nasıl yapıldığını anlatabilecek biri varsa güzel olur herkes için.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Meta etikeleri ile yapılabilir diye düşünüyorum. Ancak teknik anlamda pek bilgi sahibi değilim, detaylı bir cevabım yok :)

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al