wmaraci reklam
lidertakipci

Fiat palio için navigasyon

8 Mesajlar 2.907 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Fiat palio 2004 model için navigasyon(multimedyalı, görüntü kayıt sistemli geri dönüş kameralı) bir sistem arıyorum. Double din olarak geçiyor bunun ismi. Bu sistem olmayan çoğu arabaya sonradan takılabiliyor. Fakat ben 1 saattir bakıyorum fiat palio için sadece portatif navigasyon cihazları var. Yani cama tapıştırmalı(vakumlu) cihazlar var. Hayır o kadar marka modele hatta 1995 model araçlara bile var ama 2004 model fiat palio için yok mu? Bu işlerden anlayan bilenler yardım etsin ricam.

wmaraci
reklam

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Bendede 2006 palio var hocam zamanında baktım ama bulamadım. Sadece aux çıkışı olan birşeyde benim işimi görür

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

mert50356 adlı üyeden alıntı

Bendede 2006 palio var hocam zamanında baktım ama bulamadım. Sadece aux çıkışı olan birşeyde benim işimi görür

Hocam çok ilginç ya. Hayır modeli çok düşük araçlara bile yapmışlar. Hatta az önce bir doğan gördüm ona bile yapmışlar çok güzel de oturmuş. Fakat palio için yok ya da bu işleri yapan birilerini bulup kasa vs. alıp ön konsola entegre ettirmek gerekiyor...

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
nasıl bulamıyorsun anlamıyorum bir çok doubledin oturur oraya

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-fiat-albea-android-navigasyon-dvd-tv-usb-kamera-hediyeli-super-250778968/detay

albea palio aynıdır teyp kısmını zaten çıkardığında o araya beğendiğin doubledin sığacaktır yeni bir çerçevede alacaksın tabi ki unutma öyle montajını yaptıracaksın.

bir ekleme yapayım :)
senin eski konsoldan dimi teyp üstte altta havalandırma kanalları olan ise zor valla

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

nasıl bulamıyorsun anlamıyorum bir çok doubledin oturur oraya

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-fiat-albea-android-navigasyon-dvd-tv-usb-kamera-hediyeli-super-250778968/detay

albea palio aynıdır teyp kısmını zaten çıkardığında o araya beğendiğin doubledin sığacaktır yeni bir çerçevede alacaksın tabi ki unutma öyle montajını yaptıracaksın.

bir ekleme yapayım :)
senin eski konsoldan dimi teyp üstte altta havalandırma kanalları olan ise zor valla

Hocam benim araç bunun aynısnı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-temiz-sahibinden-330763820/detay

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
tamam hocam tahmin ettiğim gibi bence fazla macera arama ilk kokpitlerden seninki
oraya double koymak için hava kanallarını falan kapatman gerekecek işlemler falan filan çok uzar hiç girme
bak linkteki 2007 ler albea kokpit ya o kokpitten komple al kendine çıkmacılardan onun üzerine double din koy o zaman olur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-lpg-li-boyasiz-darbesiz-tiptronic-otomatik-palio-326226129/detay

yada hiç elleme derim şahsi görüşüm bu
Rekomedya UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

tamam hocam tahmin ettiğim gibi bence fazla macera arama ilk kokpitlerden seninki
oraya double koymak için hava kanallarını falan kapatman gerekecek işlemler falan filan çok uzar hiç girme
bak linkteki 2007 ler albea kokpit ya o kokpitten komple al kendine çıkmacılardan onun üzerine double din koy o zaman olur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-lpg-li-boyasiz-darbesiz-tiptronic-otomatik-palio-326226129/detay

yada hiç elleme derim şahsi görüşüm bu

İlk değil 2. versiyon torpido o, bir de daha öncesi var :) ilki bu, bende siena vardı oradan biliyorum :D :D

Konuyu açan arkadaşım istediğin şeyi ne yazık ki yapamazsın, bir kaç yolu var fakat astarı yüzünü geçiyor ve geri dönüşü de yok, konsolun alt kısmını keserek yapıyorlar havalandırmayı alta alıyorlar, tuşlarıda küçük switchlere çeviriyorlar, bir kaç örneğini gördüm ama beğenmedim ben. Bir diğer seçenek indash denenlerden alacaksın, ekran teybin içinden çıkacak yukarı doğru açılacak, konsolun açısı yetersiz kalırsa teybi öne alarak bunu ayarlayabilirsin. Gerçi araç zaten önü dar küçük bişey(sürücü ile cam arasında boşluk mesafesi çok çok kısa) , o çıkıntı da orayı iyice boğacak yapmasan daha iyi gibi.

Yeni model konsolu da uyar mantıklı ama yine çok pahalıya gelecek sana, alması sökmesi takması vs. çok para tutar, o farkı aracı satıp üstüne koysan yeni model alırsın hiç uğraşmadan.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar bilgiler için cansınız...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al