wmaraci reklam

Film fragmanı yayınlamak yasak

15 Mesajlar 2.869 Okunma
wmaraci reklam

tarantula901 tarantula901 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar film fragmanı yayınlamak telife girdiği için ifade vermek zorunda kaldım ve benden yüklü miktarda para istiyorlar.

Siz siz olun sitenizde fragman yayınlamayın.

Normalde reklam yapılsın diye yalvaran film şirketleri fragmanlarını yayınladığımız için şikayet ediliyoruz, film şirketlerini anlamıyorum eklediğim fragman ya sana yararı olan bir şey için neden şikayet edersin.

Film fragmanını eklediğim youtube kanalı ise izin verdikleri bir kanal olmasına rağmen şikayet edildim.

Bu konuda davalık olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.
bekircelik3434

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Youtube dediğinize göre Embed olarak eklendi bu şu demek videoyu yayınlayan kişi sizin paylaşmanıza izin verdi, bu tarz bir konu daha görmüştük geçtiğimiz aylarda şahsen bir yere varmayacagini düşünüyorum

• Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Suan uzlamadayim daha karar vermedim fragmani dediginiz gibi youtubeden kendi kanallari yada izin verdikleri kanaldan alinan emped kodunu kullandim, avukata soyluyorum fragman bu karsi tarafa verilen bir zarar yok bedava reklamini yaptik daha ne istiyorlar zaten o film tanitim kismi yeniydi tasarim yaparken yakaladilar, anlamiyor telif bu deyip geciyor, bu uzlasmadaki ucreti kim belirliyor bu konuda bilginiz var mi daha onceden buna benzer daava sonucu ne oldu acaba diyelim emped kodundan olmadi resimden dolayi bu kadar ucret isteyebilir mi sizce uzlasayimmi

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Vereceğiniz tek cevap şu olur onlara Youtube de herkese açık olarak paylaşılan ve site gömme olduğunu varsayarsak istediğinizi yapın

wmaraci
wmaraci

AlcarazGarfia AlcarazGarfia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 11, (%100)

tarantula901 adlı üyeden alıntı

Suan uzlamadayim daha karar vermedim fragmani dediginiz gibi youtubeden kendi kanallari yada izin verdikleri kanaldan alinan emped kodunu kullandim, avukata soyluyorum fragman bu karsi tarafa verilen bir zarar yok bedava reklamini yaptik daha ne istiyorlar zaten o film tanitim kismi yeniydi tasarim yaparken yakaladilar, anlamiyor telif bu deyip geciyor, bu uzlasmadaki ucreti kim belirliyor bu konuda bilginiz var mi daha onceden buna benzer daava sonucu ne oldu acaba diyelim emped kodundan olmadi resimden dolayi bu kadar ucret isteyebilir mi sizce uzlasayimmi

Hocam 2.kez emped yazdın dedim yanlış biliyor herhalde, embed o lütfen.

UgurXL UgurXL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 20, (%95)
Türk sunucu kullanıp rezil olcana mahkemelik vs olcana git al bir yabanci server ve domain yabanci birinin adına bitti, keyfine bak isteği kadar şikayet etsinler, az kafanız calışsın hanki devirde yaşıyorsunuz, film vs bilmem ne sitesi yapcaksan turkish kullanmıcan bukadar 👍
melankolia LiDYASIZ 88644

kişi bu mesajı beğendi.

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Benim de film sitem var çatır çutur film yayınlıyorum. Siz nasıl enseleniyorsunuz anlamıyorum. iletişim kısmına adınızı soyadınızı mı yazıyorsunuz.

• Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

AlcarazGarfia adlı üyeden alıntı

Hocam 2.kez emped yazdın dedim yanlış biliyor herhalde, embed o ütfen.

Ağız alışkanlığı teşekkür ederim uyardığın için.

UgurXL adlı üyeden alıntı

Türk sunucu kullanıp rezil olcana mahkemelik vs olcana git al bir yabanci server ve domain yabanci birinin adına bitti, keyfine bak isteği kadar şikayet etsinler, az kafanız calışsın hanki devirde yaşıyorsunuz, film vs bilmem ne sitesi yapcaksan turkish kullanmıcan bukadar 👍

Evet biraz kızgınım anında bilgileri vermişler insan bir haber verir :D

Benim sitem full film paylaşılan bir site değil site legal bir site, sitemde paylaşılan içerik film tanıtımı için fragman kullanıldı, çoğu sitelerde filmi tanıtmak için youtubeden fragman embed kodunu kullanırlar bende aynı şekilde embed kodunu kullandım.

tolhur adlı üyeden alıntı

Youtube dediğinize göre Embed olarak eklendi bu şu demek videoyu yayınlayan kişi sizin paylaşmanıza izin verdi, bu tarz bir konu daha görmüştük geçtiğimiz aylarda şahsen bir yere varmayacagini düşünüyorum

Evet ama normalde tüm videoları youtube resmi kanallarından alırdım ancak bu videolar onlarında izin verdiği bir sitenin kanalından alınan embed kodları

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Vereceğiniz tek cevap şu olur onlara Youtube de herkese açık olarak paylaşılan ve site gömme olduğunu varsayarsak istediğinizi yapın

Daha önceden bu konuda dava olup bu şekilde söyleyince kazanılıyor mu tam olarak sonuç ne oluyor.

hasan34fb adlı üyeden alıntı

Magone teması şuan 49 dolar ben 75 tl veriyorum kaçırmayın almak isteyenler

Konumuzla alakalı mı bu yorum.

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Benim de film sitem var çatır çutur film yayınlıyorum. Siz nasıl enseleniyorsunuz anlamıyorum. iletişim kısmına adınızı soyadınızı mı yazıyorsunuz.

Demekki eksik bilginiz var ondan dolayı bu şekilde bir yorum yaptınız sanırım, benim site illegal bir site değil legal bir site, benim film sitem yok film tanıtım için film fragmanı kullandım fragmandan dolayı bu durumdayım film yayınlasam gam yemiyeceğimde bildiğin fragman yani adamlar bana vermesi gerekirken benden para istiyorlar

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Merak ettim yayınladığınız fragman bir Türk filmine mi ait?

bekircelik3434 bekircelik3434 Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Cok iyi .

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al