lostyazilim

Film İndirenler Bakabilir mi?

24 Mesajlar 3.018 Okunma
lstbozum

HeavenLy HeavenLy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)
Film indirme sitemiz için vip üyelik sistemini getirmek istiyoruz. Üyelik alanlar kendi sunucularımızdan tek link olarak hd kalitede hızlıca filmleri, dizileri indirebilecekler. Fiyatı da aylık 12 TL olarak düşünüyoruz. Sizce tutar mı siz olsanız alır mısınız arkadaşlar? Yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

sercanaksu sercanaksu Myatika Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek işci:)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
kardesım ornek vercek olursam buzlasvip.com gibi buyuk siteler var ama denemeden bılmek ımkansız

• Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)

filmbizdeizlenir adlı üyeden alıntı

kardesım ornek vercek olursam buzlasvip.com gibi buyuk siteler var ama denemeden bılmek ımkansız

Aynen hocam tek fark onların aylık 20 TL bizim 12 TL olacak hangisini tercih edersiniz ? :)

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
mantıken dusuncek olursam bır fılm ındırmek ortalama yarım saat surer ve guvenılır bır sıte varken ıkı kurus kar etmek ıcın bılmedıgım sıteden ındırmem neden dersen cogu torent sıtelerınde ornek dabbe 5 dıyo ama dabbe 4 ındırıyorsun zaman kaybı oluyo kardesım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)

filmbizdeizlenir adlı üyeden alıntı

mantıken dusuncek olursam bır fılm ındırmek ortalama yarım saat surer ve guvenılır bır sıte varken ıkı kurus kar etmek ıcın bılmedıgım sıteden ındırmem neden dersen cogu torent sıtelerınde ornek dabbe 5 dıyo ama dabbe 4 ındırıyorsun zaman kaybı oluyo kardesım

Aynen haklısınız hocam. Ancak sitemiz 2 günlük site değil. Uzun süredir yayın yapıyoruz. Ve yalan paylaşım yaparsak zaten piyasa da uzun süre kalamayız. Bizim amacımızda vurkaç yapmak değil uzun süre yayın yaparak piyasada kendimize yer edinmek :).

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
Bunun içinde bıraz googlede reklam face de reklam yaparak markanızı dahada gelıstırebılırsınız hocam tanındıkca ıllakı hedefınıze ulasırsınız bızlerde daha cok kar elde ederız :)

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
aylık 12 tlye alır netflix akarım

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
100 mbit internetim var torrent indiririm türkçe alt yazı atarım yada geçtim 1080p , 720 p ekleyen siteler var idm ile çekerim niye 12 tl veriyim ki ?, 12 tl verceğime giderim sinema paketi alırım turksattan ordan izlerim, premium indirme özel olmadığı sürece bi işe yaramaz http://www.nexusmods.com/ yada https://www.iptorrents.com/ verilebilir fakat film , zannetmiyorum

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Yazdığın konu başlığı, yazdığın konu içeriğine yönelik aldatma mantığı içeriyor. Haber sitelerindeki gibi. "Film İndirenler Bakabilir mi" derken, insan düşünüyor ki "film indirme hakkında yardım istiyor sanırım" gibi bir mantık çıkıyor. "Hızlı film indirmek için vip üyelik açmayı düşünüyorum" başlığını koysan, konu içeriğine uygun olurdu. http://720pizle.com/ gibi birçok film izleme siteleri var. Bilgisayara İdm, jetdownloader gibi programlar kurduktan sonra hd kalitede indirme yapılıyor zaten. Süperonline sınırsız 24mbit internet var ve 100 mb 2 dk dan az sürede iniyor. Ayrıyetten turbobit gibi siteden premium alırsam 1dk gibi bir sürede 100 mb iniyor. Yani neden boşuna 12tl verim ki. Amacım kötülemek değil. Konu açarken birçok kişi böyle yapıyor. Merak ettim. Kendi sunucularınıza yüklediğiniz filmleri sadece vip üyelere hızlı indirme olanağı veriliyor ve bu hızlı indirme sistemi nasıl çalışıyor? Yani hızlı indirim yapılabilmesi için sunucularınıza ne yapıyorsunuz?
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

aylık 12 tlye alır netflix akarım

darkthepro adlı üyeden alıntı

100 mbit internetim var torrent indiririm türkçe alt yazı atarım yada geçtim 1080p , 720 p ekleyen siteler var idm ile çekerim niye 12 tl veriyim ki ?, 12 tl verceğime giderim sinema paketi alırım turksattan ordan izlerim, premium indirme özel olmadığı sürece bi işe yaramaz http://www.nexusmods.com/ yada https://www.iptorrents.com/ verilebilir fakat film , zannetmiyorum

'premium indirme özel olmadığı sürece bi işe yaramaz ' Derken ne demek istediniz hocam.

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

Yazdığın konu başlığı, yazdığın konu içeriğine yönelik aldatma mantığı içeriyor. Haber sitelerindeki gibi. "Film İndirenler Bakabilir mi" derken, insan düşünüyor ki "film indirme hakkında yardım istiyor sanırım" gibi bir mantık çıkıyor. "Hızlı film indirmek için vip üyelik açmayı düşünüyorum" başlığını koysan, konu içeriğine uygun olurdu. http://720pizle.com/ gibi birçok film izleme siteleri var. Bilgisayara İdm, jetdownloader gibi programlar kurduktan sonra hd kalitede indirme yapılıyor zaten. Süperonline sınırsız 24mbit internet var ve 100 mb 2 dk dan az sürede iniyor. Ayrıyetten turbobit gibi siteden premium alırsam 1dk gibi bir sürede 100 mb iniyor. Yani neden boşuna 12tl verim ki. Amacım kötülemek değil. Konu açarken birçok kişi böyle yapıyor. Merak ettim. Kendi sunucularınıza yüklediğiniz filmleri sadece vip üyelere hızlı indirme olanağı veriliyor ve bu hızlı indirme sistemi nasıl çalışıyor? Yani hızlı indirim yapılabilmesi için sunucularınıza ne yapıyorsunuz?

Hocam aldatmaya yönelik bir düşüncem yoktu. Aklıma öyle geldi açtım kusura bakmayın. Bir tek film olarak değil. Programlar, oyunlar, diziler de var. Diziler bölümün ertesi günü yükleniyor. Oyunlarında crackleri çıktığı anda indireceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al