wmaraci reklam

Forumda Saygı!

19 Mesajlar 2.115 Okunma
wmaraci reklam

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
ticaret konularında oluyor zaten konu açanlar arasında. Ya olumsuz cevap ver ama cevap ver çok takılıyorum bu konuya.

wmaraci
reklam

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
Güzel konu olmuş bende ne zamandır böyle konu arıyordum :)
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Kesinlikle haklısınız hocam. Sadece ticarete ilgi gösterenin başına bu tarz durumlar gelmiyor. Ticaret konusuna sahip kişilerinde başına gelmekte. Örneğin bir müşteri şunu alıcam bunu alıcam herşeyi alıcam diyor fakat telefon numaramı istiyor bende vermiyeceğimi belirtiyorum ısrar ediyor güven meselesini öne sürüyor ( Halbuki 100+ referans varken ) Neyse iyi peki diyorum veriyorum numarayı adam arıyor konuşuyor tamamdır hocam diyor yarın arıcam hesap numarasını gönder ertesi gün oluyor numarayı göndericem adam skypeden silmiş. Telefonlar arıyorum açmıyor mesaj atıyorum dönmüyor. Bu 1 değil 2 değil nerden baksanız başıma en az 20 defa gelmiş bir durumdur. Şimdi ben o insanlara nedemeliyim ? Tek diyeceğim şey namussuzluk :)

Hocam afedersiniz böyle insanlara lanet olsun. Yani ayni durum benim de basima cok sık geliyor. İnsanliktan her müşterinin her sorusuna özenle cevap veriyorum. Tamam yarın hesaba havale geçerim hayirli olsun diyorlar. Ertesi gün para yatmiyor. Hocam noldu iş diyorum cevap yok olumsuzsa olumsuz diyebilir bir insan bir kaç kez daha yazıyorum mesaja bakıp cevap yazmıyor yahu arkadaşım zorla iş vermiyorum ki sana sen alacam diyorsun. Aynı şekilde sürekli pm atip banka numarasi isteyip ertesi gün cevap vermeyenler de var bunlar hakkında olumsuz ticaret puanı kullanabiliyor muyuz? İnsanlik dışı bir olay. Sanki silah dayayip iş satiyoruz :)

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Backlinkcigeldi Üzücü durumlar söylediklerine katılıyorum ama yapacak birşey yok maalesef Ülkedeki insan kalitesizliği belli oluyor işte..

wmaraci
wmaraci

erenarsel erenarsel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Koordinatörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 28 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam bu sadece ticaret konularında olmuyor. Örnek vermek gerekirse geçenlerde domain genel kısmında bir konu açtım. Domains Expired sitesinde, belkide niche site bulmak için bir yol olabilecek bir tartışma konusuydu. 3 gün boyunca bir kişi yazmadı. Sağolsun adm34 hocam konuya yanıt verdi. Bu konu hakkında genel bi fikrim var. Belki de bu fikre sahip yüzlerce wmaracı üyesinden biri olabilirim. Fikrim şudur; Forumda eski yardımlaşma ve tartışma kültürü yok gibi. Her sabah mesai öncesi keyifle takip ettiğim siteden artık 3-4 günde 1 ziyaret edeceğim bir siteye dönüşüyor. Bir forum değilde sanki bir ticarethane edasına bürünüyor. Başta belirttiğim gibi bu fikir tamamen şahsıma aittir. Herkese iyi forumlar dilerim.
adm34

kişi bu mesajı beğendi.

...

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam söylediklerinize hak veriyorum Ayrıca benim sıkıntım yaşadığımda şu

Sıpam sorgucular var.
Site satışı konusunda konu açmışım ve İlgili arkadaşlar ekstra bilgileri PM olarak alsın
demişim
Sonra özel mesaj geliyor site adresinizi alabilir miyim, kaç para?
2 saat bıkmadan her yazana cevap veriyor ve Aydınlı atıyorum sonra evet fikriniz nedir diye soruyorum.
Yani sonuçta satış yapıyorum ve Sende ilgilisin ki bana yazmışsın Güzel de bu kadar bilgiyi de aldın siteyi de gördün Ee Peki kardeşim fikrin ne? Tamam almak zorunda değilsin ama insan fikrini söyler olumlu veya olumsuz değil mi?

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
samsa konunuzda dönüş yapmıyacaklar yazmasın diye belirtirseniz bi nebze katkısı olabilir

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

ramazayn adlı üyeden alıntı

samsa konunuzda dönüş yapmıyacaklar yazmasın diye belirtirseniz bi nebze katkısı olabilir

Yok hocam ilk konuda tecrübe ederek 2. Konuda üstüne basa basa lütfen Sadece gerçekten ilgili kişiler özel mesaj atsın! Diye söyledim ama inanın daha çok yazan oldu.
Klasik Türk yaklaşımı.
Çimlerin üzerine basmayınız! Yazısını gördüklerinde inadına çimlerin üstünde çekilmeleri gibi

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
dönüş yapmayacaklar yazmasından ziyade, arkadaş makale konusu açmış. Ölücü şucu bucu durumunda da değilim. Özelden konu linkimi verip, fiyatını da veriyorum. Adam olumlu olumsuz dönüş yapmıyor. Fiyat vermediğim durumlarda da bu söz konusu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al