wmaraci reklam

Forumda Saygı!

19 Mesajlar 2.110 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Merhaba. Rahatsız olduğum bir konuyu dile getirmek istiyorum.
Ticaret için konu açan arkadaşlarımızın bir kısmı, ticaretle alakalı meselelerde kendi açtıkları konuya cevap dahi vermemektedir.
Bu başlıktaki gibi saygıyı falan geçtim, konu açanın yapmaya zorunlu olduğu bir şeydir.
Birileri ile bir takım sorunları, zaman zaman hepimiz yaşamaktayız. Bende yaşadım. Haklı ve tamamen haksız olduğum durumlar oldu. İletişim yolu ile ya tamamen çözüldü, ya kısmen çözüldü ya da çözülecektir.
Ancak konu açan arkadaşlar, sanki insanlara bir lütufta bulunuyormuş gibi davranamaz.
Konu açıyorsan takip edip insanlara cevap vermek, ya da konu ile ilgin kalmadıysa, konuyu düzenleyerek bunu belirtmek zorundasın.
Kusura bakmayın ama, ben bu yaklaşımları yobazca buluyorum.

Kimse kimsenin zamanını boş yere almasın. Karşıdaki insan ticaretine ilgi göstermiş ise, sende olumlu ya da olumsuz dönüş yapmak durumundasın. Böyle insanları görünce, ister istemez çok geriliyorum. Sanki babasının uşakları var, istedikleri gibi davranma lüksünü kendilerinde görüyorlar.
Normal konuya kimse bilsen de illa ki söyle demez diyemez. Ama açtığın konu ticaret ise, bir şekilde dönüş yapmalısın.

Benim şahsi fikrim budur.
mimarcan OmerGunay alperenyld

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)
ben de sonuna kadar destekliyorum seni. Adam acil bişey lazım demiş 5 dk sonra verilen cevaba geri dönüş yapmamış.

Bence yönetim bi kural koymalı o kişi tekrar ticaret konusu açamamalı gibi vs. Takip etmek zorunda olmalı
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
aynen hocam. Sanki lütufta bulunuyorlar. Adı üzerinde ticaret yani karşılıklı alışveriş. Ben saydırıyorum açıkçası ve aşırı sinirimi bozuyor bu durum

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam piyasada oluculer var.hemen pm atiyor yari fiyatina yaparim.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)
HuseyinAKKUS tamam ölücüler olabilir de iş halledildi veya birine verildi denilebilir sonuçta yazanlara.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Arkadaşın dediği gibi ölücüler insanı bıktırıyor, adama 100 mesaj atıyorlar insan açtığı konuyla alakalı mesaj yazmaktan bıkıyor...

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Ölücülerde kendini belli ediyor hocam zaten. Ben yazıyorum konumun linkinide verip, olumlu ya da olumsuz bir cevap bekliyorum sadece.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Özellikle makale alım başlıklarında çok sık yaşıyorum. Bazen bende yapıyorum istemeden de olsa.

Makale alımı için bir yazı bırakıyorum. Diyelim ki 10 makale alınacak. 30 kişi mesaj atıyor. Bende işi verdikten sonra gelen mesajları okumadan siliyorum. Bazen insanlık hali başlığı güncellemeyi unutuyorum mesajlar devam ettiğinde ise ilk işim başlığı güncellemek oluyor.

Ama sonrasında başlığa ilanı kapatmama rağmen hala mesaj gelmeye devam ediyor. İş verilmediyse yazim. İşi iptal edin daha ucuza yapalım. İleride çalışmak isterseniz mesaj atın. Ve o kadar alakasız mesajlar ile karşılaşıyorum ki sinirlerim bozuluyor.

Atıyorum sağlık konusunda makale istedim. Adam mesaj atmış sonra diyor ki ben sağlık konusunda yazamam. La okusaydın ozaman başlığı bi. Orada yazıyor sağlık konusu olacağı.

Herkesin karşılıklı hatası olabilir ama bu konuda çözüm olarak artık belli bir sablon veriyorum. Uymayana cevap vermiyorum. İş ilanını güncelledikten sonra mesaj atanlara da ters yapıyorum.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
o işi iptal edin diyen karaktersizlere de yaptırım olmalı. Demek ki hepimiz bu konudan muzdarip durumdayız bi şekilde.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Kesinlikle haklısınız hocam. Sadece ticarete ilgi gösterenin başına bu tarz durumlar gelmiyor. Ticaret konusuna sahip kişilerinde başına gelmekte. Örneğin bir müşteri şunu alıcam bunu alıcam herşeyi alıcam diyor fakat telefon numaramı istiyor bende vermiyeceğimi belirtiyorum ısrar ediyor güven meselesini öne sürüyor ( Halbuki 100+ referans varken ) Neyse iyi peki diyorum veriyorum numarayı adam arıyor konuşuyor tamamdır hocam diyor yarın arıcam hesap numarasını gönder ertesi gün oluyor numarayı göndericem adam skypeden silmiş. Telefonlar arıyorum açmıyor mesaj atıyorum dönmüyor. Bu 1 değil 2 değil nerden baksanız başıma en az 20 defa gelmiş bir durumdur. Şimdi ben o insanlara nedemeliyim ? Tek diyeceğim şey namussuzluk :)
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al