Forumda son zamanlarda alınmış en doğru karar

10 Mesajlar 965 Okunma
smmexpress

Bulabilencom Bulabilencom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kimya Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 197 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
"Paylaşım ekibi"nin kurulmasıdır. Ekibe alınan arkadaşların belli olmasından sonra foruma farklı bir hava geldi sanki. Hemen her konuda Paylaşım Ekibi rankını görmek mümkün. Projeyi başlatanları da ekibe seçilen arkadaşları da kutluyorum.

Sayenizde forum, basit bilgiler için bile ücret talep edenlerden kurtulmuş olacak diye düşünüyorum.

Ayrıca bu ekibe dahil olmayıp da herkesin derdine koşan arkadaşlara da teşekkür ediyorum.
İyi geceler
TheAnalyzer SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Ayrıca bu ekibe dahil olmayıp da herkesin derdine koşan arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

Üstüme alınarak rica ediyorum. Ya düşünüyorum düşünüyorum ama neden bu ekipte yer alamadığımı bulamıyorum. Neyse herkese iyi çalışmalar dilerim.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Üstüme alınarak rica ediyorum. Ya düşünüyorum düşünüyorum ama neden bu ekipte yer alamadığımı bulamıyorum. Neyse herkese iyi çalışmalar dilerim.

Eğer derdin platin üyelikse alayım sana bi tane :d
Yok o rank diyosan yapabileceğim bir şey yok.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Eğer derdin platin üyelikse alayım sana bi tane :d
Yok o rank diyosan yapabileceğim bir şey yok.

Hocam platinde gözüm yok. Sadece verdiğin emeğinin karşılığını görebilmek beni mutlu ediyor. :)
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Bulabilencom Bulabilencom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kimya Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 197 / 92
  • Ticaret 0, (%0)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Şahsen kimseyi tanımıyorum hocam. Ama o kadar çok görüyorum ki isimlerinizi artık yabancı gelmiyorsunuz. Üstünüze alınmanız oldukça doğru olmuş. Bi ekipte olmasanız da hayır dualarımız seninle.

İyi çalışmalar. Bilgi paylaştıkça çoğalır.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Bulabilencom adlı üyeden alıntı

Şahsen kimseyi tanımıyorum hocam. Ama o kadar çok görüyorum ki isimlerinizi artık yabancı gelmiyorsunuz. Üstünüze alınmanız oldukça doğru olmuş. Bi ekipte olmasanız da hayır dualarımız seninle.

İyi çalışmalar. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Teşekkür ederim hocam. Ekip başvurusunda bile yazdığım yoruma baya beğeni gelmiş hatta bir hocam o kadar kişi arasında benim için bu ekipte olmayı en cok hak eden diye yorum bırakmıştı. Neyse görüyorsunuz anlatmaya gerek yok :)
Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Paylaşım ekibine katılmadan önce de 1.000'den fazla mesajımda sürekli birilerine yardımım dokunsun diye uğraştım. Paylaşım ekibi üyesi olduğumda bu işe eskisinden daha fazla gayret göstermem gerektiğini anladım ve bu benim için çok güzel bir histi. Bence ekipte olan ve olmayan herkesin bir ortak noktası olmalı, o da insanlığa faydalı olmak. Ben bunu elimden geldiğince yapmaya gayret gösteriyorum. Ekipte olmayan arkadaşlar da her türlü bilgi paylaşımında bulunabilir, en azından Türkiye'deki sektörün büyümesine yardımcı olabilirler.
Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Şahsi görüşümü dile getirmek istiyorum, Paylaşım ekibi görevlerini severek yaptığına inanıyorum ve ilerleyen zamanda da yine ekibe alınması gerekenler de olmalı ve ekipte pasif durumda olanları da devre dışı bırakmalı ki rekabetle birlikte paylaşım da olsun.

ASametYildirim gelelim sana, evet gördüğüm kadarı ile çok istekli ve çokça paylaşım yapan birisin ama gaye gösteriş olmamalı diye düşünüyorum. Örneğin; Yaptığın paylaşımlar, yorumlar gayet iyi ama çokça göz önünde bulunup her paylaşıma da bir not bırakmak yanlış anlama sakın insanların aklında soru işareti bırakıyor. Paylaşımlarından şikayetçi olan yoktur ki aksine yardımcı olduğun için teşekkür dahi ediyorum ama illaki bir rank olup seni farklı kılması gerekmiyor. :)

Günün birinde meydana biri çıktı ki ben de kendisi ile samimi oldum, herkese yardım ederdi ve ticaret puanı kasarak popüler konuma gelmeyi başardı. Ama öyle bir gitti ki adı halen anılıyor bazen :)

Benim forum anlayışım şudur; Ticaret kategorisinde karlı olan ticari konularda alışveriş yapmak, bilgi kategorisinde ise henüz yeni olanların yada sorun yaşayanların sorunlarını doğru bilgiyi aktarabilmektir.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

SerkanERGÜN adlı üyeden alıntı

Şahsi görüşümü dile getirmek istiyorum, Paylaşım ekibi görevlerini severek yaptığına inanıyorum ve ilerleyen zamanda da yine ekibe alınması gerekenler de olmalı ve ekipte pasif durumda olanları da devre dışı bırakmalı ki rekabetle birlikte paylaşım da olsun.

ASametYildirim gelelim sana, evet gördüğüm kadarı ile çok istekli ve çokça paylaşım yapan birisin ama gaye gösteriş olmamalı diye düşünüyorum. Örneğin; Yaptığın paylaşımlar, yorumlar gayet iyi ama çokça göz önünde bulunup her paylaşıma da bir not bırakmak yanlış anlama sakın insanların aklında soru işareti bırakıyor. Paylaşımlarından şikayetçi olan yoktur ki aksine yardımcı olduğun için teşekkür dahi ediyorum ama illaki bir rank olup seni farklı kılması gerekmiyor. :)

Günün birinde meydana biri çıktı ki ben de kendisi ile samimi oldum, herkese yardım ederdi ve ticaret puanı kasarak popüler konuma gelmeyi başardı. Ama öyle bir gitti ki adı halen anılıyor bazen :)

Benim forum anlayışım şudur; Ticaret kategorisinde karlı olan ticari konularda alışveriş yapmak, bilgi kategorisinde ise henüz yeni olanların yada sorun yaşayanların sorunlarını doğru bilgiyi aktarabilmektir.

Hocam ne notu bırakıyorum açıklayabilir misiniz?
Mesaj sayım fazla olmasın diye 5 mesaja tek yorum atıyorum. :)

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
ASametYildirim Yanlış anlaşıldım sanırım demek istediğim farklı bir bakış açısıydı problem yok, Yanlış bir söylemde bulunmuş isem kusuruma bakma :)
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al