wmaraci reklam

Gelirin tamamını bağışlayacağım site için isim önerisi

17 Mesajlar 1.800 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Çok teşekkürler bLaCkReaLiSt , şu an için 2 tane domain oluştu kafamda onlar üzerinden gitmeyi düşünüyorum.

Çok teşekkürler adm34 , dediğim gibi 2 tane domain aklımda var birini tercih edip işlemlere başlayacağım inşallah.

Çok teşekkürler masteryusuf , sizinde bu ince düşünceniz sevindirdi beni. İnşallah her şey oturduğunda dönüş yapacağım size.

Arkadaşlar şu an için dediğim gibi 2 domain kafamda oluştu, birisini eleyip diğerini alıp ilk adımı geçmiş olacağım.

Sistem olarak wordpress kurup *** da WpDeo temasını alarak diğer adımlara başlayacağım.

Şu an reseller var masraf etmek istemiyorum ama eğer şu vps kampanyası düzenleyen firma ile anlaşabilirsem vps de aradan çıkaracağım.

Daha sonra Logo, Facebook Kapak, Twitter Kapak, Google plus kapak, Youtube kapak gibi işlemler için birisi ile görüşüp anlaşmaya çalışacağım. Bu adımları da kademeli olarak geçtikten sonra düzenli olarak içerik girmeye başlayacağım inşallah.
adm34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Fragman sitesi için öneri değil ortak yapabilirim seni projeme
Domain com net bende dahası pazarlama stratejiside bende
Kafası çalışan dürüst ve internet web site işlerine hakimsen görüşmekte fayda var.
Ama wp ile fragman sitesi önermem bağış ve yardım kısmında bende senin gbi düşünüyorum

kozlunet kozlunet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 328 / 90
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam, öncelikle tebrik ederim böyle bir projeye adım attığınız için, bende sitemden link çıkışı vermeye hazırım geri dönmeniz yeterli

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)

kozlunet adlı üyeden alıntı

Hocam, öncelikle tebrik ederim böyle bir projeye adım attığınız için, bende sitemden link çıkışı vermeye hazırım geri dönmeniz yeterli

Çok teşekkürler kardeşim, inşallah şu ilk aşamaları geçeyim dönüş yapacağım. İnce davranışın için tekrar teşekkürler.

ermaneray adlı üyeden alıntı

Fragman sitesi için öneri değil ortak yapabilirim seni projeme
Domain com net bende dahası pazarlama stratejiside bende
Kafası çalışan dürüst ve internet web site işlerine hakimsen görüşmekte fayda var.
Ama wp ile fragman sitesi önermem bağış ve yardım kısmında bende senin gbi düşünüyorum

Teklifiniz için çok teşekkür ediyorum, şuan wp olarak güzel video sitesi temaları olduğu için tercih ediyorum. Önereceğiniz script var ise incelemek isterim. Ortaklık konusunda şu an için hedef olarak koyduğum şeyleri yapmak adına tek başına yol kat etmek istiyorum. İleri ki zamanlar da umarım kısmet olur ortaklaşa bir şeyler yapmak, saygılar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
Merhaba, bende beğendiğiniz domaini almak isterim. Çorbada tuz olsun bizde sevaptan nasiplenelim.
ipadiphone

kişi bu mesajı beğendi.

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
FragmanOtesi. Com
FRAGMAN ÖTESİ - fragmandan fazlası sloganı ile sadece fragman değil daha detaylı bilgiler vererek dolgun icerik sunarak kullanıcıya daha iyi hitap edebilirsin. Şu soruyu sormalı; kullanıcı neden youtubedan değilde sitemden izlesin?

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)

CivanDemir adlı üyeden alıntı

FragmanOtesi. Com
FRAGMAN ÖTESİ - fragmandan fazlası sloganı ile sadece fragman değil daha detaylı bilgiler vererek dolgun icerik sunarak kullanıcıya daha iyi hitap edebilirsin. Şu soruyu sormalı; kullanıcı neden youtubedan değilde sitemden izlesin?

Teşekkürler, haklısınız. Önerdiğiniz domain'den ilk etap da yola çıkarsam çok zor olacaktır benim için. Çünkü içerik olarak biraz da portal gibi yada onedio tarzına kaçmam gerekecek (en azından şu an öyle bir algı oluştu bende). Ben şöyle ki filmlerin fragmanlarını yayınlarken sunarken, film hakkında da özet tarzında bilgiler sunmayı düşünüyorum. Bunun haricinde ne yapılabilir açıkçası pek düşünemedim. En azından ilk aşama olarak bilemedim, sonra ki aşamalarda geliştirilebilir bir şeyler yapabilirim yapabiliriz diye düşünüyorum.

samdilli adlı üyeden alıntı

Merhaba, bende beğendiğiniz domaini almak isterim. Çorbada tuz olsun bizde sevaptan nasiplenelim.

Çok teşekkürler, ben şu an o kısmı hallettim. Tema kısmını da bir kaç mesaj önce belirttiğim tema olarak alımını yapacağım bugün inşallah. Logo için dilerseniz daha sonra sizinle iletişime geçebilirim. Tema, domain tamam diyebiliriz. Vds için de bir arkadaşla görüşücem fiyat da bir şey yaparsa onu da ben halledeceğim. Gönlünüz de kalmasın diye logo olabilir, diğer sosyal medya kapak vs işlerini de ben halletmeye çalışacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al