wmaraci reklam

Günün Fotoğrafı , 1 Mayıs 2012

20 Mesajlar 2.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fhuner fhuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 2 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

isousluer adlı üyeden alıntı

Önce düşünceye saygınız olsun. Belki ben komünistim nerden biliyorsun? Senin gibi düşünceye saygısı olmayan insanlar yüzünden bu haldeyiz ya. Dün üzerinde fazlaca tartıştık bu konunun. Merak eden ordan okusun.

Ben saygısızlık veya hakaret etmiyorum ki sadece komunist zihniyetin diyorum yalan mı ? Sırf komunistler yapıyor bu tür şeyleri.Ve haberlerde izlediyseniz bayram niyetine bankaların cmları kırıldı ve arabalar kullanılmaz hale geldi.Benim görüşlere saygım vardır ama görüşümden başka görüşüde kabul etmem.Yapacak birşey yok.

wmaraci
reklam

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Bankaların camlarını kıran 70 - 80 kişilik bir gruptu.
Diğer tarafta bayramı kutlayan binlerce kişi vardı ;)
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

mavice.net

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Sığ görüşlü bir insansınız işte siz. Hayata at gözlüğü ile bakanlardan. Sabit düşünceli olanlardan. Benden başka kimse yok diyenlerdensiniz. Allah akıl vermiş düşünün diye. Biraz düşünün, birazcık. Burada da miting yapıldı. Tekbir olay olmadı. Birkaç insan olmayan kişilerin provakasyonu sonucu olayı herkese yıkamazsınız. Böyle bir hakkınız yok.
DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
Konu Gerçekten Güzel Ancak Bu Konu Diğer Konulara ve Siyasi Çatışmalara Dalmasın Arkadaş Kendi Yorumunu Kendince Yapmış Ben Küfür ya da Hakaret Göremedim.Sizlerde Kendinizce Eleştirip Geçebilirsiniz.Kişilerin Görüşleri Elbet Farklılık Gösterecek Biri Ortadır Biri Solalttır V.s Ancak Burası Siyasi Bir Forum Değildir.Ahlaka Uygun Eleştiri Yapılır Ve Geçilir.

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fhuner fhuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 2 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Tamamda sen benim sığ ve at gözlüklü görüşüme niye saygı duymuyorsun ? Neyse tartışmaya gerek yok ' Haklıda Olsa Munakaşa Etme' amenna.Siz devam edin benim fikrimde bu.Neden mi sizin geniş fikir dediğiniz sistem de bir iftiraya ugradı diye hemen dogrudur dediğiz hocalar var.Gerçekten burada munakaşa etmenin bir luzumu yok fikrin fikrindir.Benimde fikrim zikrimdir.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Küfür mü ettim, yoksa hakaret mi ettim? Olan neyse onu söyledim.

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)
Renkler ve zevkler tartışılmazmış beyler..Herkes istediği düşüncede "saygı çerçevesinde" tartışsın..Yoksa böyle güzel bir konuyu kilitlemek istemem.
BozkurtReis

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Böyle bir mantık olabilir mi ya! Neyse, uzatmaya gerek yok. Allah hepimizi bildiği gibi yapsın.

Ryuzaki Ryuzaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 25 / 76
  • Ticaret 6, (%100)

fhuner adlı üyeden alıntı

Ben saygısızlık veya hakaret etmiyorum ki sadece komunist zihniyetin diyorum yalan mı ? Sırf komunistler yapıyor bu tür şeyleri.Ve haberlerde izlediyseniz bayram niyetine bankaların cmları kırıldı ve arabalar kullanılmaz hale geldi.Benim görüşlere saygım vardır ama görüşümden başka görüşüde kabul etmem.Yapacak birşey yok.

Anlamadım?
Komunist zihniyet ne zamandan beri, cam kırıyor, arabaları kullanılamaz hale getiriyor?
İşte bu düşünce, Türkiye'yi bu hale getiren düşüncedir. Görüşünden başka görüşü kabul etmemen senin bu dünyaya "at gözlükleri" ile bakman demektir.
İlk önce komunizm nedir, bir araştır. Sonra bu "komunizm" terimini eylemlerine alet eden vatan haini itleri araştır. Sonra de ki ; Bu komunizm yanlısı insanların ürettiği, taş üstüne taş koymadığı, arabaları parçaladığı bir eylemdir.

Diyeyim ki; amenna.
Ki, olmadığını sende gayet iyi göreceksin araştırdıktan sonra.

Ama, Sen gelipte buraya araştırmadan, soruşturmadan; Yok komunistler şöyle yapmış, yok komunistler böyle yapmış dersen, ben senin öncelikle kültür seviyenden, sonra da akıl yaşından şüphe ederim arkadaşım. Birazcık okuyun.

Gerçi, burası Türkiye. Afedersiniz, ben bir an kendimi fikirlerimi özgürce açıklayabileceğim bir ülkedeyim zannettim. İçeri atarlar, mazallah.

İyi geceler diliyorum.

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)
1 Mayıs işçi ve emekçi bayramımız an itibariyle bitti..Her gün kutlamamız gereken bir bayram olsa da Türkiyede halen bu bayramın anlamını anlamayan politikacılar ve at gözlüğü takan zihniyetler olduğundan dolayı insanlar kırıcı oluyor bazı konularda..

Sonuçta buradaki amacın "emekçi ve işcinin" haklarını savunmak olduğunu unutup başka konulara girmek hiçte doğru değil..

Yıkıcı değil yapıcı fikirlerle tartışmalara girmenizi öneririm..Sonuçta iki tarafta bu ülke için kötüyü değil iyi olanı tartışırken ülkemiz için kötü olanı yapmıyalım..

Konuyu kilitleyerek tartışmayı tatlı bir şekilde bitirmek istedim..
Ryuzaki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al