wmaraci reklam

Güven Problemi

4 Mesajlar 599 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

samibey samibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar sanalda birşeylerin satışını yaparken aşırı derecede güven problemi yaşıyorum özellikle instagram hesap satışımda, sürekli iş yapabiliceğim birini bulamadığım için güveni herzaman ilk olarak ben sağlamaya çalisiyorum örnek olarak 1 hafta önce yarım milyonluk instagram hesabını bir hafta önceden verdim fakat 48 saate yakındır arkadaştan ses seda çıkmıyor korkuyorum.
Asıl sorum şu herzaman bu güveni ben sağlamaya çalisiyorum karşımdakininde bana karsi güven vermesini nasil sağlayabilirim ?

wmaraci
reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Referanslarınız ve duruşunuzla güven sağlayabilirsiniz

samibey samibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

dogubaklaci adlı üyeden alıntı

Referanslarınız ve duruşunuzla güven sağlayabilirsiniz

Referans olsa :norespond:

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Size tecrubelerimden anlatayım
1.Almayacak nsanlar sizi sürekli boş sorularla oyalarlar genelde kullandıkları cümleler para sorun değil ben sana 2 katinida veririm isterse bill gates olsun kimse parasını boşa harcamaz bunu unutmayın.
2.Size kardeşim vs diyerek yaklaşırlar ki istediklerini geri çevirmeyin diye samimi bağ kurmaya çalışırlar asla kurumsal üslubunuzu bozmayın bu onları deli eder çünkü ilk ve en iyi kozları başarısız olur
3.Asla güven sağlayan taraf olmayın abi şöyle yapalım vs değil asla kurumsal üslubunuzu bozmadan efendim yılladır hizmet vermekteyiz kimseye bu konuda mağduriyet yaşatmadik yasatmiyacazda diyerek başlayın hala uzatirsa her sektörde ************** olduğunu anlatın eğer hala güven diyorsa o müşteri sizin kafanızı çok ağrıtır uzak durun.
Bu tecrübeler %99 doğru çıkacaktır müşteriyi kaçıracam diye elinizdekini heba etmeyin alan alır almayan almaz kimseye zorla birşey satmıyorsunuz asla satmaya çalışan taraf olmayın alıyor mısın almıyor mısın bunun ortası yok her müşteriyi kaçırmamak gibi birşey yapmanız imkansızdır müşterileri elemeniz size faydalı olacaktır kafanız daha az ağrır nasıl bir dükkana gelen müşteri eli boş çıkıyorsa sizdende eli boş çıkabilir kaçirdiğınıza üzülmeyin kafanızın ağrimayacağına sevinin zamanla sizde kendi şeylerinizi ekleyerek bir kişinin konuşmasından nasıl biri olduğunu anlayacaksınız.
Bunları ögrenmem çok uzun zaman aldı çokda dolandırıldım takılayin fazla parayi vermediyse hesaplari mail ile vermeyin ki 24 saate dönmez ise geri alın hesabı
samibey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al