wmaraci reklam

Güzel Fikir

7 Mesajlar 876 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ShamyL ShamyL Bir şehir efsanesi.. Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar internette webmaster bloglarını takip ederken bir firma kapmanya başlatmış seo analiziyle alakalı. fikir olarak çok beğendim. bu arada yeri bilen varsa kopya serbestmiş paylaşabilirse memnun olurum.

http://www.probilsis.com/yeri-bil-seo-analizini-ucretsiz-al/

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Whois kaydında site Ayaz Samil adına kayıtlı sizin de kullanıcı adınız ShamyL olduğuna göre bu site sizin.
brknt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
evet benim devrettiğim domainlerden birisi o yüzden takip ediyorum zaten. ama bu işyerinin benim olduğu anlamına gelmez. ayrıca bu bilgiyi keşfetmeniz bu konu adına size ne kazandırdı çok merak ediyorum.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

ShamyL adlı üyeden alıntı

evet benim devrettiğim domainlerden birisi o yüzden takip ediyorum zaten. ama bu işyerinin benim olduğu anlamına gelmez. ayrıca bu bilgiyi keşfetmeniz bu konu adına size ne kazandırdı çok merak ediyorum.

arkadaşlar internette webmaster bloglarını takip ederken bir firma kapmanya başlatmış seo analiziyle alakalı.

Webmaster bloglarını takip ederken bir firma kampanya başlatmış yazmışsınız sonra da buraya gelip bu site benimdi devrettim diyorsunuz. Devretseniz whois sizin adınıza olmazdı ve ilk etapta bir firma kampanya başlatmış demezdiniz. Sitenize hit çekmek için böyle bir konu açtığınız apaçık ortada.
brknt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşım bu firma benim değil. inanmayanı varsa arar sorar olmadı fatura görseli ister. ayrıca bu fikir benim olduğunu varsay, ben bu fikir benim demeyi sevmeyen bir adamım. sevmediğim şeyleri de yapmayı sevmemem normal. benim için önemli olan fikir ve bilgilerdir. sahipleri önemli değildir. benim olmayan bir siteye hit çekme derdim olmaz. olsa www.ayazsamil.com a hit çekerim. bu firma benim bir arkadaşımındır. böyle bir fikrim var dedi uygulasam nasıl olur iyi olur dedim. uyguladı saolsun aklıevveller olayı başka yere çekti.

not: bu site benimdi devrettim demedim. domain devrettiklerimden dedim.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

ShamyL adlı üyeden alıntı

arkadaşım bu firma benim değil. inanmayanı varsa arar sorar olmadı fatura görseli ister. ayrıca bu fikir benim olduğunu varsay, ben bu fikir benim demeyi sevmeyen bir adamım. sevmediğim şeyleri de yapmayı sevmemem normal. benim için önemli olan fikir ve bilgilerdir. sahipleri önemli değildir. benim olmayan bir siteye hit çekme derdim olmaz. olsa www.ayazsamil.com a hit çekerim. bu firma benim bir arkadaşımındır. böyle bir fikrim var dedi uygulasam nasıl olur iyi olur dedim. uyguladı saolsun aklıevveller olayı başka yere çekti.

:))))

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)
burda tartışma yapacağınıza yer neresi onu söyleyin de free analiz alalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al