wmaraci reklam

Hangi İnternet Sağlayıcısını Seçmeliyim ?

5 Mesajlar 670 Okunma
wmaraci reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Ankara Sincan'da merkezi bir yerde oturuyoruz, ***** 16mbps destekliyordu 65 tl ödüyorduk taahhüt bitti bende kapattırdım. Şuan alt yapımız 51mbps destekliyor biz *****i kapattırmadan önce port yok diyorlardı kapattırınca port boşa mı çıkıyor ? Ve alt yapıma uygun paketi olan internet sağlayıcısı önerir misiniz ?

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
reklam

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Türk *******unkini al sistemi kurmuşlardır aktif etmemişlerdir. şimdi aktif olmuştur başka firmalara geçip pişman olma.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Turk.Net öneriyordum. Fakat kim ne önerirse önersin, deneme yanılma yöntemi gibi olacak ve forumda önerilen sağlayıcıya geçenlerin mağdur olduğunu da okudum. Ben Turk******* ile 6 Mbps zor görüyordum. Şu anda Turk Net ile 40'tan aşağıya düşmüyor. Bende merkezi bir konumda oturuyorum. En azından Turk Net'i taahhütsüz olması nedeniyle bir iki ay deneyebilirsin.

Durgun sular derin akar.

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Keşke interneti kapattırmasaydınız.

Ben ***** kullanıyordum. Turk.NET arayıp başvurumu yaptım, tüm işlemleri Turk.NET kendi halletti.
***** son damlasına kadar kullandım. Bir gece internetim gitti. Hemen gmail'e baktım. Yeni modem şifresi gelmiş. Modem panelinden güncelledim ve Turk.NET geçiş tamamlanmış.

En azından birilerinin gelip ayar vs. yapacaklarını düşünüyordum.

Kısacası hem ***** ile uğraşmadım hem de adam gelicekmişte şu gün gelecekmiş olayıyla uğraşmadım.

Tavsiyem zaten belli. İlk ay 650-700GB download yaptık. Sonra hevesimiz gitti tabiii.

wmaraci

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

MOmerAlpi adlı üyeden alıntı

Keşke interneti kapattırmasaydınız.

Ben ***** kullanıyordum. Turk.NET arayıp başvurumu yaptım, tüm işlemleri Turk.NET kendi halletti.
***** son damlasına kadar kullandım. Bir gece internetim gitti. Hemen gmail'e baktım. Yeni modem şifresi gelmiş. Modem panelinden güncelledim ve Turk.NET geçiş tamamlanmış.

En azından birilerinin gelip ayar vs. yapacaklarını düşünüyordum.

Kısacası hem ***** ile uğraşmadım hem de adam gelicekmişte şu gün gelecekmiş olayıyla uğraşmadım.

Tavsiyem zaten belli. İlk ay 650-700GB download yaptık. Sonra hevesimiz gitti tabiii.

sorueki adlı üyeden alıntı

Turk.Net öneriyordum. Fakat kim ne önerirse önersin, deneme yanılma yöntemi gibi olacak ve forumda önerilen sağlayıcıya geçenlerin mağdur olduğunu da okudum. Ben Turk******* ile 6 Mbps zor görüyordum. Şu anda Turk Net ile 40'tan aşağıya düşmüyor. Bende merkezi bir konumda oturuyorum. En azından Turk Net'i taahhütsüz olması nedeniyle bir iki ay deneyebilirsin.

simao adlı üyeden alıntı

Türk *******unkini al sistemi kurmuşlardır aktif etmemişlerdir. şimdi aktif olmuştur başka firmalara geçip pişman olma.

Şöyle bi durumda var birde göknet ve superonlineı arayıp alt yapı sorgullattığımda nedense 16 mbps gözüküyor alt yapım ama ************* türknet vodafone falan 51 mbps gösteriyor acaba hangisi doğru hangisi yanlış bilemedim bu konuda neler yapmalıyım

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al