freelance iş ilanları

Hangi Sensodyne Diş Macununu Tavsiye Edersiniz?

8 Mesajlar 741 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar,

Bu gün diş doktoruna gittim ve diş macunumun değişmesi gerektiğiniz söyledi ve Sensodyne önerdi. Ancak bir sürü Sensodyne ürünü mevcut ve hangisini alacağıma tam olarak karar veremedim, o an doktora da sorma şansım olmadı. Genetik olarak dişlerimde her zaman sorun çıkıyor, ne yaparsam yapayım bu durum böyle. Acaba siz hangi Sensodyne ürününü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Sensodyne diş macunları ile ilgili bir şey söyleyecek olsaydınız bu ne olurdu?

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam diş doktoru değilim sensodyne kullanıyorum bende bilinçsizce (hangileri aklımda değil) Fakat yine başka bir diş doktoru gündüz bile başka bir Sensodyne gece başka önermişti. Siz yine dişcinize telefon açın o sağlığınız için en idealini söyler

everyCode everyCode https://alikarahisar.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 25 / 94
  • Ticaret 1, (%100)
Aslında bunu bir eczaneye gidip diş sorununuzu söyleyip, doktorun sensodyne önerdiğini söylerseniz, eczacınız size ürün seçme konusunda yardımcı olacaktır.

Web -> https://alikarahisar.com

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Ablam diş hekimi , ona sordum . O da doktoru ona hangi sorunu olduğunu söylediyse ona göre dedi . Zaten doktor ona dişlerinde hassasiyet varsa ona göre de o isimle macun var dedi . Sizin sorununuz nedir

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Hocam diş doktoru değilim sensodyne kullanıyorum bende bilinçsizce (hangileri aklımda değil) Fakat yine başka bir diş doktoru gündüz bile başka bir Sensodyne gece başka önermişti. Siz yine dişcinize telefon açın o sağlığınız için en idealini söyler

Doktordan memnun değilim, en kısa sürede araştırıp iyi bir doktor bulup gideceğim. O yüzden atık bir önemi yok.

everyCode adlı üyeden alıntı

Aslında bunu bir eczaneye gidip diş sorununuzu söyleyip, doktorun sensodyne önerdiğini söylerseniz, eczacınız size ürün seçme konusunda yardımcı olacaktır.

Haklısınız aslında, kafanda soru işaretleri kalırsa yarın gidip soracağım.

Marstyson adlı üyeden alıntı

Ablam diş hekimi , ona sordum . O da doktoru ona hangi sorunu olduğunu söylediyse ona göre dedi . Zaten doktor ona dişlerinde hassasiyet varsa ona göre de o isimle macun var dedi . Sizin sorununuz nedir

Öncelikle yardımcı olmak istediğiniz için size ve ablanıza teşekkür ederim. Sürekli çürük oluşuyor dişlerimde, 14-15 yaşında ilk diş doktoruna gittiğimde 8 dişime dolgu yapılıp 1'i çekilmişti. Şu an da 2 dişim eksik ve en az 15 dolgu işlemi uygulandı. Bir dişime 2-3 yıl arayla 3 defa dolgu yapıldı ancak o dişteki dolgu yine düştü ve bu sefer tekrar doldurulmayacak kadar derine ulaştığı söylendi bende ağrısı sızı olmadığı için elletmedim. Ne yazık ki tercih ettiğim diş doktorlarının da hatalı müdahaleleri oldu geçmişte.

Not: Bunca şeye rağmen soğuk ve sıcağa karşı bir hassasiyetim yok.

Ben "Sensodyne Onarım Ve Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml" olan ürünü uygun gördüm ama emin de değilim, bunu bir sorar mısın? Sabah ve Akşam için 2 farklı diş macunu da kullanabilirim faydalı olacak ise.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle yardımcı olmak istediğiniz için size ve ablanıza teşekkür ederim. Sürekli çürük oluşuyor dişlerimde, 14-15 yaşında ilk diş doktoruna gittiğimde 8 dişime dolgu yapılıp 1'i çekilmişti. Şu an da 2 dişim eksik ve en az 15 dolgu işlemi uygulandı. Bir dişime 2-3 yıl arayla 3 defa dolgu yapıldı ancak o dişteki dolgu yine düştü ve bu sefer tekrar doldurulmayacak kadar derine ulaştığı söylendi bende ağrısı sızı olmadığı için elletmedim. Ne yazık ki tercih ettiğim diş doktorlarının da hatalı müdahaleleri oldu geçmişte.

Ben "Sensodyne Onarım Ve Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml" olan ürünü uygun gördüm ama emin de değilim, bunu bir sorar mısın? Sabah ve Akşam için 2 farklı diş macunu da kullanabilirim faydalı olacak ise.[/QUOTE]

Mesajınızı yeni gördüm . Kendisi uyudu . Yarın ben sabah sorar buraya yazarım tekrar. Hayırlı geceler . Geçmiş olsun

• Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Ben "Sensodyne Onarım Ve Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml" olan ürünü uygun gördüm ama emin de değilim, bunu bir sorar mısın? Sabah ve Akşam için 2 farklı diş macunu da kullanabilirim faydalı olacak ise.

Mesajınızı yeni gördüm . Kendisi uyudu . Yarın ben sabah sorar buraya yazarım tekrar. Hayırlı geceler . Geçmiş olsun[/QUOTE]

Teşekkürler, Cevap bekliyorum.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

SkyGhostAir adlı üyeden alıntı

Mesajınızı yeni gördüm . Kendisi uyudu . Yarın ben sabah sorar buraya yazarım tekrar. Hayırlı geceler . Geçmiş olsun

Teşekkürler, Cevap bekliyorum.[/QUOTE]

Tam koruma ve beyazlatıcı diş macununu önerdi .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al