wmaraci reklam
lidertakipci

HayalPerestlik Para Etmez

15 Mesajlar 1.774 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Kimse kod yaz demiyor makale yaz diyor.

Bu işlere yeni başlayan her Türk genci paranın google adsense ile kazanıldığını düşünüyor. Bunun için özgün makale yazmalıyım diyor. Yada warez site yaparım tüm gün download, upload uğraşırım.

Zamanında knight online, metin2 şu an LOL ile beyni yıkanan kitleden kopmaya çalışanları da burada avlıyorlar.

Adamlar yakında uzayda maden aramaya başlayacaklar biz halen saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz.

İnşallah bir gün düzelir.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
reklam

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Hayalperestlik para eder kardeşim bu kadar yerden yere vurmana değmez
Sana kendimden bir örnek vereyim meslek lisesi okurken kimse benim üniversite okuyacağıma inanmazdı hatta ankarada okuyacağıma kime desem senin gibi laflar derlerdi.Ama ne oldu biliyor musun hem hayal ettim hem çalıştım oldu mu olmadı ilk sefer: D daha çok dalga geçtiler yine denedim bu sefer olur gibi oldu ama tam olmadı yine en sonunda hayallerim daha kaçıktı herkes benden umudu kesmiş çalış diye bir baskı en sonunda oldu fakülte ama Ankara değil Aksaray gittim okudum orada da aynı mevzu en sonunda Ankara da üniversite geldim.Bitecek bu yıl kısmetse ve iyi de hayalperestim
Ha bu arada ne anlattığın darkmedya kadar hayalperest ne senin kendini anlattığın kadar mantıkçı olursan birşey olmaz.İkisini aynı anda kullanabilmelisin insanlar sana güvenmeyen bilir hatta vazgeçip bırakalirsin ama kaybedersin üstüne git vazgeçmek sınırı zorla olacağını göreceksin
Umarım bunlar sana birşey katar..........

Ve son olarak unutmadan İnsanların hayallerini kırma belki sahip olduğu tek şey odur: )
4u24

kişi bu mesajı beğendi.

SEO 

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
hsynnr :

Yahu tamam hayalperest olunda ula bir hayalperest oluyorlar abi ayar olmamak elde değil tozpembe görüyorlar dünyayı. Ya az benim gibi mantıkçı birazda darkmedya kadar hayalperest karışımı oldumu tamam da tamamen serhattan oluşursa insan hayalperestlikte bişi kazandırmıyor kendimden biliyorum.

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Sen darkmedya. Nasıl geliyorsa sende bana öyle gözüküyorsun tamam bir sınırı var ama ortasını tuttur herşeyin ortası güzeldir ne çokuçuk hayal ne tam mantıklı benim gibi hep ortada olmak iyidir
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

SEO 
wmaraci
wmaraci

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Ozi : Fazla hayalperestlik iyi değil biri diyor yok 1 ayda 4 milyon hit alıcam progamla falan filan.
Biri der zengin olacam kolay olaydı..

Benim yazdıklarımın hayali vardır doğru ama benim tepkim aşırı hayalperestlere.

bu laf çarpıtmak banaydı herhalde

Ek Olarak:

hsynnr adlı üyeden alıntı

Hayalperestlik para eder kardeşim bu kadar yerden yere vurmana değmez
Sana kendimden bir örnek vereyim meslek lisesi okurken kimse benim üniversite okuyacağıma inanmazdı hatta ankarada okuyacağıma kime desem senin gibi laflar derlerdi.Ama ne oldu biliyor musun hem hayal ettim hem çalıştım oldu mu olmadı ilk sefer: D daha çok dalga geçtiler yine denedim bu sefer olur gibi oldu ama tam olmadı yine en sonunda hayallerim daha kaçıktı herkes benden umudu kesmiş çalış diye bir baskı en sonunda oldu fakülte ama Ankara değil Aksaray gittim okudum orada da aynı mevzu en sonunda Ankara da üniversite geldim.Bitecek bu yıl kısmetse ve iyi de hayalperestim
Ha bu arada ne anlattığın darkmedya kadar hayalperest ne senin kendini anlattığın kadar mantıkçı olursan birşey olmaz.İkisini aynı anda kullanabilmelisin insanlar sana güvenmeyen bilir hatta vazgeçip bırakalirsin ama kaybedersin üstüne git vazgeçmek sınırı zorla olacağını göreceksin
Umarım bunlar sana birşey katar..........

Ve son olarak unutmadan İnsanların hayallerini kırma belki sahip olduğu tek şey odur: )

benim teyzemin durumunu arkadaş bilir.
teyzem bizim şehrin en kötü mahallesinde doğup milyoner bir adam ile evlendi.şimdi izmir in en lüks semtinde oturuyor.Varlık içinde yokluk çekiyor o da ayrı bir konu ama. Allah teyzeme o hayalleri kurmadan orayı nasip etti.
neyse konu o değil.
Ayrıca burada önemli olan şu ÖNCE HAYAL kuracaksın ki DEVAMI gelebilsin.
insanların nereden değil nerelere geldiği önemli :)
bu da azimle ve zamanla olur.
Arkadaşlar ayrıca @@[Economist](userid:35853) arkadaşımız da bi konu açmıştı o konuyu okuyun.
İNSANLARIN CANINI YAKMAYIN kim bilir insanların ne sorunu varki bu foruma geliyorlar.yaralarını deşmeyin !

VE bu arkadasımızın cevabı da herkese yeter bence.gayet net!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al