wmaraci reklam

Hemoroid Ameliyatı Olanlar?

22 Mesajlar 13.368 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bu illet hastaliktan kurtulan var mi. Sabahtır ağrısını çekiyorum delireceğim. Ameliyatlarına baktim envai çeşit yöntemi var. Dötü bir nevi deneme tahtası yapmışlar. Atlatan var mi hangi yöntemle ?

wmaraci
reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Öncelikle Allah sifa versin kardeşim, böyle bir tecrübem yok ancak korkum var malum yedigimiz yiyecekler hep hazır ayaküstü yiyecekler olduğu için sık görülmeye başladı. Umarım Ameliyatsız kurtulursun, bir ara ayıptır söylemesi bende de başlangıcı gibi bisey oluyordu korkudan yedigimi içtiğimi düzene soktum ve gecti ancak bu aralar yine Allaha emanet sağlıksız besleniyorum insallah korktuğumuz başımıza gelmez
mimarcan 68136

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Allah düşmanın başına vermesin aman dikkat et. Yediğime içtiğime dikkat ediyorum 2 3 litre su içiyorum yok arkadaş baş belası birşey. Fitil vb ilaç verdiler kullaniyorum yahu hiç mi ağrıyı dindirmez.
Öksür ağrır hapşur ağrır kıymetini bilin ..
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Geçmiş olsun. Kardeşim Hemoroid Siğilinden dolayı ameliyat oldu. Bu durumda ameliyattan başka çözüm yok diye biliyorum. Bitkisel tedavilere bakmadık hiç. Urfa'da zor olacak ama acı ve baharatları tamamen hayatından çıkar. Posalı ve lif kaynaklı ürünlere ağırlık ver. Akşamları da ılık suya otur. Kesin çözüm olmuyor ama ameliyata kadar böyle rahatlatmıştı.

iyi.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Okeskin dediklerini deneyeceğim. Urfada acisiz sadece su var. Olsijeni bile isot kokuyor 😄 Kriz tuttugunda narkoz alasim geliyor o derece
Okeskin joyned

kişi bu mesajı beğendi.

Turgay Turgay SMMHİZMETLERİM.COM Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SMM Panel Servis Sağlayıcısı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 40, (%100)
Ben 3 sene önce bu illet hastalıkla tanıştım yaklaşık 3 ay ağrısını çektikten sonra ameliyat olmuştum korkacak bir ameliyat değil 5 dakika filan sürüyor sonrasında ilk 2 gün ağrı ve yanma oluyor sonra zaten yavaş yavaş düzeliyor. Yani ameliyat olmayı düşünürseniz korkmayın :)
68136

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
TrgyOY içimi rahatlattiniz teşekkürler. Ameliyat olmadan geçmeyecek illet birşey. Her gün acısını çekeceğime 1 hafta çeker rahatlarim
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

Turgay Turgay SMMHİZMETLERİM.COM Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SMM Panel Servis Sağlayıcısı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 40, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

TrgyOY içimi rahatlattiniz teşekkürler. Ameliyat olmadan geçmeyecek illet birşey. Her gün acısını çekeceğime 1 hafta çeker rahatlarim

Yardımcı olabildiysem sevindim.Korkacak bir ameliyat değil bende korkmustum başlarda fakat olduktan sonra dedim bumuymuş ameliyat yani :)

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
İç hemeroid mi, dışarıda var mı, aynı zamanda anal fissür veya iç sfinkter kasılması var mı, bozulan hemeroid kaç tane ?
Normalde hastaya bağlı olarak ameliyatsız da iyileştiriyorlar. Ufak bir aletle hemeroidi lastikle sıkıyorlar. O sıkılan yerden kuruyup kendiliğinden düşüyor. Anal fissür varsa kalçanın yanından ufak bir delik açıp iç sfinkter kasını az keserek gevşetiyorlar. Sorunlu hemeroid çoksa parça parça kesebiliyorlar. Hastaneler lazerle, radyo dalgasıyla, sarı ışıkla vs ameliyat yaptıklarını söylüyorlar. Ama hepsi aynı. Sadece kelime oyunu var. Sonuçta o hemeroidi kesip çıkarıyorlar. Bunu lazerle de yapsan bıçakla da yapsan ışıkla da yapsan olay aynı.
Ameliyat olunca ilk gece ağrın olur. Daha sonra 1 hafta içinde iyileşirsin. İlk birkaç gün çorbayla beslenirsin. Korkulacak birşey yok. Bir akrabam oldu. Bu arada ameliyattan sonra iyileşince acı vs bolca yiyebilirsin. Acı hemeroid yapmaz. Sadece hemeroid varsa o bölgeyi kapsaisin yakar. Ama acı yiyince hemeroide sebep olmaz. Bir de yaşam standartını değiştirmen gerek. Bu hastalıkların baş nedeni bağırsak düzensizliği ve buna bağlı kabızlık, ishal, aşırı ıkınma, sık sık tuvalete çıkma vs... Ameliyattan korkma kardeşim. Ameliyat bitip evine gönderdiklerinde oh be dersin. İyileşirken çekeceğin acılar da hastayken yaşadıklarının yanında sinek ısırığı kalır.
Başkasının bana anlattıklarını anlatıyorum sana. Ameliyat olan ben değil yakın bir akrabam.
68136

kişi bu mesajı beğendi.

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Geçmiş olsun kardeşim. Allah şifa versin. Tıp teknolojisi çok ilerledi, kolay bir ameliyat süreci ile iyileşebilirsin.
68136

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al