wmaraci reklam

Hep nerede yanlıs yaptiım BIKTIM! boşa kürek çekmeye

22 Mesajlar 2.356 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam yanlışınızı kendiniz söylüyorsunuz; "girmedigim piyasa kalmadi" zaten başarıyı getiren şey farklı farklı piyasalar deneyip birisini tutturmak değildir. Bir piyasada, iyi olduğunuzu hissettiğiniz bir piyasada azimle, inatla, defalarca kaybederek çalışmaktır.
ulas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Yanlış anlama ama eğer tek amacın bir şey yapayım da parayı kırayım ise zaten hiç denemesen daha iyi gibi. Ben 6 yıldır back-end alanında çalışıyorum hadi bunun ilk iki yılı çöp öyle kıytırık işlerle geçti ama kendimi geliştirme amacımdan bir kez olsun sapmadım.

Şuan sadece kendi projelerimle ilgilenmeme rağmen her ay en azından iki üç iş teklifi alıyorum.
Aslında mesele iş teklifleri de değil,yaptığım projenin tutup tutmaması da değil. Asıl mesela ben bu gece ne öğrendim, bu soruya cevap verebiliyor olmak bile iç huzuru sağlıyor..

Bence umutsuzluğa kapılmayıp kendini gerçekten geliştirmeyi denemelisin. Ayrıca bir kaç ay bir proje için yeterli bir deneme süresi olabilir de,olmaya bilir de. Bu kavramlar çok değişken kavramlar.. Ben bir yıldır bir projeye odaklanmış durumdayım şuan yayında olmamasına rağmen sadece tam anlamı ile test edebilmek için harcadığım para aylık 450 lirayı geçiyor,ek iş alacak zamanımda yok e haliyle yemek paramdan,yaşamımdan kısıp bir şekilde hallediyorum. Bazen başarıya ulaşmak mücadele gerektirebiliyor hemen pes etme :) Çalışmaya devam et.

servetuk servetuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Para için iş yapma , sevdiğin işi yaparak kalbini verirsen para kazanırsın
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Allah Yürü ya kulum diyecek.
Maalesef bazılarına Sen koş kulum demiş gibi ama vardır bir bildiği diyerek olayı hep aynı yeri getiriyoruz.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Herkes internetten para kazanacak diye bişey yok kardeşim.
Limon satıpta zenginliğe koşan var.
Biraz da pcden kalk bakalım bi 3 sene de öyle koştur.
3 sene sonra etiketle beni mutlaka :)
Ha unutma helalden uzaklaşma.
radikal09

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Dostum üzgünüm ama sen bu kafayla başarılı olamazsın. tek düşüncen para ve para.

Gerçekten bir şey başarmak istiyorsan, para odaklı değil iş odaklı ilerlemen gerekli. forum'da görüyorum devamlı seni, onedio gibi site açmak istiyorum diye 10 kere konu açtın.

Domain satış konusu açıyorsun sonra vazgeçip satmıyorsun. kendin kullanıyorsun domaini sonra vazgeçip tekrar satmaya çalışıyorsun. seni gözlemlediğim kadarıyla tek istediğin para kazanmak.

Kusura bakma ama emek yoksa para'da yok bu devirde. işini zevk ile yap, uğraş çabala. emek ver. burada böyle konular açmak yerine mesela, istediğin siteyi kurup içerik gir. birşeyler yap yani. kim istemez para kazanmak? ben şahsen istiyorum. ama çabalamam gerektiğinide biliyorum.

Umarım anlamışsındır, başarılar.
ulas radikal09

kişi bu mesajı beğendi.

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
bişeyler yapma ozaman yapmassan ölücekmisin yapdığın yatırımları bir süre kenara at tura çık gez toz hayatı keşfet, illa bir iş ile uğraşmandaki amaç bir an önce zengin olmak para kazanmak falan mı yaşın daha çok genç elinde sonunda olucak neden bu kadar kasıyorsun.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
wmaraci da
lokasyon123 nickini görünce aklıma direk oksijen.org geliyor.

birgün jenerik domain aldım site kuracağım
ertesi gün aynı domain satılık
bir sonraki gün aynı domaine ortak arıyorum
sonraki gün domainime android ios uygulama yazdıracağım
yine ertesi gün domain arıyorum kısmındaki üyelere aynı domaini satmaya çalışıyorsun
sonraki gün aynı domaine domaini satamadım proje yapmaya karar verdim.

falan filan.

hal böyle olunca kendin gibi forumdaki insanların zamanınıda çalıyorsun unutma.

umarım tez zamanda doğru yolu bulursun.

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

wmaraci da
lokasyon123 nickini görünce aklıma direk oksijen.org geliyor.

birgün jenerik domain aldım site kuracağım
ertesi gün aynı domain satılık
bir sonraki gün aynı domaine ortak arıyorum
sonraki gün domainime android ios uygulama yazdıracağım
yine ertesi gün domain arıyorum kısmındaki üyelere aynı domaini satmaya çalışıyorsun
sonraki gün aynı domaine domaini satamadım proje yapmaya karar verdim.

falan filan.

hal böyle olunca kendin gibi forumdaki insanların zamanınıda çalıyorsun unutma.

umarım tez zamanda doğru yolu bulursun.

Hocam o domainde cok kararsiz kaldim o yuzden oyle konular aciyorum domain hosuma gitmisti ama yapacak gucum yok su aralar psikolojik olarak sanirim ortak aramamin yada satmak istememin sebebi de. Budur

DesignTr adlı üyeden alıntı

bişeyler yapma ozaman yapmassan ölücekmisin yapdığın yatırımları bir süre kenara at tura çık gez toz hayatı keşfet, illa bir iş ile uğraşmandaki amaç bir an önce zengin olmak para kazanmak falan mı yaşın daha çok genç elinde sonunda olucak neden bu kadar kasıyorsun.

Hocam oylede zaman bosa geciyor bu sekilde de ama boyle hedeflerime ulasmak icin cabaliyorum

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

Dostum üzgünüm ama sen bu kafayla başarılı olamazsın. tek düşüncen para ve para.

Gerçekten bir şey başarmak istiyorsan, para odaklı değil iş odaklı ilerlemen gerekli. forum'da görüyorum devamlı seni, onedio gibi site açmak istiyorum diye 10 kere konu açtın.

Domain satış konusu açıyorsun sonra vazgeçip satmıyorsun. kendin kullanıyorsun domaini sonra vazgeçip tekrar satmaya çalışıyorsun. seni gözlemlediğim kadarıyla tek istediğin para kazanmak.

Kusura bakma ama emek yoksa para'da yok bu devirde. işini zevk ile yap, uğraş çabala. emek ver. burada böyle konular açmak yerine mesela, istediğin siteyi kurup içerik gir. birşeyler yap yani. kim istemez para kazanmak? ben şahsen istiyorum. ama çabalamam gerektiğinide biliyorum.

Umarım anlamışsındır, başarılar.

Hocam siz de soylediniz kim istemez para kazanmak domain ile ilgili de suan psikolojik olarak sifirdan site kuracak icerik girecek sabredecek gucum yok burada konu acmamain sebebi buydu motive olmak

demircanuzer adlı üyeden alıntı

Herkes internetten para kazanacak diye bişey yok kardeşim.
Limon satıpta zenginliğe koşan var.
Biraz da pcden kalk bakalım bi 3 sene de öyle koştur.
3 sene sonra etiketle beni mutlaka :)
Ha unutma helalden uzaklaşma.

Hocam 7 yildir internet uzerine calisiyorum bunun 4 yili programlama ogrenmekle gecti o yillari saymiyorum 3 yil ugrasimca insan birseyler bekliyor

samsa adlı üyeden alıntı

Allah Yürü ya kulum diyecek.
Maalesef bazılarına Sen koş kulum demiş gibi ama vardır bir bildiği diyerek olayı hep aynı yeri getiriyoruz.

Aynen hocam Allah vermeyince kulun elinden birsey gelmiyor

servetuk adlı üyeden alıntı

Para için iş yapma , sevdiğin işi yaparak kalbini verirsen para kazanırsın

Hocam bu forumda para icin is yapmayan adam bulamazsiniz

Lions adlı üyeden alıntı

Hocam yanlışınızı kendiniz söylüyorsunuz; "girmedigim piyasa kalmadi" zaten başarıyı getiren şey farklı farklı piyasalar deneyip birisini tutturmak değildir. Bir piyasada, iyi olduğunuzu hissettiğiniz bir piyasada azimle, inatla, defalarca kaybederek çalışmaktır.

Onuda yaptim hocam 4 5 ay devamli siteye icerik urettim o da masraf oldu cikti sunucu parasini odemedi

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Lokasyon123 çabala ama birazda ipi gevşetmekde fayda var kendini psikolojik bir bunalıma sokarsın bu şekilde biraz akışına bırak nefes aldığını hisset.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al