wmaraci reklam

Hostinger Türkiye - Tüm hizmetlerde %55 indirim!

5 Mesajlar 1.066 Okunma
smmexpress

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)
merhaba arkadaslar gecen gun bana mail geldi hostingerden ben kullanmam sizin isineze yarar belki

Black Friday indirimi başlıyor! Hostinger tarafından şu ana kadar sunulan en iyi teklif - Tüm servislerde %55 indirim: premium hosting, alan adı kayıtları ve VPS!

İndirimi almak çok kolay:

1. http://cpanel.hostinger.web.tr adresinden Hostinger üye alanına giriş yapınız.
2. Herhangi bir servis siparişi veriniz (premium hosting, alan adı kaydı ya da sunucu)
3. Fatura oluşturulduğunda şu kupon kodunu giriniz: BLACK55 ve indirim uygulanacaktır

Bu kupon kodu 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir ve bu kupon kodunu istediğiniz kadar kullanabileceksiniz. Kupon kodu tüm ödeme döngüleri için geçerlidir, bu yüzden uzun süreli hizmet satın aldığınızda daha kazançlı çıkacaksınız!

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
% 60 indirim ile hostingere bulaşmıştım, 2 ay sonra terk ettim onları

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

% 60 indirim ile hostingere bulaşmıştım, 2 ay sonra terk ettim onları

bende kullanmadim daha once neden biraktiniz onlari

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

bende kullanmadim daha once neden biraktiniz onlari

Hocam Hostingerin ücretsiz bir hostunu kullandım,acayip hızlı sorunsuz kullandım 2 ay, sonra dedim ki ücretsiz böyle ise premium kim bilir nasıldır. neyse aldım, tek tek sitelere wp kuruyorum, XML ile bir anda ürün yüklemene kesinlikle izin vermiyor, ayrıca her Allahın günü server error hataları aldım, teknik destekten g...n b...er e yazmadığım kalmadı, ama nafile sitelerim kapalı kaldı, 1 yıldır boş boş durdu, yani velasıl, ücretsiz host pazarlama taktiğinden ileri gitmedi. Hostinger deyince 10 kere düşünürüm.

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

Hocam Hostingerin ücretsiz bir hostunu kullandım,acayip hızlı sorunsuz kullandım 2 ay, sonra dedim ki ücretsiz böyle ise premium kim bilir nasıldır. neyse aldım, tek tek sitelere wp kuruyorum, XML ile bir anda ürün yüklemene kesinlikle izin vermiyor, ayrıca her Allahın günü server error hataları aldım, teknik destekten g...n b...er e yazmadığım kalmadı, ama nafile sitelerim kapalı kaldı, 1 yıldır boş boş durdu, yani velasıl, ücretsiz host pazarlama taktiğinden ileri gitmedi. Hostinger deyince 10 kere düşünürüm.

Ucretsiz hostlarinin guzel olmasinin nedeni musteri cekmekmis demekki ben dusunmustum onlarla calismayi fakat webadam ile calisiyorum su anda hicbir sorun yasamadim simdiye kadar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al