wmaraci reklam

İki defa karakola ifadeye çağırıldım internet alışverişini bırakıyorum

23 Mesajlar 2.978 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
Bu **************lar beni buldu farklı numaralardan yazdılar kimi komisyon ile para göndermek için kimi de ortak bir şey alalım ikimizin de olsun bir iş yapalım diye

Eskiden gönderilen miktar direk geçmiyordu whatsappdan biri yazdı enpara hesabın var mı komisyonla para havale edebilir misin diye bende var dedim ticaret puanı almak için yaptım 150 TL para çok da değil onun için birini dolandıracağını da düşünemedim onu adama 130 TL olarak attım sonra farklı bir numara yazdı 3000 veya 3500 gibi büyük bir miktar olayı araştırınca bu soysuzlar sahibindene falan ürün yükleyip kapora istiyorlarmış veya satıyorlarmış o şekilde dolandırıyorlarmış ticaret puanını verdi iyi güzel olaydan 5-6 ay sonra yani 1-2 ay önce ifadeye çağırıldım bu kişi sahibinden birine bir şey satmış ama vermemiş dediğim gibi dolandırılan kişi de avukat onu google da aradım buldum olay anlattım özürümü diledim pek bir şey demedi mahkeme mi açılır takipsizlik mi verirler bilmiyorum .

Dün de yine aynı şekilde ifadeye çağırıldım bir kişi ortak e-ticaret sitesi mi kuralım demişti açık kaynak kodlu tema alıp site kurup butiklere falan satalım mı demişti öyle bir şey tam hatırlamıyorum bu bana para göndereceğini gün içinde yoğun olup çalıştığını söyledi skype dan da o ara arayıp konuştuk güven verdi bırakıp gitse de tema sonuçta açık kaynak kodlu bende de olacaktı sonra hesaba para gönderdim dedi 345 TL geldi sonra ben temayı buldum 240 TL ... paparada şu isime at alalım dedi para onun olunca attım bende 105 TL bende mi kaldı sonradan adamın başka hesabına mı gönderdim hatırlamıyorum dün de onun için ifadeye çağırıldım

EK : Bu kişi bana 1 TL gönderip açıklama kısmına telegram whatsapp konuşmaları duruyor uğraştırma iade et gibisinden gibisinden yazmıştı whatsappdan konuşsak yazar oradan o zaman da telegramım yoktu kaç saat sonra veya kaç gün sonra 1tl yi gönderip yazdı hatırlamıyorum ama maile döküman istedim arasam bulurum gece saatinde gördüm ben de ziraat bankasını aradım iade için ama yapamadım illaki bunun arama kayıdı çıkar bunlar ifadede aklıma gelmedi ama bir mahkemede ifademe ekleyebilirim diye düşünüyorum olayları çok hatırlamıyorum 8 ay olmuş ************** ı gönderdim dedi cepten verir gibi mi verdim 240 onu hatırlayamıyorum ama ifademde üsteki gibi dedim arkadaşlara bu olaydan bahsetmiştim ziraati aradım falan filan diye bi gün arkadaşlarla otururken hatırladık şimdide ekleyim konuya dedim para bende duruyor o miktardan aşağıda düşmedi yani beni bulur iade ederim gibisinden konuşmuştuk herhalde sarımsak o bu işler derken unutmuşum tamamen

Konuştuğum whatsapplar +905 Türkiye numarasıydı o da güven veriyordu ama onu da araştırdığımda kişilerin whatsappı çalınıyormuş onu da bizzat gördüm büyük ihtimal onlar da öyle bunu öğrenince ayrı bir canım sıkıldı

Esnaf falan değilim memur veya devlete girmek istiyorum İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim bu olaylar yüzünden sicilime bir şey işlenebilir olaylar 6 ay önce olunca mesajlarda durmuyor adam akıllı delilim de yok .. Delilim para gelir gelmez paparadan onlara atmam ve açıklama kısımları enpara para transferi ve e-ticaret tema alımı olması paparalarını satanlar var veya onayını satanlar var bunlar da kesinlikle yasaklanmalı

Eski Konum : https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/para-transferi-dolandiricilarina-dikkat-ozellikle-papara-656257.html

**************lar :
05397710654 Papara Aslan Çetin adına
05537658368

-----
Diğer ortak olmak isteyen soysuzun nosu yok uzun zaman geçtiği için
Papara No 1123212423 Cuma Onaran adına

Bu kişinin numarası yok başkasını da dolandırdıysa bana atabilir mi ifademe eklerim veya mahkeme olursa ona sunarım

Telegramdan birine hepsiburada mı n11 mi bir hediye çeki satmak için anlaşmış adam yarısını göndermiş paranın sonra atmamış **************nın tekniği bu

--------------------------------------------------

Aynı oros*** çoc*** , madur olan bir forum üyesi Hakan38700

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/darkvane-dolandiricidir-600-liram-gitti-654711.html

Wmaracina üye olmuş bu kişiler İP adresleri tespit edilemez mi ? veya measjlaştığı telegram bulunamaz mı ?

TEK İSTEĞİM BU KONU ŞİKAYET BÖLÜMÜNE ÇEKİLMESİN HERKES GÖRSÜN KARAKOLDAKİ İFADEMDE ÖNCEKİ KONUYU DELİL OLARAK ATTIM AMA ŞİKAYET KONUSUNU SADECE ÜYELER GÖREBİLDİĞİ İÇİN SADECE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ VERDİM LİNK KOYAMADIM MODLARDAN TEK RİCAM BUDUR BU NUMARALARI GOOGLEDA ARADIKLARINDA BU KONUYU GÖRSÜNLER TABİ 10 KEZ DEĞİŞTİRMEDİLER İSE

wmaraci
reklam

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Affedersin kardeş ama bu kadar saf olunmaz...
bymadak WebDost SMMPANEL

kişi bu mesajı beğendi.

tulparav.com

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
geçmiş olsun. uyanık ol biraz.
nitelikli **************lık kapsamına girmezse. uzlaştırmacıya gider dosyaların.
uzlaştırmacıya gitmezse veya uzlaştırmacıda uzlaşamazsanız dava açılabilir.
dava açılırsa da ceza almaya bilirsin. ceza alırsan da hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verilir büyük ihtimalle.
rahat ol bir şey çıkmaz. en fazla zararlarını ödersin mağdurların

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
TC No, IBAN, Açık Adres... Bunlar önemli verilerdir her önüne gelene verilmez. (Zorla, hileyle vs ele geçirilirse hukukta durum farklı o ayrı konu)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Geçmiş olsun. Her zaman tanımadığınız kişilere yapılan para transferine karşıyım

Güvenilir insanlarla iş yaparsan zarar etmezsin belki kar etmezsin ama tecrübe kazanırsın.

Çok geçmiş olsun

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)

gorkemyabgu adlı üyeden alıntı

Affedersin kardeş ama bu kadar saf olunmaz...

*** da da bir çok para transferi yapan var normal +905... numaradan yazınca da güvendim yaptım

Diğeri de aradı 1-2 gün konuştuk ortak script alıp satacaktık olay bu parayı gönderdim dedi alıcak kişiyi buldum tema şu dedi yaptık gönderen kişi açıklamada bir şey yazmamış

Kardeşim salaklık yapmışımdır eyvallah ama sandığın kadar olay basit olmadı
Rayoses

kişi bu mesajı beğendi.

redsurrexerunt redsurrexerunt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
geçmiş olsun dikkatli olun lütfen

crazygonzales crazygonzales WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bu ülkenin **************sı eksik olmuyor bıktım artık gına geldi rüşvet, **************lık, insanların iki yüzlülüğü gerçi hangi ülkeye gitsem yine aynı şeyler beni bulur hani derler ya ıssız bir adaya düşsen yanına ilk alacağın 3 şey ne olurdu diye ıssız bir adaya mı yerleşeyim napayım insanın olmadığı bir yer yanıma da balta, taşınabilir su filtresi ve birde magnezyum çakmak taşı alsam bu 3 şeyi alıp tüm ömrü ıssız bir adada geçirmek ne diyom olm ben :d az kaldı bu gidişle öyle olucak yoksa deliricem sjsjsjsjs

Dahiturk Dahiturk sadece o'na yanarız. Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek amele
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 69 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Nitelikli dolandır,icilik, yardım etmek.
Geçmiş.olsun.
Takipsizlik çıkar mı bilinmez, herşey savcının elinde.

idraksiz can, hayvan canıdır.

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam geçmiş olsun. Bende *** üzerinden açık artırma ile ürün satın aldım ve kişi ************** çıktı. Ürünü göndermedi. Bende iban sahibini mahkemeye verdim.

Burada beni dolandıran ister iban sahibi olsun veya başka biri olsun. Hiç önemli değil. Ben hakkımı iban sahibinden alacağım.
Aracıya gitmeyi düşünmüyorum.
İban sahibinin en ağır cezayı almasını istiyorum ve sicil kaydına ************** olarak düşmesini istiyorum.

Artık para vs. Önemi yok. Yeterki o kişi ************** olarak etiketlensin.

Bundan sonrada aracı mı olur yoksa insanları dolandırır mı kendisi bilir. Ama sonuna kadar en ağır cezayı alması için gerekenleri yapacağım.
bymadak Mustafayasar SMMPANEL

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.ilgikolik.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al