wmaraci reklam

İngilizce Öğrenmek?

25 Mesajlar 3.664 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

emre29 adlı üyeden alıntı

perferct english bilmiyorum bizim burada yok sanırım görmedim evime yakın diye american life tercih ettim google da gideceğin şubeyi muhakkak araştır şikayet var mı varsa iyi oku gittiğinde danış böyle böyle sorunlar varmış yorumlarını al ikna ederlerse fiyat olarak da uygun olursa katıl american life sınıf max 12 kişi ama 2-3 kişi fire veriyor özel istekte bulun mesela yaş ortalamana uygun sınıf açılırsa katılmak isterim gibi
Birde ilk git sadece fiyat al yüksek de ben kapmaya olunca tekrar gelirim de sonra git senden iletişim bilgilerini alacaklar zaten seni 1 hafta içinde ararlar indirimimiz oldu katılmak istermisiniz diye ;)

Süper öyle yapim o zaman

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
mert29 bak güzel kardeşim okuldan kalan a1 seviyemi a2 ye çıkardım şuan b1 çalışıyorum. Hepsini netflixteki ingilizce altyazısız filmlere, yabancı haber kanallarına(trt world, bbc news, i24 v.b. show programları), 7/24 ingilizce yayın yapan english club tv ye borçluyum( Her saatte bir seviye değişiyor onları takip et kendine uygun olanı uygun vakitte izle). Her tarafımı ingilizce yaptım. İlk olarak sosyal medya hesaplarının dilini değiştir aynı şekilde telefonun, yabancı sayfaları takip et, youtubeda beğeneceğin birkaç yabancı kanal bul ve onları takip et harika zevkli oluyor ve insan yavaş yavaş anlıyor. Neden diye soracak olursanda, sevdiğin şeyleri takip ediyorsunda ondan. Biraz geliştirdikten sonra cambly diye uygulama var. birebir yabancılarla konuşuyorsun, yalnız hemen alma arada bir indirimler oluyor o zaman al.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Yurt dışında 3 4 ayda burada yapacağın 1.5 2 senelik emeğin karşılığını alırsın. Yabancı dil öğrenmenin temel prensibi zihnin o dilde düşünmesidir bu da zorunlu olarak kaldiginiz ortamda gayet mümkün. Düsünsenize tabelalar ingilizce etrafta ingilizce konusuluyor markete giriyorsun ingilizce pizza siparis edeceksin ingilizce konusup siparis istemen gerekiyor biriyle iletisim kuracaksin ingilizce kurman gerekiyor. Özgüven problemini de mecbur aşıyorsun. İnsan adaptasyonu yüksek bir canlidir bulundugun ortama sen istedikten sonra beynin kolayca adapte olur. İddia ediyorum 5 senede 5 farklı ülkede yasayip 5 farkli dil öğrenmek bile mümkündür.
sterk mert29

kişi bu mesajı beğendi.

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Yurt dışında 3 4 ayda burada yapacağın 1.5 2 senelik emeğin karşılığını alırsın. Yabancı dil öğrenmenin temel prensibi zihnin o dilde düşünmesidir bu da zorunlu olarak kaldiginiz ortamda gayet mümkün. Düsünsenize tabelalar ingilizce etrafta ingilizce konusuluyor markete giriyorsun ingilizce pizza siparis edeceksin ingilizce konusup siparis istemen gerekiyor biriyle iletisim kuracaksin ingilizce kurman gerekiyor. Özgüven problemini de mecbur aşıyorsun. İnsan adaptasyonu yüksek bir canlidir bulundugun ortama sen istedikten sonra beynin kolayca adapte olur. İddia ediyorum 5 senede 5 farklı ülkede yasayip 5 farkli dil öğrenmek bile mümkündür.

Hocam keske imkanlar el versede gidebilsem ama imkan yok suan ama olsa keske bende mecbur burada biseyler yapmaya calisicam hevesliyim artik nere kadar giderse

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Edit.

Linki almadıysanız PM gönderin
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al