wmaraci reklam

İngilizce Öğrenmek?

25 Mesajlar 3.660 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
evet arkadaşlar en büyük sorunlarımdan birisidir bu ingilizce öğrenmeye nereden başlamalıyım nasıl başlamalıyım sorunları var ilk başta gramer a1 konularını öğrenmem gerekli diye biliyorum ama her yerde farklı birşey var ilk hangi kon öğrenmeyle başlayabiirim ingilizceye ve sonrasını nasıl getirebilirim tecrübesi deneyimi olan arkadaşlar vardır aramızda illaki yardımcı olurlarsa sevinirim.
donanma44

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Üniversitede hazırlık okumuştum iki yıl önce . Seviyemizi belirleyip ona göre eğitim vermişlerdi . İlk önce seviyenizi belirleyin . Eğer temel seviyeyi biliyorsanız . Simple past , past perfect , present perfect gibi cümle kalıplarını öğrenin. Ama ondan önce kelime ezberi yapın . O her türlü işinize yarayacaktır . Kelimeleri bildikten sonra cümle kurmayı da kolaylıkla halledeceksiniz . Basit cümleler kurarsınız başta sonra daha uzun ve karmaşık cümleler . Busuu diye bir uygulama da var . Yıllık 80 lira . O tarz uygulama ya da kitap da kullanabilirsiniz . Dediğim uygulama kaydolduğunuzda seviyenizi belirlemek için test yapıyor size . Ona göre, dersler veriyor size . Kısacası, ilk olarak kelime ezberleyin . Sonra basit cümle yapılarını sitelerden veya kitaplardan öğrenin. Cümle kurmayı deneyin . Ve tabi kelimelerin okunuşunu da google çeviriden öğrenin
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

Yutuliti Yutuliti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Kelime kurmak için duolingo programını öneririm çok başarılı.(Ücretsiz) Destek olarak kelime ezberle cümle kalıplarıyla öğrendiğin kelimeleri kafanda değiştirirsin. Alt yazı film izle kulak aşinalığı ve günlük konuşma cümlelerini öğrenirsin. Bunu 1 ay uygulayabildim ama çok faydası oldu 1 yıl uygulayabilsem eminim ki çok rahat ingilizce sohbet ederim.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

http://muslumbaser.com/

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Hocam şu dualingo gibi uygulamalardan temel grammarinizi gelistirdikten sonra sitcom dizilerle kelimelerinizi ve kalıplarınız gelişitrebilirsiniz. Ama yurtdışına gitmeden ögrenemezsiniz. En az 3 ay kalmalısınız ki, "ben ingilizce biliyorum" diyecek seviyeye gelebilesiniz.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
bende herşeyi denedim ama tek zorunlu şey var yurtdışında eğitimi almak niye dersen ;
dil yerinde öğrenilir konuşarak öğrenmek çok daha iyi
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Hocam şu dualingo gibi uygulamalardan temel grammarinizi gelistirdikten sonra sitcom dizilerle kelimelerinizi ve kalıplarınız gelişitrebilirsiniz. Ama yurtdışına gitmeden ögrenemezsiniz. En az 3 ay kalmalısınız ki, "ben ingilizce biliyorum" diyecek seviyeye gelebilesiniz.

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

bende herşeyi denedim ama tek zorunlu şey var yurtdışında eğitimi almak niye dersen ;
dil yerinde öğrenilir konuşarak öğrenmek çok daha iyi

Malesef yurtdısına cıkma imkanım yok
İlk olarak assagida verdigim sitedeki ilk konudan ogrenmeye baslasam uygun olurmh sizce
https://www.grammarbank.com/basit-ingilizce.html

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
yurtdışında ing öğrenilmez, ing'iniz varsa geliştirilir. Bi temeli olmayan birine yurtdışı önermek aşırı saçma.
Önerim, kelime bilginizi geliştirin, dublaj olmadan ing altyazılı veya yazısız nasıl öğreniyorsanız izleyin, müzik, sizin gibi ing öğrenmek isteyen birilerini bulup konuşabilirsiniz, belli bir seviyeye gelince. Bolca site mevcut bunun icin.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

yurtdışında ing öğrenilmez, ing'iniz varsa geliştirilir. Bi temeli olmayan birine yurtdışı önermek aşırı saçma.
Önerim, kelime bilginizi geliştirin, dublaj olmadan ing altyazılı veya yazısız nasıl öğreniyorsanız izleyin, müzik, sizin gibi ing öğrenmek isteyen birilerini bulup konuşabilirsiniz, belli bir seviyeye gelince. Bolca site mevcut bunun icin.

İngilizce kursuna gitmelimiyim peki sizce birde şöyle birseye rastladım 60 günde ingilizce diye bir yer var 60 gunde gramere bogmadan konusturabilmeyi iddaa ediyorlar sizce mantiklimidir

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
Gidiceğiniz kurs yerini araştırın detaylıca, size kalmış ama, kursdan daha garanti seçenek isterseniz, makale yazın, çeviri yapın, oyun oynayın araştırırsanız yapıcak cok sey var. Kursda 1 günde 3-4 kelime öğreticeklerse evde bu öğrenim limiti size bağlı olur. Gitmediğim icin kurs nasıl bilmiorum tabi tahmin.

MultiAnaliz.com

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

Allah allah? Kaç kere yurt dışına çıktınız da dil öğrenemediniz? Tüm arkadaşlarım tek kelime bilmeden bulgarca rusça ingilizce öğrendi. Tüm suriyeliler çatır çatır türkçe konuşuyor. Zorunda olmazsanız ÖĞRENEMEZSİNİZ.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al