wmaraci reklam

İnternet alışverişi ile ilgili bir soru

4 Mesajlar 704 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sistema Sistema WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle merhaba g.gidiyor sitesinden 10 adet kulaklık aldım ve satıcı kulaklıkları kargoya çoktan verdiğini söyleyip sistemin yoğun olduğunu söyleyerek 5 gün kargo takip kodunu sisteme girmedi. Beni en çok bu mesajı oyaladı ve son gün dedim ki kargonun takip numarasını vereceksen ver bugün son gün dedim ve bana başka fimadan n11 den 1 adet kulaklık yollamış. Gittigidiyorada takip numarasını girmediği için para benim hesabıma geri yatmış. Madem elinde mal yok söyleseydin beni 5 gün oyalayıp kargoya verdim diyerek geçiştirmeseydin. Şimdide mesaj atıyor ürünü istemiyorsanız şu takip koduyla geri gönderin ürünü. Hayırdır kardeşim niye göndereyim ben bu ürünü? Göndermek zorundamıyım, kesinlikle hayır...G.gidiyor sitesinde satıcıyım diye geziyor ve müşterilerine n11 adlı firmadaki satıcılardan ürün yolluyor. N11 satıcısı bu işe asla karışmadığı halde bu ************** bana mesajlar atıyor ve ne bir mesajına nede bir aramasına cevap veriyorum. Sonuç olarak ************** 30 tl zararda ve bende 300 tl paramı geri almış bulunmaktayım. Sizin görüşleriniz neler? Siz olsanız ne yapardınız?

wmaraci
reklam

Winchester Winchester Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 25 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
Dropshipping seziyorum..
Sistema

kişi bu mesajı beğendi.

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Bu aralar bütün alışveriş sitelerinde ve kargo şirketlerinde sıkıntı var. Perşembe akşamı Hepsi Burada'dan alışveriş yaptım, hala kargoya verilmedi. Aynı gün Gitti Gidiyor'dan bir ürün aldım, Cuma günü kargoya verildi ama hala çıkış şubesinde bekliyor. Hayır madem bu kadar alışverişi kaldıramıyacaksın 3 aydır her tarafta ne diye reklam veriyorsun? Bir de Aliexpress gibi satışları olsa allah bilir kaç ay sonra kargolayacaklar :)
Sistema

kişi bu mesajı beğendi.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri

Sistema Sistema WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum ABD
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Bahane üstüne bahane kuruyorlar. Aliexpressdeki adamlar ürünü gönderip 90 gün sonra parayı alıyor. Bizimkiler parayı alıp bahane üretiyorlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al