wmaraci reklam

İnternet Üzerinden İNGİLİZCE öğrenmek

10 Mesajlar 2.914 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UmitUzun UmitUzun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Bugün Üniversitede cawdrey akademi diye bir stant kurmuşlar ve bakanlık onaylı internet üzerinden İngilizce kursu veriyorlar doping hafızayı bilenler için onun gibi bir şey görevlilerle 50-60 dakika konuşma şansımız oldu bizi etkiledi açıkcası laf cambazından çok bilgili bir kişiye benziyordu kullanan var mı arkadaşlar

Cawdrey Akademi haricinde önereceğiniz program yazılım YouTube kanalı var mı

Cawdreyi Kullananlar Var Mı Memnunmusunuz

Anlatılana göre diğer sistemlerden çok farklı ve çok fonksiyonlu sadece dinle geç değil seviye ölçme ve ona göre devam etme vs vs daha çok konuşmaya yönelik bir sistem ilk önce konuşma sonra yazmayı amaçlıyor

İlk önce Türkçe konuşmayı öğrenip sonra okulda dil bilgisi öğrendiniz mantıklı olan da bu konuşamadığınız bir dilin 10 senedir gramerini öğretmeye çalışan bir eğitim sistemi var falan dedi bizdede bu şekilde dedi ilk önce İngilizce konuşmayı öğreteceğiz sonra gramer ..

Hollanda da kullanılan sistem olduğundan bahsetti

Normal bir kurstan öğrenseniz en iyi şekilde pratik yapmazsanız 1 yıl içerisinde unutursunuz falan dedi geçen hafta çarşamba yediğiniz yemeği hatırlayan var mı dedi tabiki hatırlamıyoruz şu filmi izlediniz mi dedi Türkan Şoray ve Kadir İnanır Oynuyor Kırmızı kamyon desem herkeste bir şey canlanır bi sahne aklına gelir çünkü bunu unutmuyoruz bizim sistemimizde böyle dedi ....

İngilizce konuşabilmek İçin İngilizce Düşün.

wmaraci
reklam

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
hocam bu pek mantikli olmaz bence eğer olsaydi millet ingilizce için yurtdisina gitmezdi.
faydasi olur belki birseyler ogrenirsiniz ama kalici olacagini zannetmem pek, birebir konusarak öğrenmek alistirma yapmak sart.
bu sekilde ogrendim desenizde belirli bir süre sonra unutirsunuz, gecici olur mantigindayim ben ama belki kisiden kisye gorede degisebilor.

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.

Hyperaktif Hyperaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kendi İsteği ile İşsiz
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 9 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Bende ingilizce öğrenmek istiyorum. Bi ara dil kursuna gittim görüştüm a2 sin dedi konuşma testi yaptılar sağdan soldan öğrendiğim ingilizceye. Yurtdışı dil eğitimi düşünüyorum.

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
eski sitesinde www.sarahocam.com 'da çok güzel eğitimler vardı şimdi sitesi yenileniyor kaynakları çok fazlaydı umarım en kısa zamanda yükleyecekler işinize yarar
UmitUzun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SMedyaHizmeti SMedyaHizmeti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Ingilizce eğitim kursu için: udemy , Pratik için: busuu

Yukarıda önerdiğim kuruluşlardan şaşmayın. cawdrey miş. :D :D

• Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ederim ama adam çok mantıklı konuştu :) Beni etkiledi açıkcası laf cambazı vs olamazdı :)
İstanbul Üniversitesi ile bir bağlantısı varmış o yüzden sizlere sormak istedim

• Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Seocalismasi adlı üyeden alıntı

hocam bu pek mantikli olmaz bence eğer olsaydi millet ingilizce için yurtdisina gitmezdi.
faydasi olur belki birseyler ogrenirsiniz ama kalici olacagini zannetmem pek, birebir konusarak öğrenmek alistirma yapmak sart.
bu sekilde ogrendim desenizde belirli bir süre sonra unutirsunuz, gecici olur mantigindayim ben ama belki kisiden kisye gorede degisebilor.

Alıştırma tarzında ve kalıcı öğrenim tarzında bi çalışma amaçta bu vs diye bahsetti nasıl 1 hafta önce bugün yediğin yemeği hatırlamayıp izlediğini hayal meyal hatırladığın Türkan Şoray Kadir inanır filmindeki kırmızı kamyonu hatırlıyorsun gibi teknik olarak farklı bence arkadaşım aldı kullanmaya başladı bakalım adam öyle bir konuştu ki ses tonu akıcı bide buna mantıklı ve bilimsel girince etkilenmemek elde değil

• Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

Tosa adlı üyeden alıntı

eski sitesinde www.sarahocam.com 'da çok güzel eğitimler vardı şimdi sitesi yenileniyor kaynakları çok fazlaydı umarım en kısa zamanda yükleyecekler işinize yarar

Teşekkür ederim

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)

Hyperaktif adlı üyeden alıntı

Bende ingilizce öğrenmek istiyorum. Bi ara dil kursuna gittim görüştüm a2 sin dedi konuşma testi yaptılar sağdan soldan öğrendiğim ingilizceye. Yurtdışı dil eğitimi düşünüyorum.

A2 en düşük seviyenin bir üstü oluyor. Bence internetten de olsa azim ilgilenme meselesi ben sevmiyorum İngilizceyi öğrenmekte pek istemiyorum ama benimle okuyan kişilerden öğrenen oldu. Demekki yapabilen varsa öğrenmek mümkün.

• Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

SMedyaHizmeti adlı üyeden alıntı

Ingilizce eğitim kursu için: udemy , Pratik için: busuu

Yukarıda önerdiğim kuruluşlardan şaşmayın. cawdrey miş. :D :D

Sizin yorumunuzdan sonra baktım udemy yazmaya ve gramer a yönelik siz ilk önce Türkçe konuşmayı öğrendiniz sonra Türkçe dil bilgisini bence İngilizce de bu şekilde olmalı busuu ya da şimdi bakıcam cawdreyin mantığı da ilk önce konuşma böyle bir set düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al