freelance iş ilanları

(İstanbullular Konuya) Bunu Çok Sık Yaşıyor Musunuz?

25 Mesajlar 2.712 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

carasar adlı üyeden alıntı

Abi gündem o kadar kadına şiddet ve tacizle meşgul oldu ki, otobüste ben bayanın yanında durmaya korkuyorum. Doldukça o üstüme geliyor küçülup kaybolacak gibi oluyorum. Ha istanbulun kizlari da bunu kullaniyor mu bilemiyorum. Otobuste oyle rahatlar ki buralar hep benim der gibi. Rahatsız olan var mi diye düşünmüyor bile. (Bu durum cinsiyetle alakali degil. En azindan güzel kokuyorlar. Erkeklerde bir de ter kokusu var ve koltuk altını resmen umumi hizmete aciyor.)

Bunu öyle bir kullanıyorlar ki artık. Mağazanın birinde kadın ne varsa çantasına doldurunca yakalanmış, mağaza çalışanları polisi arayınca kadın başladı soyunmaya, biz iptal biz şok,biz pert :D Tabi soyununca kaçmasın diye tutamıyorsun da gözüne far tutulmuş tavşan gibi arkasından baka kaldık. Bir de bunun mağazanın ortasına şey yapanları var. O daha fena.

Bir defasında da İstanbul'da arkadaş ziyaretinde otobüse binmemiz gerekti. Normalde cüzdanımı da arka cebime koymam ama o an öyle icap etti. Otobüs de öyle bir dolu ki ama hanımefendinin biri gelip mabadını dayadı arkadan, ben gidiyorum o geliyor ve tabii ki beklenen son cüzdan arka cepten alınıyor ama ben de cüzdanı pek arka cebime koymadığım için anında fark ediyorum. Kolundan tutunca bir basıyor çığlığı, linç yemekten ucuz kurtulduk.

En zoru öğretmenlerin işi, Allah sabır versin.
WmOptimize

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

dogubaklaci adlı üyeden alıntı

Kadıköyden metro ile Avcılara gitmeyi deneyin:D

2 kişi gidip 3 kişi dönmek...
dogubaklaci

kişi bu mesajı beğendi.

PhonexPHP PhonexPHP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Geliştiricisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 8 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Metrobüsü bilenler bilir. En öndeki kapının teki açılır diğeri açılmaz. Ben açılmayan kapının önündeydim. O kapının önünde de bir demir bariyer vardır. İki durak sonra hınca hınç doldu. Demir ile benim arama bir kadın girdi. Otobüs sonraki durakta birini daha alınca bildiğin yek vücut olduk. Kadına diyorum ki lütfen yana geçin ya da buradan çıkın. Kadın yapacak bir şey yok bir süre böyle devam edeceğiz deyip rahatlıkla devam etti. O gün bende bayağı utanmıştım.

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Seneler evvel buna benzer iki ayrı durum yaşadım fakat bir şey olmadı açıkcası, Bu olabilir sonuçta metrobüs yada benzeri bir taşıt ile tıka basa bir araç ile seyahat ediyorsunuz normal.

wmaraci
wmaraci

blogumdabugun blogumdabugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ..............
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Böylesi bir olayı Metrobüste yaşamanız oldukça muhtemeldir.. Günün hemen her saatinde tıklım tıklım dolu oluyor... Nereden binerseniz binin, İster Bakırköy'den, İster Zincirli Kuyu'dan İsterse Mecidiyeköy'den.. Tam bir işkence ile karşı karşıya kalıyorsunuz..

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al