wmaraci reklam

Kaç kişi sigara içiyor?

35 Mesajlar 3.841 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
    • Üyelik 08.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 22 / E
    • Meslek webmaster
    • Konum Adana
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 696
    • Beğeniler 238 / 238
    • Ticaret 5, (%100)
    dediğiniz gibi bildirim olarak üyelere gönderip bir de biz üyeler olarak çözümünü bulsak, sigara içen arkadaşlardan bir kişi bile bıraksa yeter. :cool:

Bu arada hiç içmedim ama pasif olarak ben de içiyor sayılıyorum.

wmaraci
    reklam

001 001 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 09.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Otelci
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad V** C**
    • Mesajlar 89
    • Beğeniler 25 / 21
    • Ticaret 3, (%100)
    maalesef içiyorum instagramda şöyle bişeyle karşılayım bu tarz şeyler kullanıp sigarayı bırakan varsa yazabilir mi ? https://www.instagram.com/p/Bp1xLLPFLdX/

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 26.10.2018
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Gamu™
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad T** T**
    • Mesajlar 273
    • Beğeniler 14 / 76
    • Ticaret 0, (%0)
    theredor bazı kişiler bırakmak istiyor; ama dışarıdan teşvik ve destek bekliyorlar. Bazılarına da ne yaparsan yap bırakmıyorlar. Bu bakımdan içen kişiler yaşadıkları zararları belirtirse, diğer içen kişilerin bırakma ihtimali olabilir ve içmeyenler, daha fazla sigaradan uzak durur. Bizzat yaşadım. Dershaneye gittiğim zamanlar tenefüse çıkan yanımdaki İbrahim adlı arkadaşın, sınıfa her girişinde nefesi çok pis kokuyordu. Artık dayanamadım, daraldım bu duruma ve kendisine, "İnan ki dışarıda sigara içip geliyorsun ya, ağzın çok pis kokuyor." dedim. O da, "Bırakmak istiyorum; ama bir türlü bırakamıyorum." dedi. Ben de, "Sigaraya vereceğin parayı eşine ver mutfak masrafı yapsın, çocuğuna ver okul harçlığı yapsın, şöyle yap, böyle yap..." dedim. Sanırım bir buçuk ay sonra sigarayı bıraktı onu da şöyle öğrendim. Bir gün sınıfa geldim. Benden önce gelmiş. Güzel bir parfüm sıkınmış, saçlarını tarayıp şekil giyinmiş. "Hayırdır, akşam düğüne mi gideceksin?" dedim. "Hayır, sigarayı bıraktım." dedi. Ondan sonra teneffüse çıksa dahi, hiçbir şekilde sigara içmedi. Kısaca, tam anlamıyla istek olmadıktan sonra bırakamazsınız.
    theredor

kişi bu mesajı beğendi.

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
    • Üyelik 08.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 22 / E
    • Meslek webmaster
    • Konum Adana
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 696
    • Beğeniler 238 / 238
    • Ticaret 5, (%100)
    aslında çok iyi bir konuya değindiniz. Sigara içip bırakmak isteyenler genelde dışarıdan tavsiye bekliyor. Bu tavsiye gelmeyince de şu zaman bırakırım, işlerimi bitireyim bırakırım ya da benim için daha vakit var deyip içmeye devam ediyor.

Aslında herkes bir sigara içen arkadaşını teşvik etse ve yarın değil, şu gün değil şimdi bırak dese belki bırakabilir.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
    • Üyelik 03.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ç** K**
    • Mesajlar 3537
    • Beğeniler 253 / 1236
    • Ticaret 8, (%100)
    Arkadaş ortamında nargile içerim oda ayda maksimum 1 kere.

cagdaskorkmaz.com.tr
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al