wmaraci reklam
lidertakipci

Kafayı Kazıtmakla İlgili :)

14 Mesajlar 5.501 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Selamın aleyküm, sizlere danışmak istediğim bir mesele var, bilmiyorum daha önce söylemiş miydim yaşımı(büyük ihtimalle hayır) ancak 17 yaşındayım ve başlıktan zaten anlamış olduğunuz üzere saçlarımı kazıtmayı düşünüyorum, neden sorusunu sorabilirsiniz; bende eskilerden beri arkadaşlarım uzun saçın durmadığını söylerler, aslında durmaması değil de, bakamıyorum uzun saça, şekil veremiyorum, her gün fön çekmek falan benim işlerim değil, saçımı kısa tutmayı seviyorum, ama Maşallah saç tarla gibi çabucak uzuyor, kestirdikten sonraki o kısa ferahlığı 1, 1 buçuk hafta belki tadıyorum, ardından istemediğim uzunluğa ulaşıyor, ben de diyorum ki, önce bir güzel kısalttırayım, sonra da jilet ile kazıma işlemi, sonra tabiri caizse kabak. Ancak korkularım var, 1. bana uyarmı bunu nasıl test edebilirim, ellerinle saçı geriye çekip anlına doğru bak diyen var, saçını paintle diyen var vs. vs, bunu anlamanın kolay bir yolu varmıdır, sonracıma benim kaşlarım biraz kalın, kafayı kazıtınca sırıtırmı hani tuhaf durarmı, 3. de malum öğrenci çevresi nasıl tepkiler görürüm, eğer çok kötü olursa çıkana kadar bir şapkayla durmayı düşünüyorum ancak ne olur ne olmaz bu riske girmek demek en az 1 ay kel kalmak demek, sizce ne yapmalıyım, fikirleriniz için teşekkür ediyorum..

Kafa tipim : ten beyaz, http://www.kuaforunuz.net/wp-content/uploads/2015/01/erkek-sac-bakimi.jpg şu ten rengindeyim, bakarsanız kaşlarım da o kalınlıkta gibi gibi biraz daha fazla olabilir belki ama bu adam gibi kahve rengi olmadığı için kap kara olduğu için sıkıntı olabilir, bunun yanında yüz tipim de bu adama benziyor, shape olarak, şuan nasıl anlatıyım bilemedim ama böyle yani, bide sert bir görünüşüm yok hani yanaklarım falan kırmızı orta kilodayım, bi vin diesel olamasakda nasıl bişi oluruz merak ediyorum, teşekkürler. fotoğraf atamam söyleyeyim şimdiden.

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Kafan yuvarlak değilse hiç bulaşma... Ferahlayacağım derken rezil olursun valla şuna benzersin :)

5 numarayı bir dene derim önce. Enseyi naturel yaptır ve önleri makineyle çizdir.
MertUslu

kişi bu mesajı beğendi.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
işte bende değişik bir şey olup çıkmaktan korkuyorum, dediğinizi denerim teşekkürler, zaten kazıtmadan önce illaki öyle bir numarada kestirip sonra jilet atmak gerekiyor, her türlü görmüş olurum o hali :)
bu arada kafam yuvarlak sanırım, yani bilmiyorum, saç olduğu için dediğim gibi pek bir şey anlayamıyorum kafa yapımla ilgili kendimi bildim bileli hiç kısa saçlı hatırlamıyorum kendimi

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
1 hafta önce gece saat 4.30 sularıydı. Nerden gaza geldiysem aldım makinayı vurdum saçı sıfıra.

Sonuç; Gaza gelmemek lazımmış.
ByPowerfuL Okeskin glofrum

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Hayat senin hayatın, kafa senin kafan. 17 yaşında olman, çevrenin sana neyin iyi olduğu ya da naparsan iyi görüneceğini söyleme hakkı vermez.
Ben senden yaşça büyüğüm ama şu son 1 yılda keyfe keder iki-üç defa kafamı kendim kazıdım.
Benim saçlarım da senin bahsettiğin gibi çabuk uzadığından da zaten 1 ayda o ilk günkü görüntü kalmıyor.
Git bir kuaföre, saçlarını istediğin gibi kazıt. Kaşların kalınsa kuaför biraz alsın. Sonra baktın hoşuna gitmedi, yeni bir şey denemiş olacaksın ve istemezsen zaten 1-2 aya uzayacak. Etrafında da bu konuyu senden çok dert edecek adam varsa, bir kuaför parasına etrafındakilerin ne kadarı boş, ne kadarı gerekli öğrenmiş olacaksın.
Canının istediğini bu yaşta yapmayacaksın da ne zaman yapacaksın.
Sen iyi birşey yapsan da, kötü birşey yapsan da insanlar konuşur. Sen canının istediğini yap, onlar konuşmaya devam etsin.

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
4 veya 5 numara kes, kazıtma

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Ahahaha :D size başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim

8. sınıf zamanları heves ettim ronaldo gibi olacam diye gittim berbere abi dedim beni ronaldo gibi traş yap :D adam yaptı traşı ahahaha :D recep ivedik'in saçının sarıya boyanması gibi bir tepki verdim :D :D :D

Sonra dedim ki berbere abi komple kazı kafamı :D adam usturayla kazıdı sonrası mı ?

Berber dükkanından attığım ilk adımdan itibaren tüm gözler benim üstümdeydi :D beyaz tenli oluşumdan ve yaz mevsiminin nedeniyle kafam pek bir parlıyordu :D :D

Sonuç pişmanlık yaşadım :D

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Aleyküm Selam
Bende Roykot gibi yapmıştım. Eğer kazıtırsan kafan çok beyaz durur.kafanın kısa saça alışık olması gerekir. Bencede 5 numaraya vur. Ve sakın saklama beğenmesen bile çünkü sakladıkça daha çok dalgasını yapmaya çalışırlar.

Nova Nova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker, Dış Ticaret Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Bizim zamanımızda kafayı kazıtmak öğrenciler için yasaktı. MEB'in kılık-kıyafet yönetmeliğine aykırıydı. Bu yüzden okulda idareden de azar yiyebilirsin, dikkat et. Ayrıca bu soğuk kış günlerinde de kazıtmak çok mantıklı değil. Belli ki senin canın sıkılmış, bir değişiklik istiyorsun. Daha az riskli bir çözüm bul kendine:) Kafanın yapısını vs. öğrenmek için yaz tatilinde kazıtırsın, ferah ferah da dolaşırsın.

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)
Merhabalar..
30 Kasım. Ben ve bi arkadaşım kazıkttık şahsen ben pişman oldum :) çevremden kötü tepkiler aldım kışın olmaz yazın daha iyi olur vs..
Bence sıfıra filan hiç vurmayın kısa saç her zaman iyidir. 1 Ay boyunca bere takıcam dersen sen bilirsin. Şahsen ben öyle geçirmiştim 1 ayı..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al