wmaraci reklam

Kardeşim için bölüm önerisi ?

9 Mesajlar 1.042 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

VALUETHOR VALUETHOR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 93 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba dostlar bu sene üniversite sınavına girecek olan kardeşim için bölüm tavsiyelerinizi bekliyoruz. Kendini Eşit ağırlık öğrencisi , hedefi yurtdışında çalışmak. Bilgili olan kişiler yanıtlarsa sevinirim

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Bu çok diken üstü bir konu hocam :) Buradaki insanlar da haklı olarak site açacak insanlara bile keyif alabilecekleri ve bıkmayacakları işlere site açmalarını öneriyorlar :)

Gencecik bir kardeşimize de bundan farklı bir öneride bulunabileceğimizi sanmıyorum :)

Allah yolunu açık etsin :)

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Bu zamana kadar ne olarak yetiştirdi kendisini? Misal bilgisayar a ilgisi ve temel bilgisi varsa, düzenli bir çalışma ile siber güvenlik uzmanı olabilir. Yurtdışında siber güvenlik uzmanı olarak çalışabilir. Ardından buraya geldiğinde yurtdışında iyi referansı var ise burada güzel bir şirkette işe başlayabilir. Hayat bu belli mi olur bi balmışsın şirketini açmış. Başarılar hayatında...

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Bugüne kadar ilgi alanı ne ise o alandan ilerlemeye devam etsin, yeni dala atlarken düşmesin aman. Hiçbir fikri yoksa da Havacılık Yönetimi tavsiyemdir eşit ağırlık için. Şâyet düşünürse bu bölümü, pm atın detaylı konuşuruz destek olurum.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Çekinmeyin üniversitelere gidin,bölüm hocaları zevkle muhabbet edecektir. Okuyunca ne olur hayattan ne bekleyecek vs görsün. Kendim yana yana zevk ile meslek lisesi saç metal ve plastik kalıpçılığına yazıldım. Amacım üniversitede endüstri mühendisliği okumak ve ev sinema sistemleri vs tasarlamaktı. Fakat gel gelelim öğrendik ki meslek lisesi çıkışlı üniversite sınavında kat sayı anlamında 2-0 geride başlıyor Türkiye'de ilk 5K ya girmiş olmama rağmen istediğim bölüme giremedim. Şuanda 38 yaşındayım sorsalar ne okumak istersin diye tek cevabın Hukuk. Yaklaşık 15 senedir kendimin aile , asliye,ağır ceza,icra,icra ceza,ticaret,iş davaları ve çevreminin bu alandaki davalarına danışmanlık yaparak avukatsız kendi işimi ve işlerini görmelerini sağlayarak kötü sonuç ile karşılaşmadım.

Son 5 yıldırda Mobil teknoloji üstüne odaklanıyorum çünkü gelecek orada herkes elindeki cihaza bağımlı :) amacım mekandan bağımsız para kazanmak ve istediğim yerden paramı kazanabilmek ki istediğim yerde yaşayabileyim.
Şimdi;
Demem o ki kardeşiniz hangi bölümü istediğinden önce hayattan ne istediğini ifade etsin, idrak etsin ardından bu isteğini dile getirsin. Sonra bir kaç kişi ile istişare edin hayaller paris gerçekler işsizlik olmasın. İşsizlikten öte mutsuz işe gidip gelmek ile hayatını bitirmesin.

Ben seçimini mantıktan yana değil yüreği ile "mesnetli" yapsın

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Kozmonot olsun :D

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

Gurer69 Gurer69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 8 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
hedef yurt dışıise uluslararası ilişkiler okuyabilir. Yalnız giderken yanına en az 2 yabancı dilini de alsın :)

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Bölüm yerine üniversite tercih etmesi daha doğru olacaktır. Özellikle yurtdışında tanınan bir üniversite ise iş bulması daha kolay olur.

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Hedef konusunda bir sey diyemem ama iş güvenliğine girmesin kardesim boşuna okudu o bölümü

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al