Kişisel Bloglarınızı Yazabilir misiniz ?

73 Mesajlar 9.969 Okunma
smmexpress

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Kişisel sitelere örnek buyrun .
oguzhn.com

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Şöyle bir şey izah etmek istiyorum. Son günlerde görüyorum ki kişisellik kavramı baya değişmiş. Neye göre veya kime göre kişisel bu soruyu sormamız lazım aslında. Bana soracak olursanız kişisel blog kişinin kendine dair yazılarını paylaştığı, yaşamından kesitlerdir. Fakat bir başkası öyle güzel teknoloji yazıları yazabilir ki, o yazıya kattığı yorum diger teknoloji yazıları gibi insanı bunaltmaz. Sizlerde hak verirsiniz ki piyasada onlarca teknoloji blogu adı altında açılan çöp siteler mevcut. İşte ben bu sitelere kişisel blog diyemem. Hakeza kişinin kişisel blog diye paylaştığı bloguna girdiğimde karşıma ilk gelen yazılar bilmem ne hilesi indir, bilmem kimin biyografisi ise kusura bakmayın ama ben kişinin kişisel blog kavramı üzerinde rant sağladığını düşünürüm.

Navigasyon ve bilgisayar tamiri bloglarına gelecek olursak; navigasyon blogunun sahibi arkadaş gerekli açıklamayı yaptıktan sonra amacı için bu konunun uygun olmadığını güzel bir dille söyledim. Ama bilgisayar tamiri blogu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Şuan mobilden girdiğim için tam hatırlamıyorum ama bilgisayar tamiri blogu dahi değildi sanırım. Bakmayın blog dediğime.

Konu sahibinin iyi niyetini anlıyorum. Ben de çok severim blog okumayı ve yazmayı. Siz de bu şekilde bir konu açarak bloglardan haberdar olmak istemişsiniz. Ama malesef bu iyi niyetiniz bence suistimal ediliyor.

Konuya yorum yazan arkadaşlar da konunun ne amaçla açıldığını kavrayıp o şekilde cevap yazarlarsa sevinirim. Aksi takdirde konunun çöpe dönmemesi için gereksiz mesajları silmek durumunda kalacağım.

İstemeden de birini kırdıysak affola.

cerezlerim cerezlerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

nosae adlı üyeden alıntı

http://nosae.blogspot.com/

İnşallah benimkisi kişisel kategorisine dahil edilir :)

Bildiklerim.

isousluer adlı üyeden alıntı

Şöyle bir şey izah etmek istiyorum. Son günlerde görüyorum ki kişisellik kavramı baya değişmiş. Neye göre veya kime göre kişisel bu soruyu sormamız lazım aslında. Bana soracak olursanız kişisel blog kişinin kendine dair yazılarını paylaştığı, yaşamından kesitlerdir. Fakat bir başkası öyle güzel teknoloji yazıları yazabilir ki, o yazıya kattığı yorum diger teknoloji yazıları gibi insanı bunaltmaz. Sizlerde hak verirsiniz ki piyasada onlarca teknoloji blogu adı altında açılan çöp siteler mevcut. İşte ben bu sitelere kişisel blog diyemem. Hakeza kişinin kişisel blog diye paylaştığı bloguna girdiğimde karşıma ilk gelen yazılar bilmem ne hilesi indir, bilmem kimin biyografisi ise kusura bakmayın ama ben kişinin kişisel blog kavramı üzerinde rant sağladığını düşünürüm.

Navigasyon ve bilgisayar tamiri bloglarına gelecek olursak; navigasyon blogunun sahibi arkadaş gerekli açıklamayı yaptıktan sonra amacı için bu konunun uygun olmadığını güzel bir dille söyledim. Ama bilgisayar tamiri blogu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Şuan mobilden girdiğim için tam hatırlamıyorum ama bilgisayar tamiri blogu dahi değildi sanırım. Bakmayın blog dediğime.

Konu sahibinin iyi niyetini anlıyorum. Ben de çok severim blog okumayı ve yazmayı. Siz de bu şekilde bir konu açarak bloglardan haberdar olmak istemişsiniz. Ama malesef bu iyi niyetiniz bence suistimal ediliyor.

Konuya yorum yazan arkadaşlar da konunun ne amaçla açıldığını kavrayıp o şekilde cevap yazarlarsa sevinirim. Aksi takdirde konunun çöpe dönmemesi için gereksiz mesajları silmek durumunda kalacağım.

İstemeden de birini kırdıysak affola.

İsmail bey konuyu açan kişi olarak, böylesine anlayışınız için size tesekur ediyorum..iyi aksamlar..

Ek Olarak: Arkadaşlar teşekkür ediyorum konuyu dikkate alıp bloglar arası potansiyel hareketlenme yaşamamıza destek verdiğiniz için..

Konu ile yepyeni bloglar tanıma fırsatım oldu, birçoğunu dikkatle inceledim, eminim diğer arkadaşlarım da benzerini yapmıştır..

Teşekkür ederim.. İyi Çalışmalar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al