wmaraci reklam

Kişisel Bloglarınızı Yazabilir misiniz ?

73 Mesajlar 9.957 Okunma
smmexpress

cerezlerim cerezlerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

easlanhan adlı üyeden alıntı

Biz istiyoruz ki konular kirlenmesin. Hah diyorum kişisel bloglarını tanıtacak millet. Bakıyorum yine diğer konular gibi başından sonuna reklam kokuyor.

Bazı insanlar gerçekten reklam için kullanıyor burayı. Yani reklam olduğunu sanıyor.

erdem bey, başından sonuna kadar reklam kokması gerekmiyor, bu konuyu ben açtım ve açılış yazımda kastettiğim gibi birbirimizin bloglarından haberdar değiliz..ben bu blogların bir iki tanesi hariç bir çoğunu görmemiştim daha önce ama şu an bir çoğunu takip ediyorum sizinki dahil..

Ben yalnızca, insanların birbirlerinin bloglarını görüp inceleyip birbirlerini takip edebilmelerini sağlamak maksatlı bir potansiyel hareketlenme istedim..

O navigasyon blogu sahibi arkadaşa da saldırılmasına gerek yok..burada herkes tanıtımını yapmak istiyor, kendini dahil etmek istiyor sisteme.. Lütfen erdem ve ismail beyler biraz anlayış.. Teşekkür ederim..

İyi çalışmalar..
askdyg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)

cerezlerim adlı üyeden alıntı

erdem bey, başından sonuna kadar reklam kokması gerekmiyor, bu konuyu ben açtım ve açılış yazımda kastettiğim gibi birbirimizin bloglarından haberdar değiliz..ben bu blogların bir iki tanesi hariç bir çoğunu görmemiştim daha önce ama şu an bir çoğunu takip ediyorum sizinki dahil..

Ben yalnızca, insanların birbirlerinin bloglarını görüp inceleyip birbirlerini takip edebilmelerini sağlamak maksatlı bir potansiyel hareketlenme istedim..

O navigasyon blogu sahibi arkadaşa da saldırılmasına gerek yok..burada herkes tanıtımını yapmak istiyor, kendini dahil etmek istiyor sisteme.. Lütfen erdem ve ismail beyler biraz anlayış.. Teşekkür ederim..

İyi çalışmalar..

Teşekkür ederim siz takip etseniz de ben yazacağım etmeseniz de. Fakat İsmail ile aynı konuya mütabık olmamızın nedeni, kişisel blog kavramı. Boş boşuna tepki gösteriyorsunuz. Aslında bu tepkilerden ziyade kişisel blog derken neyi hedef aldığımızı bilmenizi istiyorum.

Tabi ki bu insanların da görüşlerini bildirmeleri, bloglarını tanıtmalarına hakları var. O hakkı ben onlardan alamam. Bütün her şeyi boş verelim, size şu soruyu soruyorum: "Bilgisayar sitesi, nasıl bir kişisel site oluyor?" yada navigasyon.

Bu forum kültürüdür. Başlık ne diyorsa onun hakkında gidilir. Hani deseydi ki herkes bloglarını yazsın o zaman amenna. Bütün herkes yazsın. Eğer sizinde amacınız kayıtsız şartsız bütün bloglar ise bu konular daha önce açıldı, konunun kilitlenmesi lazım.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
arkadaş kişisel blog demiş. haber paylaşımı ne zaman kişisel oldu :D

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederim siz takip etseniz de ben yazacağım etmeseniz de. Fakat İsmail ile aynı konuya mütabık olmamızın nedeni, kişisel blog kavramı. Boş boşuna tepki gösteriyorsunuz. Aslında bu tepkilerden ziyade kişisel blog derken neyi hedef aldığımızı bilmenizi istiyorum.

Tabi ki bu insanların da görüşlerini bildirmeleri, bloglarını tanıtmalarına hakları var. O hakkı ben onlardan alamam. Bütün her şeyi boş verelim, size şu soruyu soruyorum: "Bilgisayar sitesi, nasıl bir kişisel site oluyor?" yada navigasyon.

Bu forum kültürüdür. Başlık ne diyorsa onun hakkında gidilir. Hani deseydi ki herkes bloglarını yazsın o zaman amenna. Bütün herkes yazsın. Eğer sizinde amacınız kayıtsız şartsız bütün bloglar ise bu konular daha önce açıldı, konunun kilitlenmesi lazım.

Erdem bey, Konunun kilitlenmesi ve kilitlenmemesi, o kadar önemli değil benim için.. Bu kapanır, bir başkası açılır.. Burası tartışma platformu değil sizin de önceki iletinizde söylediğiniz gibi.. Sadece birşey söyleyeceğim ve bu konuda sizinle tartışmayacagım, konuyu kirletmeyelim..

Söylediğiniz gibi kişisel blog istedim ben takip edelim, bakalım, edelim.. Arkadaşlar kişisel olmayan bloglarını da arz etmişler, ben konuyu açan olarak bişey demiyorsam moderatör arkadaşlar hariç, kimsenin bunu demeye hakkı yok.. Evet sapıtılıyorsa amacından kapatılabilir.. Ancak lütfen arkadaşların paylaşımlarını ezimsemeyelim, üzmeyelim birbirimizi.. Bloglarını paylaşanları üzmeyelim.. Teşekkür ederim..

İyi çalışmalar..

wmaraci
wmaraci

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)

cerezlerim adlı üyeden alıntı

Erdem bey, Konunun kilitlenmesi ve kilitlenmemesi, o kadar önemli değil benim için.. Bu kapanır, bir başkası açılır.. Burası tartışma platformu değil sizin de önceki iletinizde söylediğiniz gibi.. Sadece birşey söyleyeceğim ve bu konuda sizinle tartışmayacagım, konuyu kirletmeyelim..

Söylediğiniz gibi kişisel blog istedim ben takip edelim, bakalım, edelim.. Arkadaşlar kişisel olmayan bloglarını da arz etmişler, ben konuyu açan olarak bişey demiyorsam moderatör arkadaşlar hariç, kimsenin bunu demeye hakkı yok.. Evet sapıtılıyorsa amacından kapatılabilir.. Ancak lütfen arkadaşların paylaşımlarını ezimsemeyelim, üzmeyelim birbirimizi.. Bloglarını paylaşanları üzmeyelim.. Teşekkür ederim..

İyi çalışmalar..

Amacınızı anladım.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

Amacınızı anladım.

Eyvalah..

nosae nosae Nosae.Blogspot.Com/2014© Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
http://nosae.blogspot.com/

İnşallah benimkisi kişisel kategorisine dahil edilir :)

Bildiklerim.
cerezlerim

kişi bu mesajı beğendi.

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
www.umittopcan.net
cerezlerim

kişi bu mesajı beğendi.

fenered fenered Fikirlere Kurşun İşlemez Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Emre66.com
cerezlerim

kişi bu mesajı beğendi.

fatihclkl fatihclkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 162 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
SOSYAL MEDYA PORTALI | MUCİZEVİ
cerezlerim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al