Köpek Beslemek İstiyorum Tavsiyeleriniz Çok ÖNEMLİ [Lütfen Okuyunuz]

23 Mesajlar 2.560 Okunma
smmexpress

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
Bu iş çok büyük bir sorumluluk. Köpeği mal gibi görmemek, onun da istekleri zevkleri olduğunu bilmek lazım. Mümkünse satın almak yerine yardıma ihtiyacı olan bir köpeği sahiplenin.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)

jobsfrominternet adlı üyeden alıntı

Bu iş çok büyük bir sorumluluk. Köpeği mal gibi görmemek, onun da istekleri zevkleri olduğunu bilmek lazım. Mümkünse satın almak yerine yardıma ihtiyacı olan bir köpeği sahiplenin.

Yanlış anlaşılmasın ama kendi fikirlerimi söylemek istiyorum ;

Nasıl eşimizi, dostumuzu veya arkadaşlarımızı seçerken kendimize ait kriterlerimiz var ise benimde bu konuda kendime ait bazı kriterlerim var. Örneğin ben bir köpeğe ; tamamen bakıcılık yapmak, onun hayatını güzelleştirmek adı altında değil de kendim ile birlikte bana hayat arkadaşı olacak bir dost arıyorum. Nasıl gerçek hayatta kriterlerimiz var ise bu konuda da madem seçme şansımız var ( lütfen bunu ego gibi veya sadece canlı gözüyle bakan biri olarak görmeyin) en azından beni daha iyi kavrayabilecek, eğitime müsait, kolay eğitim alan cins istiyorum. Sonuç olarak olayı başa çevirirsem amacım satın almak veya almamak değil, hangisi karşıma çıkarsa fark etmeksizin sahiplenmek örneğin yukarıda saydığım kriterlerimi sağlayan bir dost bulduğumda ister sokakta, isterse barınakta olsun sahiplenmek istiyorum.

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
hasanayt bu yönden de haklısınız tabi ki. umarım istediğiniz gibi bir dost bulup hep mutlu olursunuz.:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al