wmaraci reklam

Kredi kartından 2 kere çekilmesi.

5 Mesajlar 741 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JrFree JrFree . Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba, bugün cafe tarzı bir yerde hesap ödemesini kredi kartıyla yapıyordum. İlk çekimden sonra çalışan bir sorun olduğunu söyledi ve bana iptal fişi verdi. Daha sonra tekrar kartla ödeme yaptım. Eve geldiğimde ise internetten kredi kartı provizyon bölümünde 2 kere çekildiği gözüküyordu. Benim yapmam gereken bir işlem var mı? yoksa otomatik iade edilir mi o ücret?

wmaraci
reklam

dogusycblt dogusycblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 98 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
hayır yok otomatik iade ediliyor.
JrFree

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
24 saat içinde iade edilir. Edilmez ise bankayı arayın bilgi alın. Sorun olursa da cafe ile görüşüp halledebilirsiniz. İptal fişini atmayin
JrFree

kişi bu mesajı beğendi.

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 157 / 159
  • Ticaret 0, (%0)
Ürünü aldığın yere fişinle beraber git ve telefonda gördüğün görselin çıktısını alarak cafenin yetkili birimi ile görüş muhtemelen geri ödeme alacaksın iyi günler dilerim.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HayvanSever HayvanSever Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kamu Personeli
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Kartının şifre vs. değiştir. Hatta o kartı iptal ettirip yeni bir kart al. 5 dk veriyorlar. Benim karta da aynısını yapmışlardı. Kardeşim istanbula gezmeye gitmişti. Kredi kartımı vermiştim, ne istersen al demiştim. Marketten bir şeyler aldıktan sonra görevliye kartı vermiş. Görevli bir sorun oldu demiş ve kardeşim de nakit ödeme yapmış. 1 ay olmadan karttan istanbuldan tl olarak ve yurt dışından sanırım dolar olarak alışveriş yapılmış. 500-600 tl gibi ödeme yaptım. Kimse de bilgilendirmedi harcama itirazı olayını. Bankadaki müşteri temsilcisi bile ödemek zorundasın dedi. Vakıfın istanbul merkezini bile aradım, harcama itirazından onlarda bahsetmedi. Vakıfbaktan uzak durun.

Trendyol'dan Bahtiyar ALEMDAR isimli ************** benim kart bilgilerimle alışveriş yapmış. 500-600 tl gibi limit kalmıştı, full kullanmışlar. 10 bin tl limit olsaydı, onu da kullanacaklardı. Trendyolu aradım, hangi adrese sipariş verdiğini söyleyin dedim. Zar zor adını alabildim. Bir **************ya sahip çıkıyorsunuz dedim. C. başsavcılığına şikayet dilekçesi yazarsanız bilgileri onlara veririz dediler. Yozgattaydım o zamanlar. Yozgat Cumhuriyet başsavcılığına şikayet dilekçesi verdim. Şikayetten hemen hemen 1 sene sonra Ankaraya geldim. Burada da bir polis karakolu beni çağırdı, aynı şikayetimi dilekçe olarak yazdılar. 5 yıl olacak, tık ses yok. Edevlette şikayet dilekçesi itirazım bile yok. Türkiye'de adaletten bahsedilemez. Ziraate geçtim.

Kartını iptal ettirip değişir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al