Merhaba arkadaşım, dediğim gibi sizlerden gelen siteleri ara sıra eleştiriyorum. Tabiki gelen tüm istekleri inceleyemem ama ara sıra seçtiklerimi inceliyorum. Neyse bu seferki site kulturelbellek.com. Eleştiriye başlayalım.

Öncelikle dikkatimi çeken favicon oldu kardeşim. Sitenin logosundaki amblemi favicon olarak kullanırsan daha hoş olacaktır.

Logoya gelirsek logosunu eleştirmemi istemediğini belirtmiş arkadaş ama öyle olmaz sen siteni eleştiriye yolladıysan ben istediğim yerini eleştiririm arkadaş.

Logon bence iyi yani paint terk olmamış en azından. Renk amblem font uyumu vs. güzel bence takma kafana.

Slider kısmına bayıldım kanka bence çok güzel olmuş adam akıllı beğendiğim slider kısımları arasına girdi. Helal.

İçeriğe gelirsek “Haber, Halk Bilimi, Kentler İmgeler, Araştırma” gibi bölümler dikkatimi çekti güzel olmuş o bölümler. İçeriği beğendim yani ve amacı güzel bir site olmuş böyle devam.

Kaynak: http://sizofrenadam.com/kulturelbellek-com-hakkinda-dusuncelerim.html

Sen de sitenin şizofren adam tarafından mizahi bir dille eleştirilmesini istiyorsan iletişim bölümünden bana yaz