wmaraci reklam

Kuruşları İyiliğe Dönüştürmek İster Misiniz?

9 Mesajlar 989 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
    • Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    Merhaba, arkadaşlar bilmiyorum daha önce duymuş olan var mı ya da kullanan ama yıllardır aktif bir şekilde kullanmış olduğum bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim.

• Uygulama Adı: Yuvarla

• Uygulama Çalışma Mantığı ve Amacı: Banka ve kredi kartlarıyla yaptığın harcamalarının küsuratını bir sonraki TL'ye yuvarlayarak aradaki kuruşları seçtiğin dernek veya vakıfa bağışlayabilirsin.

Peki, bir sonraki TL'ye yuvarlamak tam olarak ne anlama geliyor diyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse yapacağınız 37,75 TL tutarında bir market alışverişi olduğunu varsayalım. Siz kredi ya da banka kartınız ile bu ödemeyi yaptığınızda ilgili işletme 37,75 TL tutarında ödemeyi sizden normal bir şekilde çekecek bunda hiçbir değişiklik yok fakat arka planda bankanız bu ödemeye ek olarak 25 kuruş tutarında bir ödemeyi sizin adınıza belirlemiş olduğunuz dernek ya da vakıfa bağışlayacak. Bu işlem her işleminizde gerçekleşecek olup ek olarak bunu sınırlandırma imkanınızda bulunuyor. Aylık en fazla 5 TL bağış yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde o ay yapacağınız küsüratlı alışverişlerden yuvarlanan tutar maksimum 5 TL olacak ve duracaktır. Yani, 6 kere 10,01 TL harcama yaptığınızda normalde 6x0,99 Kuruş üzerinden 5,94 TL bağış yapılması gerekirken 6. işleminizde yalnızca 5 kuruş bağış yapılacak ve 5 TL'de duracaktır.

• Destekleyen Bankalar: Konuyu açmış olduğum dakika itibariyle Yuvarla'yı destekleyen 5 adet banka bulunmaktadır. Bunların başında uygulamanın geliştirilmeye başlandığı ilk günden itibaren destekleyen ilk banka ve halende en aktif şekilde desteğini sunan banka İş Bankası'dır. Buna ek olarak; İş Bankası, ING Bank, QNB Finansbank, Akbank ve Albaraka da Yuvarla ile entegreli bir şekilde çalışabilmektedir.

• Sponsor: BKM Express

• Destekçiler: Yuvarla sunucuları Radore üzerinde güvenli ve hızlı bir şekilde ücretsiz olarak barındırılmaktadır. Ödeme ve bağış alt yapısı ise Payten tarafından sağlanmaktadır. Yuvarla tarafından kullanılacak tanıtım materyalleri Buluşum üzerinde fonlanarak yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için alttaki görsele tıklayabilirsiniz, referans bağlantımı içerir fakat referansın bir kazancı bulunmuyor sadece ne kadar geri dönüş sağlayabiliyorum bunu merak ediyorum. Yıllardır aktif bir şekilde kullanıyorum fakat 2 elin parmağını geçmeyecek insanı kullanmaya teşvik edebildim çevremden. Ben öğrenciyim ve buraya gidecek küsüratlar beni zorlamıyor, bu küsüratlar nedeniyle aç kalmıyorum ya da zor duruma düşmüyorum burada (WMARACI) çok güzel para kazanan insanlar var onları hiç zorlayacağını düşünmüyorum. Ha yinede refsiz bağlantı isteyenler "BURAYA" tıklayarak refsiz giriş yapabilir siteye ve uygulamayı daha detaylı inceleyebilir.

Bağış yapacağınız kurumu dilediğiniz anda değiştirebiliyorsunuz, güncelleme sonrasında gerçekleştireceğiniz işlemler ilgili kuruma gönderiliyor onun öncesinde işlenen işlemler önceden belirlediğiniz kuruma gönderilir. Yani ayın ilk 15 günü Kızılay'a ayın 15'inde değiştirerek Koruncuk'a geçiş yapabilir. İlk 15 gün 4 TL topladıysanız o Kızılay'a gider sonraki 15 gün 3 TL topladıysanız o Koruncuk'a gider.

Ek Olarak: Ufak bir ricam var arkadaşlar bilmiyorum forum kurallarına aykırı mı ama konuyu okuyan arkadaşlar bir yorum, görüş bırakırsa aşağıya konu ara ara yukarı çıkar görmeyenlere ulaşır, kim bilir belki bir şekilde birilerine ufakta olsa yardımımız dokunur.

wmaraci
    reklam

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 15.02.2019
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ç** G**
    • Mesajlar 147
    • Beğeniler 47 / 42
    • Ticaret 0, (%0)
    Araştırma yapmak için google'de arattım 10 15 dakika inceledikten sonra üye oldum referansınızdan üye olmayı unutmuşum referans olarak sayabilirsiniz beni :) TEMA vakfı için bağışları etkinleştirdim. Çok mantıklı bir proje bence
    Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    CitaYazilim teşekkürler, 2016'dan beri aktif olarak kullanıyorum oldukça güzel bir proje. Apple 2017'de fark etti Apple Store'da haftanın uygulaması olarak çıkarmıştı özel haberle tüm dünyada öne. Fakat bizim halkımız pek ilgilenmiyor bu tarz projelerle.

Farklı platformlarda da paylaştım 10 kişi kadar kullanmayı düşünüyorum ve kullanmaya başladım dönüşü aldım gören kişi sayısı 3-5 k ama :)
    CitaYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

ofurkanak ofurkanak WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 07.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Bilecik
    • Ad Soyad Ö** A**
    • Mesajlar 142
    • Beğeniler 141 / 59
    • Ticaret 7, (%100)
    İlk defa duydum, çok güzel bir sistem ama maalesef kullandığım kartlar ilgili bankaların değil. Umarım en kısa zamanda diğer bankalara da entegre edilir. Eğer kullandığım bankalarda olursa kesinlikle kullanırım.
    Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

ofurkanak ofurkanak WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 07.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Bilecik
    • Ad Soyad Ö** A**
    • Mesajlar 142
    • Beğeniler 141 / 59
    • Ticaret 7, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

CitaYazilim teşekkürler, 2016'dan beri aktif olarak kullanıyorum oldukça güzel bir proje. Apple 2017'de fark etti Apple Store'da haftanın uygulaması olarak çıkarmıştı özel haberle tüm dünyada öne. Fakat bizim halkımız pek ilgilenmiyor bu tarz projelerle.

Farklı platformlarda da paylaştım 10 kişi kadar kullanmayı düşünüyorum ve kullanmaya başladım dönüşü aldım gören kişi sayısı 3-5 k ama :)

Galiba çok fazla reklamı yapılmamış bir uygulama 3 sene olmuş ama ilk defa duyuyorum.
    Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    ofurkanak aslında çok fazla reklamı döndü ama destek gelmedi firmalar ve bireylerden yeterince. BKM ve İş Bankası başlarda çok fazla destekledi. 2014'den beri olması lazım ilk başta yalnızca Morhipo.com üzerinde seçenek işaretleyerek devreye giriyordu sonra İş Bankası ilk entegrasyonu gerçekleştirdi. Diğer bankaların hepsiyle görüştüler, hepsiyle entegrasyonu yapmaları için yardımcı olmak istediler ama olumlu dönüş alamadılar çoğundan. Akbank'ı aylarca mail ve telefon ile rahatsız edip bu yönde isteğimi belirttim. Bu konuda yuvarla ekibiyle görüştüğümde onlar bankalarla kullanıcıların konuşup destek vermeleri için zorlamamızı istediler talep olmadığı için eklemiyorlarmış. Entegrasyon ile uğraşmamak için sanırım. Ama son zamanlarda çok reklamı olmuyor.

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 15.02.2019
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ç** G**
    • Mesajlar 147
    • Beğeniler 47 / 42
    • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

diyecek söz yok maalesef buradan gidecek kuruşlar bizi zengin veya fakir etmez. Sizi de tebrik ederim bu kadar çaba göstermişsiniz
    Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
    • Üyelik 11.06.2018
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Memur
    • Konum Hakkari
    • Ad Soyad H** K**
    • Mesajlar 1526
    • Beğeniler 1318 / 738
    • Ticaret 35, (%100)
    Kullandığım banka yok içlerinde ama kendi bankamin katılması amacıyla destek için mail atıp telefon edebilirim.
    Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    CitaYazilim kesinlikle öyle hocam buradan gidecek kuruşlar bizi ekonomik olarak o kadar fazla etkilemeyecektir ama 1 milyon kullanan olsa herkes 1 kuruş atsa ayda 300 Bin TL kurumlara bağış olarak döner.
    hkccrn kesinlikle hocam bankalara bu konuda herkes mail atarsa, taleplerini iletirse daha çok yanaşacaklardır. Yuvarla ekibi Enpara ile geçtiğimiz aylarda toplandı yaptı Finansbank'ı bağladılar Enpara ile görüşmeleri devam ediyormuş onları sosyal medya ve mail ile baya sıkıştırdım yönetime iletiyoruz dediler ama durum ne bilmiyorum.
    hkccrn CitaYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al