wmaraci reklam
lidertakipci

Kyk Kredi kartı

17 Mesajlar 2.511 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

XnCN XnCN Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 56 / 109
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar , arkadaşlar bildiğiniz gibi kyk bursları/kredileri ayın 6-10 arasında yatıyor , söylenene göre 1200 tl yatıcakmıs ben bu parayı telefon almak için harcıyıcam fakat ayın 6 sı gelene kadar birkaç şey almam gerekiyor(bot vb.) şimdi ben alıcaklarımı kyk kredi kartı bölümünden(-500 tl) alsam 1200 tl yatınca direk olarak aldıgımı kesermi? yani kredi kartından alısveris yaparsam para yattıgı gibi kredi borcunumu öder , eğer ödüyorsa bunu engellemenin bir yolu varmı?

wmaraci
reklam

binhdfilm binhdfilm WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek 5
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Kartın şu an elindeyse alışveriş yapabilirsin. Limit 300 tl civarı diye biliyorum. Fakat 1200 tl yatacağını pek düşünmüyorum her sene böyle söylentiler oluyor.

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
ilk kredi toplu yatar gibi bir durum yok maalesef , 400TL yatar :)

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
3 ay toplu yatacakmış bakan açıklama yapmış benim bildiğim de 1200 ₺ yatacak yönünde. Ama sorduğunuz hakkında bir bilgim yok fakat avans gibi bir şey varsa hesapta harcayabilirsiniz yatan para da o harcadığınız limitten düşürülür.

wmaraci
wmaraci

weblobedi weblobedi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Ortağı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 41 / 99
  • Ticaret 2, (%100)
eğer bahsettin şey eksi bakiye ise evet direk yatan düşürülür. Fakat tekrar çekilenilir.

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Yatan para dışındaki 350 ₺lik kısmı kuyumcudan nakit olarak alabilirsiniz. Öğrencilere böyle bir kolaylık sağlıyorlar küçük bir komisyonla. Yani harcadığınız limit, sonradan hesabınıza yatan parayla ödeniyor olsa da o parayı her halükarda nakite çevirirsiniz.

• Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 56 / 109
  • Ticaret 1, (%100)
sanırım buldum

Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Ne Demek?

Kredi kartı yaklaşık 30 günlük bir süreç sonunda hesaplanmaktadır. Bu hesaplama tarihine kredi kartı hesap kesim tarihi adı verilmektedir. Yani kredi kartının aylık olarak hesaplanma gününe kesim tarihi denilmektedir. Bu tarih yaklaştığı anda yapılan alışverişler nakit ödeniyormuş gibi kabul edilir.

Yani örnek vermek gerekirse kredi kartı hesap kesim tarihi ayın 28’i olan bir kişi ayın birinde yaptığı harcamaları kredi kartı son ödeme tarihi baz alındığında yaklaşık 30 gün sonra öderken ayın 27’sinde bu kart ile alışveriş yaptığı takdirde bu harcamasını yaklaşık 3-4 gün sonra ödemek ile yükümlüdür. Bu nedenle yüksek tutarlı harcamaların mümkün olduğunca kredi kartı hesap kesim tarihinden sonrasına ertelenmesi önerilir.

ziraat hesabıma giriş yapıp kredi kartı menüsünden hesap kesim tarihini ayın 1'inden 15 'i ne falan getirirsem krediyi bir sonraki ay öder sanırım , ben bankayı aradıktan sonra sonucu yazıcam buraya yardımcı olanlar arkadaşlara teşekkürler.

Ziraat bankasını aradım aralıkta 3 aylık tutar toptan yatırılıyormus , bu meseleyide sordum kadın dediki hesap kesim tarihini değiştirebilirim ama bu ay etki etmez bir sonraki aydan baslar
.

Insecta Insecta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
1200 TL olayı olmayacaktır, her sene böyle saçma söylentiler dönüyor, benim Kyk kredim yeni bitti, 500 TL kredi kartı limiti var her ayın 1-2'si gibi ekstre gönderilir, bu 500 TL'ye ek 300 TL harçlık limiti var nakit avans olarakta aylık en fazla 175 TL çekme hakkına sahipsiniz normal kartta herhangi birşey de limitte dahil ben çok aramama rağmen hiçbir değişiklik yaptıramadım ziraate yaptırabilirseniz iyi...

• Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 56 / 109
  • Ticaret 1, (%100)
@Insecta hocam ziraat bankasını aradım ve 3 aylık paranın toplu olarak yatırılacağını söylediler. Bu paranın bir sonraki ay yatan krediden(400) çekilmesini nasıl yapabileceğimi sordugumda hesap kesim tarihini değiştirebilecekleri söylediler ama değişiklik bir sonraki aydan itibaren geçerliymis o yüzden değiştirmedim.

Insecta Insecta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
3 aylık paranın toplu yatması acayip bizede bu tarihlerde veriliyordu ilk aldığımızda hiç böyle bir olay söz konusu olmamıştı, o zaman ona görede bir bitiş tarihi ayarlar onlar bizde eylülde bitirilmişti. 4 senelikmi 2 senelikmi sözleşme imzaladın?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al