wmaraci reklam

LIVETV Dolandırıcılığı

6 Mesajlar 941 Okunma
smmexpress

Kronsy Kronsy www.kronsy.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad L** Ç**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 16 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Yaklaşık 2 hafta önce okuldan çıktığımda LIVETV adında bir video servisine abonelik başlattığımı ve hattımdan aylık 56, haftalık 14 TL tahsil edileceğini belirten bir mesaj gördüm. İlk başta sahte mesajlardan olacağını düşünüp umursamadım fakat operatörün uygulamasına baktığımda faturama çoktan 14 TL eklendiğini gördüm. Hemen işlemi iptal ettim fakat iş işten geçti.
Vodafone'u aradığımda 3. parti servisler ile ilgileri olmadığını, destek veremediklerini söyledi ve beni LIVETV temsilcisine bağladı. Bu iğrenç sistemin temsilcisi ise 3 farklı operatör ile de bağlantılı olduğunu söyledi.
Farklı forum ve platformlarda kendileri adına açılan yüzlerce şikayet konusu var, aboneliklerini iptal eden yüzlerce müşteri varken bile böyle bir şeyi göze alıyorlar. Sizce böyle bir konu karşısında nasıl bir yol izlemeliyim?

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam hemen kanıtlarıyla birlikte resmi mercilere basvur bunu yaparken seni caydırmaya calıscaklar gel verelim paranıda vs gibi sakın dinleme sonuna kadar şikayet et fazlasını alırsın.

jarmen jarmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 24 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Siz onay vermeden abonelik başlamaz. Mutlaka mobil reklamlardan birinden gelmiştir ve siz onaylamışsınızdırr

Kronsy Kronsy www.kronsy.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad L** Ç**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 16 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
jarmen Ben de bu işlerin öyle yürüdüğünü biliyordum. Fakat başıma gelen olayda kendi kendine onay verip faturaya yansıttı. Benim gibi hiçbir işlem yapmadığı halde mağdur olan yüzlerce kullanıcı var.

wmaraci
wmaraci

jarmen jarmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 24 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
O şekilde bir işlem başlatmaları çok saçma ve imkansız geldi bana açıkçası.İlla birisi telefonunda internette gezinirken tıklamıs olabilir yani eğer dediğin gibiyse çoktan insanlar hakkını bulmustu

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Genelde adult kategorili sitelerin reklamlarına konulan bir tuzak hocam, kendi kendine olmaz. Fiziksel olarak bir müdahale yapmış olmalısın, tamam sen mesaj yolladın demiyorum ama tıklamış olmalısın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al