wmaraci reklam

Millet kafayı yemiş

15 Mesajlar 1.944 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

Emr7Yldrm adlı üyeden alıntı

tek taraflı düşünmeyin ama bide adamı dinlemek lazım kim bilir ne yaptıda böyle bi işe girişti adam

Escalous adlı üyeden alıntı

Bencede bu reklamı vereni de dinlemek gerek. Kimi doktorlar insanı katil edecek cinste oluyor. Okulunu okudu diplomasını aldı meslek sahibi oldu diye karakterli olmuyor ne yazık ki.. Ki bu cinsten bir insan olmasa böyle bir şeye girişeceğini düşünmüyorum. Ben aksine tebrik ediyorum

"Millet kafayı yemiş" kısmı işin şakası tabii ki. Yorumlarınıza da katılıyorum, böyle bir şey görünce şaşırdım doğrusu :)

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
reklam

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
sansürsüz halini atabilir misin ?

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

pmehmet adlı üyeden alıntı

sansürsüz halini atabilir misin ?

Herkese açık olarak paylaşmak istemedim, özelden atıyım merak ediyorsan.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

Gukuk Gukuk Hukukçu Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Lisans / Hukuk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 67 / 124
  • Ticaret 3, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Bencede bu reklamı vereni de dinlemek gerek. Kimi doktorlar insanı katil edecek cinste oluyor. Okulunu okudu diplomasını aldı meslek sahibi oldu diye karakterli olmuyor ne yazık ki.. Ki bu cinsten bir insan olmasa böyle bir şeye girişeceğini düşünmüyorum. Ben aksine tebrik ediyorum

Yazık. Sonra haberlerde doktora şiddet, sağlık çalışanına şiddet diye şeyler görüyoruz. Bir doktorun kibirli, egoist ya da sizin tabirinizle karaktersiz olması onun hakkında reklam vermek suretiyle karalama kampanyası yürütülmesini etik kılmaz. Bahsettiğiniz gibi bir problem yaşarsanız gideceğiniz yer Türk Tabipler Birliği veya Sağlık Bakanlığıdır. Çamur at izi kalsın demek doğru mu? Ben de sizinle ticaret yapayım ve istediğim gibi sonuçlanmasın sonra sizin hakkınızda facebook'a bu şekilde reklam vereyim sizce nasıl olur? Sadece benimle anlaşamamanız sizi "karaktersiz" birisi yapmaz...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Gukuk adlı üyeden alıntı

Yazık. Sonra haberlerde doktora şiddet, sağlık çalışanına şiddet diye şeyler görüyoruz. Bir doktorun kibirli, egoist ya da sizin tabirinizle karaktersiz olması onun hakkında reklam vermek suretiyle karalama kampanyası yürütülmesini etik kılmaz. Bahsettiğiniz gibi bir problem yaşarsanız gideceğiniz yer Türk Tabipler Birliği veya Sağlık Bakanlığıdır. Çamur at izi kalsın demek doğru mu? Ben de sizinle ticaret yapayım ve istediğim gibi sonuçlanmasın sonra sizin hakkınızda facebook'a bu şekilde reklam vereyim sizce nasıl olur? Sadece benimle anlaşamamanız sizi "karaktersiz" birisi yapmaz...

Yaşamadan bilinmiyor demek ki... Yazık olan durum bu bence. Acı bir şekilde başınıza yada sevdiğiniz bir insanın başına gelmesini dilemekte istemem. Karaktersiz yapısını karşı tarafla anlaşma kuramadığı için söylemedim, doğru bir şekilde okuyabilseydiniz yada detaylı düşünebilseydiniz anlayabilirdiniz.

Ayrıca ticaret için anlaşırsak ve de ben vadettiklerimi yapmazsam, size de ücretini iade etmezsem istediğiniz gibi karalama yapabilirsiniz.

Tabi siz susmayı tercih ediyorsanız birşey diyemem. Rütbe, yetki sahibi olanları yüksek görmeyiniz. Bakınız şuan ki sözde devlet yetkililerine.

Sağlıklı bir insanı, problemi olmayan bir insanı para kazanmak için ameliyat masasına yatıran, insanları kobay gibi kullanan doktorlarda mevcut. Hastasıyla ilgilenmeyen, başından def eden, sanki işi o değilde, babasının hayrına yapıyormuş gibi yapanda.

Sanırım başınıza hiç gelmediğinden bencilce yada empatiden yoksun konuşuyorsunuz veya sizin için böylesi bir düzen gayet hoş bir düzen.

Anlayamıyorum..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al