wmaraci reklam
lidertakipci

Minecraftın Yasaklanacağı Haberi ve doğan hit fırsatı

2 Mesajlar 503 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Sözü hiç uzatmadan anlatayım, çoğunuzun da bildiği gibi minecraft isminde bir oyun var. Yanlış bilmiyorsam microsoft satın aldı ve iyide bir kar etti bu oyundan. Her şey muhabirlerden birinin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanına minecraft isimli şiddet içeren bir oyun var. Oyun hakkında bir bilginiz var mı? ve bu hususta bir yaptırımınız olacak mı? diye sormasıyla başladı.

Şu sıralar oyun incelemeye alınmış ve kapatlıması söz konusu, bu oyunun müptelası haline gelmiş minik kardeşlerimizde vay yandıma düşmüş durumdalar. Bu duruma en çok sevinenlerden biride benim. Çünkü kuzenim saatlerini bu oyun yüzünden bilgisayar başında harcıyor ve ben bu durumdan çok rahatsızım.

Neyse sadete geleyim, bu oyunun ciddi manada bir fanatiği var, facebook ve twitter gibi ortamlarda minecraft kapatılması diren minecraft gibi sayfalar açılmaya başlandı bile ve kısa sürede çokça takipçi sayısına ulaştı. Size hitli bir sosyal sayfa oluşturma fırsatı. Oluşturun sayfanızı ve minik kardeşlerimizi ve gelecek hitlerinizi bekleyin.

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Haber olsun da ne olursa olsun mantığıyla yapılmış, haberimsi. Maalesef medya bu hale geldi. Muhtemelen bu oyunu oynamamışlardır bile. İşte sırf bu yüzden yaklaşık 2,5 aydır televizyon seyretmiyorum. Bilgi için teşekkürler.
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al