wmaraci reklam

muğla

9 Mesajlar 1.334 Okunma
wmaraci reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
izmire gidecekken kararımı değiştirip(ilk gittiğimde beğenmediğim için) muğlaya gittim. iyikide kararımı değiştirmişim. resmen aşık oldum bu şehre.

ne kadar güzel yemyeşil bir yer. yeşile hasret kalmışım resmen. durup bir ağaca sarılmak istedim :) hayatımda ilk defa orman gördüm! ne kadar güzeldi ağaçlar... ama ne harcarsam harcayım haftaya tekrar günü birlik değil 3 gün kalmayı düşünüyorum.

sadece yolda çektiklerim...

Rekomedya turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Çok sanşlısın hocam keşke bizde işten güçten kendimizi sıyırıp gezebilsek.

GokhanCaliskan GokhanCaliskan Gökhan ÇALIŞKAN Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Data Science
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Konu tam üstüne denk gelmiş hocam bende bu ikilemde kaldım 3 hafta sonra arkadaşlarla kamp yapmak için plan yaptık. Ancak izmir yada muğla arasında kararsız kaldık. Muğla da bildiğiniz güzel kamp alanı var mı? Veya sizin gittiğiniz yer neresi orası da güzelmiş :)

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

GökhanÇalışkan adlı üyeden alıntı

Konu tam üstüne denk gelmiş hocam bende bu ikilemde kaldım 3 hafta sonra arkadaşlarla kamp yapmak için plan yaptık. Ancak izmir yada muğla arasında kararsız kaldık. Muğla da bildiğiniz güzel kamp alanı var mı? Veya sizin gittiğiniz yer neresi orası da güzelmiş :)

Muğla bana göre ülkenin en güzel yeri :) her ilçesi farklı güzel. Kamp için Marmaris Çubucak Orman Kampı ya da Ortaca Sarıgerme Belediye Kampını tavsiye ederim. Her ikisi de çok güzel konumda, ama canınız sıkıldığında merkezi yerlere gece hayatına falan da gitmek isterseniz Çubucak daha iyi bir seçim olacaktır. Marmarise minibüsle kolayca geçersiniz. Yalnız çubucak da denize giriş kum değil taşlıktır. Yok deniz kum orman, şehirden uzak gezi falan size daha uygunsa Sarıgermeyi tavsiye ederim. Bu bölgede kamp yapılacak bir sürü yer var. Mükemmel bir kumsalı var ve etrafında gezecek çok fazla doğal güzellik var. Hatırlayınca özledim şimdi :)

Çubucak iletişim : http://www.cubucakcamping.com/iletisim.php

Sarıgerme için ise internetten araştırabilirsiniz.

Denizden uzak dağ kampları konusunda ise, bir çok yerde gördüm fakat önerecek seviyede bilgim yok.

wmaraci
wmaraci

zeza zeza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 56
  • Ticaret 3, (%100)
Geçen hafta bende ordaydım.
Yolunuz o taraflara düşerse mutlaka köyceğize uğrayın
Rekomedya GokhanCaliskan

kişi bu mesajı beğendi.

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Kanıma girdiniz. Tayin düşünüyorum inş. olursa ilerleyen zamanlarda.

• Üyelik 29.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Data Science
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Muğla bana göre ülkenin en güzel yeri :) her ilçesi farklı güzel. Kamp için Marmaris Çubucak Orman Kampı ya da Ortaca Sarıgerme Belediye Kampını tavsiye ederim. Her ikisi de çok güzel konumda, ama canınız sıkıldığında merkezi yerlere gece hayatına falan da gitmek isterseniz Çubucak daha iyi bir seçim olacaktır. Marmarise minibüsle kolayca geçersiniz. Yalnız çubucak da denize giriş kum değil taşlıktır. Yok deniz kum orman, şehirden uzak gezi falan size daha uygunsa Sarıgermeyi tavsiye ederim. Bu bölgede kamp yapılacak bir sürü yer var. Mükemmel bir kumsalı var ve etrafında gezecek çok fazla doğal güzellik var. Hatırlayınca özledim şimdi :)

Çubucak iletişim : http://www.cubucakcamping.com/iletisim.php

Sarıgerme için ise internetten araştırabilirsiniz.

Denizden uzak dağ kampları konusunda ise, bir çok yerde gördüm fakat önerecek seviyede bilgim yok.

Çubucak tam aklımızdan geçen yer gibi hocam bu fotoğrafta ki gibi yer bakıyoruz. Sarıgerme'nin fotoğraflarına baktım ama düşündüğüm yer gibi değil. Akyaka hakkında bilginiz var mı acaba? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :)

zeza hocam köyceğiz'de çok güzel bir yermiş gözüm kaldı vallahi :)
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

GökhanÇalışkan adlı üyeden alıntı

Çubucak tam aklımızdan geçen yer gibi hocam bu fotoğrafta ki gibi yer bakıyoruz. Sarıgerme'nin fotoğraflarına baktım ama düşündüğüm yer gibi değil. Akyaka hakkında bilginiz var mı acaba? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :)

zeza hocam köyceğiz'de çok güzel bir yermiş gözüm kaldı vallahi :)

Akyaka tarafını hiç bilmiyorum, güzel yerler kamp alanı olduğunu da duydum ama hiç gitmedim. Ne söylesem yalan olur. Bodrum ile Fethiye arasını hemen hemen her koyuna kadar gördüm, yol olmayan yerleri bile gezmişimdir. Bu söylediğim alan için de giderseniz memnun olmayacağınız hiç bir nokta yok :)

Köyceğiz de güzeldir Ortaca da güzeldir :) Muğla da her yer ayrı güzeldir. Nereyi seçerseniz seçin diğer ilçede aklınız kalır. Muğlanın insanı da ayrı güzeldir. O yüzden hangisini tercih edeceğiniz çok farketmeyecek emin olun.
GokhanCaliskan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Data Science
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
LikeSend Hocam öyle bir anlatıyorsunuz ki Muğla'ya taşınasım geldi :) Gerçekten çok güzel yerler. 1 hafta kamp yapacağız eğer vakit ve nakit kalırsa dediğiniz yerlerin hepsine gidip görmek istiyorum. :) Tavsiyeniz ve yorumunuz için tekrar teşekkürler :)
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al