wmaraci reklam

Müminlere Uyarı

8 Mesajlar 955 Okunma
wmaraci reklam

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
Bu çok önemli bir uyarıdır. Çoğu mümin sanıyorki ben kafirleri kötü insanları kınarsam onlara kötülük yaparsam Allah bana ceza çektirmez. :D çok gülünç bir durum Allah o kadar adaletliki kafire yapılan kötülüğün bile cezasını verir sen mümin olsanda o yüzden kınamayınız kötülük yapmayınız insan kınadığını yaşamadan ölmez.

Kaynak; http://gerceklerleyasa.blogspot.com.tr/2015/04/muminlere-uyar.html

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için
wmaraci
reklam

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Ne alaka şimdi bu kadar saçma bir konu görmedim. Gerçek mümin olan bunu bilir zaten, saçma sapan konular açmayın hit çekme derdiyle.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Ne alaka şimdi bu kadar saçma bir konu görmedim. Gerçek mümin olan bunu bilir zaten, saçma sapan konular açmayın hit çekme derdiyle.

amacım bilgi yaymak hit benim ilgimi çekmeyen bişey malesef herkez bilmiyor bilseydi işid gibi müslümancıklar çoğalmazdı hayır kafandan uydurduğun şeyle beni nasıl yargılıyorsun hiç anlamam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

psilocybn adlı üyeden alıntı

amacım bilgi yaymak hit benim ilgimi çekmeyen bişey malesef herkez bilmiyor bilseydi işid gibi müslümancıklar çoğalmazdı hayır kafandan uydurduğun şeyle beni nasıl yargılıyorsun hiç anlamam

Hala gerçek müslümanların IŞİD ve ona destek verenler olduğunu kabul edemediniz. Adamlar İslamda istenileni yapıyor. Cihad için uğraşıyorlar, tüm dünyayı müslümanlaştırmaya çalışıyorlar. Zaten bu istenmiyor mu? Hayatınızda kaç kere Kur'an-ı Kerim'i açıp Türkçe çevirisiyle okudunuz? Hemen hemen hepiniz hiçbir zaman dersiniz. Hep Arapça olarak okudunuz en son da amin deyip kapattınız. Ama size ne emrediliyor hiç ilginizi çekmedi. Sonra da IŞİD gerçek müslüman değil diyorsunuz.

Kategori konu dışı diye bu kadar da alakasız ve niteliksiz konular açılmamalı. Mümin kardeşlerinizi kendi sitenizde bilgilendirebilirsiniz webmaster forumunda konu açmanıza gerek yok. Ek olarak bu dini bir konu buradaki herkes müslüman olmak zorunda değil, buraya php öğrenmek için giren biri mümin uyarılarını almak zorunda da değil.

Niyetinizin kötü olmadığından şüphem yok ama lütfen bazı şeyleri görün artık. Kalın sağlıcakla.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

ttw adlı üyeden alıntı

Hala gerçek müslümanların IŞİD ve ona destek verenler olduğunu kabul edemediniz. Adamlar İslamda istenileni yapıyor. Cihad için uğraşıyorlar, tüm dünyayı müslümanlaştırmaya çalışıyorlar. Zaten bu istenmiyor mu? Hayatınızda kaç kere Kur'an-ı Kerim'i açıp Türkçe çevirisiyle okudunuz? Hemen hemen hepiniz hiçbir zaman dersiniz. Hep Arapça olarak okudunuz en son da amin deyip kapattınız. Ama size ne emrediliyor hiç ilginizi çekmedi. Sonra da IŞİD gerçek müslüman değil diyorsunuz.

Kategori konu dışı diye bu kadar da alakasız ve niteliksiz konular açılmamalı. Mümin kardeşlerinizi kendi sitenizde bilgilendirebilirsiniz webmaster forumunda konu açmanıza gerek yok. Ek olarak bu dini bir konu buradaki herkes müslüman olmak zorunda değil, buraya php öğrenmek için giren biri mümin uyarılarını almak zorunda da değil.

Niyetinizin kötü olmadığından şüphem yok ama lütfen bazı şeyleri görün artık. Kalın sağlıcakla.

Allah kafirleri sadece savaşta öldürün diyor ışid napıyor ufak bir sezgi ile kafir sandığı herkezi öldürüyor kısacası müslümanlarıda öldürüyor şiddet uyguluyor uyguladığı şiddet ise islamın yanlış anlaşılmasına kötü görünmesine sebep oluyor. İslamı çirkin gösteren nasıl gerçek mümin olabilirki peygamber sav bile düşmanlarına sırf islam kötü algılanmasın diye güzellik ile yaklaşmıştır. buraya açıyorumki sitem tanınsın daha fazla insan ile bilgi paylaşabilim.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.dunyabirmasaldir.com/isid-gercek-muslumandir-ve-allah-tum-kotuluklerin-anasidir-ironi-yok-duz-anlamiyla/

Bu yazıda Kur'an-ı Kerim'den ayetlerle birebir olarak IŞİD'in eylemleri kıyaslanmış ve büyük ölçüde uyuştuğu görülmüştür. Vakit ayırıp detaylıca okur, inceler ve düşünürseniz sevinirim.

Elbette sitenizin tanınmasını ve daha çok kişiye hitap etmenizi istemeniz oldukça normal. Ama konuları direkt burda açmak yerine yeni sitelerin tanıtımının yapıldığı

https://wmaraci.com/forum/yeni-siteler.html

kategorisinde sitenizi tanıtabilirsiniz. Zaten sitenizin yayın yaptığı türde içeriğe ilgisi olan arkadaşlar devamlı takipçiniz olacaklardır.
psilocybn

kişi bu mesajı beğendi.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Sizin de niyetinizin kötü olmadığından eminim ama bu forumda ne söylediğinize dikkat edin. Konunun açılması yanlış ama bu yorum resmen cehalettir.
Cihat anlayışı bizde evde başlar. Önce onu öğrenin. Elimize kalaşnikof alarak kimseye saldırmıyoruz. Savaşın da yapılacağı durumlar vardır ama biz düzeltmeye kendimizden başlarız. Işid gibi durduk yerde kimsenin namusuna, canına, malına kastetmeyiz. Bize verilen emirleri sizden iyi biliyoruz merak etmeyin.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al