Ne Oluyor Bu Mouse'a (:?

13 Mesajlar 6.331 Okunma
smmexpress

EnesKaya EnesKaya Programlama/Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama/Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 34 / 75
  • Ticaret 0, (%0)

MrTimsah adlı üyeden alıntı

Galiba Bir Tür Virüs Buna Sebep Oluyor :/ Yoksa Akıl Sıra Erecek Bir Olay Değil ki :D

Başka oyunlarda oluyor mu bu sorun ?

Skype ; eneskaya07
wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Aynı mouse bende de vardı bir süre önce, sağ tuşu basmamaya başlayınca kablosunu söküp atmıştım bir yere, tabii benimki mekanik bir sorundu.

Mouse sekiyor olabilir, nerde o toplu güzelim fareler... Optik gözün olduğu kısmı nemli yada kolonyalı pamuklu çubukla temizlemeyi dene, sabun gibi köpüren madde kullanırsan iz kalır, daha zor görür.

Mouse'u yeni bir usb portuna takıp denedin mi, yada aygıt yönetiminden mouse sürücüsünü kaldırmayı? Ayrıca o mouse ile bir CD verilmiş olması gerekiyor, gelişmiş mouse yönetimi için bir yazılımı var. O yazılımı kurmayı dene, yada zaten kuruluysa ayarları varsayılana (default) döndürmeyi.

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

antalya07 adlı üyeden alıntı

Başka oyunlarda oluyor mu bu sorun ?

Yok hayır olmuyor , sadece tek oyunda ..

Batuhan adlı üyeden alıntı

Aynı mouse bende de vardı bir süre önce, sağ tuşu basmamaya başlayınca kablosunu söküp atmıştım bir yere, tabii benimki mekanik bir sorundu.

Mouse sekiyor olabilir, nerde o toplu güzelim fareler... Optik gözün olduğu kısmı nemli yada kolonyalı pamuklu çubukla temizlemeyi dene, sabun gibi köpüren madde kullanırsan iz kalır, daha zor görür.

Mouse'u yeni bir usb portuna takıp denedin mi, yada aygıt yönetiminden mouse sürücüsünü kaldırmayı? Ayrıca o mouse ile bir CD verilmiş olması gerekiyor, gelişmiş mouse yönetimi için bir yazılımı var. O yazılımı kurmayı dene, yada zaten kuruluysa ayarları varsayılana (default) döndürmeyi.

Yeni mouse aldım artık yardımınız için teşekkür ederim (: çok saçma zaten birdaha bu markayı almayıda düşünmüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al