Türkcell 3G Vınn Hakkında

7 Mesajlar 1.520 Okunma
smmexpress

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bugün yaşadığım bir problem vardı bana 14.37 gece 205 mb kotanız kalmıstır diye uyarı sms'i geldi 14.44 geçe de bitti haftalık 1 gb kullanıyorum 1 senedir kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. müzik video upload dowland güncelleme hiçbirşey yapmadım.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım 40 dakika filan konuştuk sistemlerindeki bilgilerimi istedim bana verdikleri bilgi 14:33 de kotanız bitmiştir diyor. Onların sisteminde bana verdikleri bilgi buraya dikkatli bakın 14:33 de bitiyor diyor banada 14:37'de 205 kotanız var diyor bana gelen msj da 14:44 de bitti diyor bende benden kaynaklanan sorun olduğunu düşünmüyorum tamamen turkcell'in sisteminden kaynaklandığını düşünüyorum onların sistemlerindeki bilgilerimi istedim posta ile gönderecekler bana ve bendeki bilgilerle kanıtlarla filan tüketici hakları veya savcılığa başvurmayı düşünüyorum haklı çıkarmıyım sizce?

wmaraci
reklam

meteturkdonmez meteturkdonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 4, (%100)
Verilen bilgilerin çeliştiğini kanıtlarsanız zaten kazanırsınız. Böyle sistemsel hatalar olabilir eğer gereğini yaparsanız zararınıza olmaz. Ama bu bilgileri toplayıp önce kendinizi inandırın sonra mahcup olmayın.

wordpressyapalim.com

EnesKaya EnesKaya Programlama/Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama/Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 34 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Burada ki sorun sistemsel mesaj geç gelmiş. Yalnız şikayet etmek felan butür sorunlarda bir sonuç alınmaz. Çok olay var böyle

Skype ; eneskaya07

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

antalya07 adlı üyeden alıntı

Burada ki sorun sistemsel mesaj geç gelmiş. Yalnız şikayet etmek felan butür sorunlarda bir sonuç alınmaz. Çok olay var böyle

diyorum hocam ben 1 senedir kullanıyorum hemen hemen 205 mb kaldıgı zaman 2 gün gidiyordu ama 8dk arasında vınnla 205 mb birşey indirmek imkansız merkezde filanda oturmuyorum turkcellde sorun var magdur durumda kalan benım.

wmaraci
wmaraci

EnesKaya EnesKaya Programlama/Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama/Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 34 / 75
  • Ticaret 0, (%0)

zekuda adlı üyeden alıntı

diyorum hocam ben 1 senedir kullanıyorum hemen hemen 205 mb kaldıgı zaman 2 gün gidiyordu ama 8dk arasında vınnla 205 mb birşey indirmek imkansız merkezde filanda oturmuyorum turkcellde sorun var magdur durumda kalan benım.

Hocam haklısınız zaten ama bu tip sorunlarda uğraşılmıyor yani şikayet tabi edebilirsiniz en doğal hakkınız ama dediğim gibi sonuç alınmıyor malesef.

Skype ; eneskaya07

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Bir şirketin, dakikasında sizin bir hatanızı giderebilmesi için, müşterileri kadar müşteri temsilcisi çalıştırması gerekir. :)

Yani bir anda mahkeme, şikayet vs. demek yerine zamana bırakmayı denemelisiniz. Gerekli yerlere ulaştıktan ve taleplerinizi belirttikten sonra, bir değişim yoksa, ilgili şeylere başvurursunuz.

Daha olay bugün gerçekleşmişken, bu kadar abartmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

umitbasci umitbasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 0 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

zekuda adlı üyeden alıntı

Hocam bilgisayarınızda otomatik güncelleştirme açıksa yada herhangi bir program kendiliğinden güncellendiyse MB'larınız gidebilir. Ben de VINN kullanıyorum, ben de yetiremiyorum, çok çabuk bitiyor

www.umitbasci.com | www.mumcukoyu.com
Sitelerime ulaşmak için kopyala-yapıştır yapınız.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al