wmaraci reklam

Okul İhtiyaç Yardımlaşması - Gönüllü Proje

4 Mesajlar 639 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Axe Grafik Axe Grafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 69 / 45
  • Ticaret 7, (%100)
Merhabalar ,

Kişişel olarak bir yardım başlatıyorum.
Okula gitmek için ihtiyaç sahibi olan çocuklar için gerekli kırtasiye ürünlerinin bulunacağı bir paket hazırlayıp kendilerine teslim edeceğim.

Öncelikle belirtmeliyimki herkesin kafasında acaba yaptığımız yardımlar doğru yere ulaşcakmı diye bir düşünce oluşcak.Bu yüzden her bir miktar yardım yapan kişilerin adlarının bulunduğu liste ile beraber paket teslimi sırasında , teslim edilen çocuğun resminin bulunduğu bir fotoğraf tarafınıza iletilecektir.

Paket içeriğinde bulunacak ürünler ve fiyatlar

3 Adet Kurşun Kalem 1.50 TL
2 Adet Uçlu Kalem 4 TL
5 Adet Uç Takımı 2.50 TL
3 Adet Silgi 1.50
1 Adet Kalem traş 50 Krş
1 Adet Pastel Boya Seti 3 TL
3 Adet Okuma kitabı 4.5 TL
1 Adet Sırt çantası Kız / Erkek 15 TL
1 Adet Çetvel 3 TL
1 Adet Pergel 1 TL
1 Adet Kalem kutusu 3 TL
1 Adet Resim Defteri 1.50 TL
5 Adet Defter 5 TL
10 Adet Kaplama kağıdı 10 TL
3 Adet Kırmızı Kalem 1.50 TL
1 Adet Sulu Boya Seti 2,50 TL
1 Adet Sıvı yapıştırıcı 1.50 TL
1 Adet yapışkan etiket 0,50

TOPLAM TUTAR : 62 TL

Yani 62 TL ile bir çocuğun okulda muhtaç olmamasını sağlayabilir ve onlar için bir nebzede olsa bir faydamız dokunabilir.

Lütfen yorum yaparken dikkatli olunuz.

Ücret Gönderimi:

Ücret gönderimi paypal üzerinden yapılacaktır.Yardım yapmanız için belirli bir miktar yoktur.50 Kuruş dahi yardım yapabilirsiniz.

Paket Teslimi:
Paketler İzmir ilinde ihtiyaç sahibi olan çocuklara tarafımca bizzat verilecektir.Teslim sırasında içinde o paketin toplam tutarını karşılayan kişilerin isimlerinin bulunduğu bir liste ile fotoğraf çekilip tarafınıza iletilcektir.

Projenin ilerleyişine bağlı olarak diğer şehirlerdeki irtibatlara görede paket dağıtımı yapılabilir.

Ürünler:
Yukarıdaki ürün listesinde bulunan ürünlerin tümü , 1 paket için geçerlidir ve tüm paketlerde aynı ürün ve marka bulunacaktır.

Arkadaşlar bu tamamen gönüllü olarak yapılan birşey umarım hedefimize ulaşabiliriz.Güvenirlik konusuna gelince birşey diyemem dediğim gibi sadece bunu size kanıtlayabilirim.Paket içeriği ve önerileriniz ile bana yardımcı olabilirsiniz.

Paypal üzerinden bağış yapmak için : vpsswhost@hotmail.com (Kişişel)

Şimdilik sadece paypal üzerinden bağış sistemini kullanacağım projenin ilerleyişine göre bu değişebilir.

Bağışlarınızın ihtiyaç sahiplerinin eline ulaşacağından kesinlikle emin olabilirsiniz.

WMARACI.COM EKİBİNE : Bu projeyi gönüllü olarak yapıyorum.Bağışta buluncak kişilerde gönüllüdür.Konuyu kilitlemeden yada silmeden önce projenin akışına göre karar veriniz.

Lütfen bağış yapan kişiler paypal üzerinden ücret gönderirken "Okul Projesi" olarak not eklesin ve konu altından yazsın.

Bağış yapacak arkadaşlar yolladığınız miktarı değil de yollayıp yollamadığınızı yazın lütfen

wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Ben başlayayım, arkası gelir inşallah..

Bu arada bağış yapacak arkadaşlar yolladığınız miktarı değil de yollayıp yollamadığınızı yazın lütfen, Aslında onu bile yazmamak gerekir ama diğer arkadaşları bağış yapmaya teşvik amaçlı...

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Yolladım, umarım bir nebze yardımcı olur

Axe Grafik Axe Grafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 69 / 45
  • Ticaret 7, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Ben başlayayım, arkası gelir inşallah..

Bu arada bağış yapacak arkadaşlar yolladığınız miktarı değil de yollayıp yollamadığınızı yazın lütfen, Aslında onu bile yazmamak gerekir ama diğer arkadaşları bağış yapmaya teşvik amaçlı...

"bağış yapacak arkadaşlar yolladığınız miktarı değil de yollayıp yollamadığınızı yazın lütfen" bu metini konuma ekledim teşekkürler

kelebek adlı üyeden alıntı

Yolladım, umarım bir nebze yardımcı olur

Katkılarınız için teşekkürler arkadaşlar

Ek Olarak: Konu günceldir arkadaşlar şuana kadar 28 TL topladık

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al