wmaraci reklam
lidertakipci

ÖmerAYDINOGLU Acil Duyuru!!!!

24 Mesajlar 2.090 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Şu zamanlarda tehlikeli ve riskli kötü kişiler vardır o yüzden hiç gerek yoktur o işlere

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Ticarette iyi niyet bir yere kadar. Her daim bir iş yaparken her türlü olasılığı masaya yatırmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun...

Bundan böyle dediğiniz gibi yapacağım hocam başka çare bırakmadılar.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Aynen. Bu tür kişiler yüzünden başkalarına olan güvencimiz de sarsılıyor. O kişilerin ismini paylaş da yönetim bir ilgilensin inş.

Hocam gerek bu forumdan gerekse diğer forumladan toplam 67 kişiye sposnorluk sağlamıştım bir baktım 2 site index yemiş. Hemen tüm hostları sildim. Artık yardımlaşma devri bitti benim için. Parayı veren düdüğü çalar devri başlıyor.

ProThemes adlı üyeden alıntı

Şu zamanlarda tehlikeli ve riskli kötü kişiler vardır o yüzden hiç gerek yoktur o işlere

Malesef hocam iyi niyetimi suistimal edenler oldu. Keşke kim olduklarını bulabilsem o kadar hosting arasıdan birini suçlamak bana yakışmaz. Bende sorunu kökünden çözme yoluna başvuruyorum.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Aklıma bir durum geldi. Taaaaa :) hemen hemen 6-7 yıl önce ilk smf forum sitemi açmıştım. trkafe.com 'du adı. Kız gibi alan adıydı. Bir forum kurdum. En hoş tasarım benimdi smf destek sitelerinde. Girenler, üye olanlar çok iyi gidiyordu. bir kız geldi. Konuları açar, yorumlar yapar, bayağı bir geliştirdik forumu. Benden modluk istedi. Sonuçta çoğu kişi emek karşılığı almak ister. 3'üncü isteyişinde verdim modluğu. Sabah bir kalktım, açtım siteyi. Full kategoriler, bölümler, konular, üyeler silinmiş. Çok üzüldüm. Annem üzüldü. Bir insanın emeği bir anda yok oldu. O zamanlar bilmiyordum yedek olayını fln. Yeniden kurdum forumu; ama kimse gelmedi. Kapattım. Sonradan öğrendim. fikirle.net 'in yöneticisi kendi smf forumu olduğu için beni kıskanıp kız arkadaşını bana salıp musallat etmiş. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bu durumda engelli bir genç olmam ve saf düşünmem dolayısıyla bir hata yaptım. Tanımadığım birine güvendim. Dersimi aldım; ama çok acıttı. Milletimizdeki bu çekememezlik, fesatlık olduktan sonra, hep gelişmekte olan ülke konumunda kalırız.
Ozbe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Aklıma bir durum geldi. Taaaaa :) hemen hemen 6-7 yıl önce ilk smf forum sitemi açmıştım. trkafe.com 'du adı. Kız gibi alan adıydı. Bir forum kurdum. En hoş tasarım benimdi smf destek sitelerinde. Girenler, üye olanlar çok iyi gidiyordu. bir kız geldi. Konuları açar, yorumlar yapar, bayağı bir geliştirdik forumu. Benden modluk istedi. Sonuçta çoğu kişi emek karşılığı almak ister. 3'üncü isteyişinde verdim modluğu. Sabah bir kalktım, açtım siteyi. Full kategoriler, bölümler, konular, üyeler silinmiş. Çok üzüldüm. Annem üzüldü. Bir insanın emeği bir anda yok oldu. O zamanlar bilmiyordum yedek olayını fln. Yeniden kurdum forumu; ama kimse gelmedi. Kapattım. Sonradan öğrendim. fikirle.net 'in yöneticisi kendi smf forumu olduğu için beni kıskanıp kız arkadaşını bana salıp musallat etmiş. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bu durumda engelli bir genç olmam ve saf düşünmem dolayısıyla bir hata yaptım. Tanımadığım birine güvendim. Dersimi aldım; ama çok acıttı. Milletimizdeki bu çekememezlik, fesatlık olduktan sonra, hep gelişmekte olan ülke konumunda kalırız.

Ahhh hocam ahh. O konudada dilim çok yandı. Şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorum. Bak inan bir forum kurduğum zaman(arada kurarım) geliştirir kapatırım. Moderatörlerin tek yetkisi konu taşımak. Onlara panel bile vermiyorum. ip görme yetkisi bile vermiyorum. Bu devirde insanlara güvenemiyorum. SAdece adamın yeşil rengi ve taşıam yetkisi oluyor gibi bişey. Adı moderator. Zaten artık kimse iş için istemiyor. Sadece havası olsun yeter :) dediklerinin son kelimesine kadar katılıyorum. Belkide sorun bizde. Fazla güveniyoruz. Herkesi kendimiz gibi sanıyoruz. :( :( :(

wmaraci
wmaraci

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Az önce sorguladım. trkafe.com alan adını satın aldım. Boştaymış.
muzo06 60423 SSD

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Shell atan kişileri forumda ifşa etmeniz iyi olacaktır

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Shell atan kişileri forumda ifşa etmeniz iyi olacaktır

hocam bulmam imkansız 67 kişi vardı sponsor olduğum. :( buna yanıyorum zaten herksin sponsorluğu bitirdim bulamayacağım için

SSD SSD HerTürlüDestek-Kayweb.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 38 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
apache loglarına bakın shell hangi sitelerde olduğunu gösterir

Sürekli destek verir. https://kayweb.net

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
ben yazacaktım ama arkadaş yazmış loglara bakın diye eger çıkınca log kayıtlarını silmedilerse shell atılan host bellidir ayrıca sunucunuzu shellere karşı tanıtmanızda fayda var var direk hosta atılması halinde sunucu dosyayı kabul etmeyecektir

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

SSD adlı üyeden alıntı

apache loglarına bakın shell hangi sitelerde olduğunu gösterir

Hiç aklıma gelmedi bi araştırmam lazım.

SizinWeb adlı üyeden alıntı

ben yazacaktım ama arkadaş yazmış loglara bakın diye eger çıkınca log kayıtlarını silmedilerse shell atılan host bellidir ayrıca sunucunuzu shellere karşı tanıtmanızda fayda var var direk hosta atılması halinde sunucu dosyayı kabul etmeyecektir

inşallh çıkar da sildirirz hesabını burda ve diğer platroformlarda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al