Teveccüh adlı üyeden alıntı

Aklıma bir durum geldi. Taaaaa :) hemen hemen 6-7 yıl önce ilk smf forum sitemi açmıştım. trkafe.com 'du adı. Kız gibi alan adıydı. Bir forum kurdum. En hoş tasarım benimdi smf destek sitelerinde. Girenler, üye olanlar çok iyi gidiyordu. bir kız geldi. Konuları açar, yorumlar yapar, bayağı bir geliştirdik forumu. Benden modluk istedi. Sonuçta çoğu kişi emek karşılığı almak ister. 3'üncü isteyişinde verdim modluğu. Sabah bir kalktım, açtım siteyi. Full kategoriler, bölümler, konular, üyeler silinmiş. Çok üzüldüm. Annem üzüldü. Bir insanın emeği bir anda yok oldu. O zamanlar bilmiyordum yedek olayını fln. Yeniden kurdum forumu; ama kimse gelmedi. Kapattım. Sonradan öğrendim. fikirle.net 'in yöneticisi kendi smf forumu olduğu için beni kıskanıp kız arkadaşını bana salıp musallat etmiş. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bu durumda engelli bir genç olmam ve saf düşünmem dolayısıyla bir hata yaptım. Tanımadığım birine güvendim. Dersimi aldım; ama çok acıttı. Milletimizdeki bu çekememezlik, fesatlık olduktan sonra, hep gelişmekte olan ülke konumunda kalırız.

Ahhh hocam ahh. O konudada dilim çok yandı. Şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorum. Bak inan bir forum kurduğum zaman(arada kurarım) geliştirir kapatırım. Moderatörlerin tek yetkisi konu taşımak. Onlara panel bile vermiyorum. ip görme yetkisi bile vermiyorum. Bu devirde insanlara güvenemiyorum. SAdece adamın yeşil rengi ve taşıam yetkisi oluyor gibi bişey. Adı moderator. Zaten artık kimse iş için istemiyor. Sadece havası olsun yeter :) dediklerinin son kelimesine kadar katılıyorum. Belkide sorun bizde. Fazla güveniyoruz. Herkesi kendimiz gibi sanıyoruz. :( :( :(