wmaraci reklam

Onedio`da ki zıtlık

9 Mesajlar 1.020 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Onedio her gün +18 milleti sapıklaştırmaya çalışan paylaşımlar yapıyor şuan bile girseniz görebilirsiniz.

Tecavüz taciz olayları olunca en başta gelen kadın hakları savunucusu olan bir site :)

Bir taciz haberi: http://onedio.com/haber/metrobuste-kadini-taciz-eden-sapik-tubitak-ta-uzman-cikti-cezasini-halk-kesti--714329

Daha sonra müstehcen bir içerik : http://onedio.com/haber/hazirsaniz-baslayalim-13-videosu-ile-bu-yazin-yeni-trendi-memeden-bira-icme-cilginligi-714473
AhmetCakmak34 UNKEF OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim tepesindeki insanların planlamaları var. Türk internet kullanıcısı profilini tanıyorlar. Düşünsene mahalledeki abileri genelde mahallenin kızlarını korurlar ama genellikle sapık tipler de bunlardan çıkar. Yani hem şiş yanmasın hem de kebap.
burakisci demirkurt94 dogukanbatal

kişi bu mesajı beğendi.

✂------------------------

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Aile filtresini açarsan bir problem olmaz.

Kadın savunucusuyla diğer paylaştığınız örnek gönderinin ilişkisi nedir? Aşağılanmış bir kadın görmedim de.

Bunun yanında Fatih Uzun adlı editör gerçekten çöp bir editör. Video bölümüne girseniz üst üste 20-30 video yüklediği oluyor. Başlıkla video/galeri çoğunda uyuşmuyor. Açıklamalar translate otomatik çevirisi.
ekin0011

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

shateiel adlı üyeden alıntı

Aile filtresini açarsan bir problem olmaz.

Kadın savunucusuyla diğer paylaştığınız örnek gönderinin ilişkisi nedir? Aşağılanmış bir kadın görmedim de.

Bunun yanında Fatih Uzun adlı editör gerçekten çöp bir editör. Video bölümüne girseniz üst üste 20-30 video yüklediği oluyor. Başlıkla video/galeri çoğunda uyuşmuyor. Açıklamalar translate otomatik çevirisi.

Bende yukarıda kadını aşağılamakla ilgili bir şey paylaşmadım zaten. "Milleti sapıklaştırmaya çalışıyor" dedim.

Facebook sayfasında da genellikle bu tür içerikler paylaşıyorlar.
AhmetCakmak34 UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Bende yukarıda kadını aşağılamakla ilgili bir şey paylaşmadım zaten. "Milleti sapıklaştırmaya çalışıyor" dedim.

Facebook sayfasında da genellikle bu tür içerikler paylaşıyorlar.

Tecavüz taciz olayları olunca en başta gelen kadın hakları savunucusu olan bir site Kadın hakları savunucusu olmakla paylaştığınız konuyu gerçekten anlamadım.

Ülkemizdeki sapıklara bahane mi yokta onedio'da gördüm ondan yaptım diyecekler, herhangi taciz veya tecavüz vakasında?

Kadın utancından ses çıkartamadı diye tacizcisi "ben onun erkek arkadaşıyım" diyor. O yüzden bırakalım bu işleri. Bu tür paylaşımlarla sapık olacak insanlar varsa zaten tedavi edilmelidir onlar.

Ha bunun yanında bunlar beni çok etkiliyor diyorsanız takip etmeyin. Ciddi söylüyorum takip etmeyin. Size de yazık, Allah korusun yarın bir gün bir olay olur karşı tarafa da yazık. Şahsınıza söylemiyorum herkese söylüyorum.
ekin0011

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Kadın hakları savunucusu olmakla paylaştığınız konuyu gerçekten anlamadım.

Ülkemizdeki sapıklara bahane mi yokta onedio'da gördüm ondan yaptım diyecekler, herhangi taciz veya tecavüz vakasında?

Kadın utancından ses çıkartamadı diye tacizcisi "ben onun erkek arkadaşıyım" diyor. O yüzden bırakalım bu işleri. Bu tür paylaşımlarla sapık olacak insanlar varsa zaten tedavi edilmelidir onlar.

Ha bunun yanında bunlar beni çok etkiliyor diyorsanız takip etmeyin. Ciddi söylüyorum takip etmeyin. Size de yazık, Allah korusun yarın bir gün bir olay olur karşı tarafa da yazık. Şahsınıza söylemiyorum herkese söylüyorum.

Neredeyse bütün siteler de +18(müstehcen) bir paylaşım oluyor. Ben buna karşı değilim sadece onedio.com sürekli müstehcen içerik paylaşıyor. Bir taciz haberi olduğun da da en çok kendisi savunuyor bu olayı. Bir site olur +18 paylaşımını yapar; bir site olur adam gibi haberini yapar. Ama onedio`da ne tarafta oldukları belli değil, üstelik o haber için konuşmadım geçen girdiğim de üst kısımda sol tarafta taciz haberi sağ tarafta "Bu mini cinsellik testinden geçebilecek misin? (Muz resmi var ve üstünde .... benzeri bir şey takılı)" diğer tarafta "15 ünlü s*ks pozisyonu" Bu tabloyu görünce birazcık değişik geliyor.

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Neredeyse bütün siteler de +18(müstehcen) bir paylaşım oluyor. Ben buna karşı değilim sadece onedio.com sürekli müstehcen içerik paylaşıyor. Bir taciz haberi olduğun da da en çok kendisi savunuyor bu olayı. Bir site olur +18 paylaşımını yapar; bir site olur adam gibi haberini yapar. Ama onedio`da ne tarafta oldukları belli değil, üstelik o haber için konuşmadım geçen girdiğim de üst kısımda sol tarafta taciz haberi sağ tarafta "Bu mini cinsellik testinden geçebilecek misin? (Muz resmi var ve üstünde .... benzeri bir şey takılı)" diğer tarafta "15 ünlü s*ks pozisyonu" Bu tabloyu görünce birazcık değişik geliyor.

O yüzden alexa'da 5. sırada olabilir mi :) Kategorisi geniş bir site onedio. Sapır saçma ergen muhabbetli içeriklerden, ciddi tarihsel olaylara kadar her şey var. Bunu zıtlık olarak değil çeşitlilik olarak tanımlamak daha mümkün.

Bizim insanımız gerçekten acımasız. Hem beğenmiyor karşı çıkıyor böyle şeylere hemde "meme bulduk da bira kaldı" diyor. İnsanlar çeşit çeşit.

Şu bakımdan haklısınız ki ahlaki olarak tartışma yaratan paylaşımlar. Lakin ülkemiz güllük gülistanlık olsaydı anca o zaman bu tür şeyleri tartışırdık.

Ülkemizde örümcek kafalı insanları tacize tecavüze iten, içindeki bu hastalıklı kişiyi alevlendiren kıvılcımlar varken, bu tür paylaşımlar yanında tartışılacak mevzu olmuyor maalesef.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

O yüzden alexa'da 5. sırada olabilir mi :) Kategorisi geniş bir site onedio. Sapır saçma ergen muhabbetli içeriklerden, ciddi tarihsel olaylara kadar her şey var. Bunu zıtlık olarak değil çeşitlilik olarak tanımlamak daha mümkün.

Bizim insanımız gerçekten acımasız. Hem beğenmiyor karşı çıkıyor böyle şeylere hemde "meme bulduk da bira kaldı" diyor. İnsanlar çeşit çeşit.

Şu bakımdan haklısınız ki ahlaki olarak tartışma yaratan paylaşımlar. Lakin ülkemiz güllük gülistanlık olsaydı anca o zaman bu tür şeyleri tartışırdık.

Ülkemizde örümcek kafalı insanları tacize tecavüze iten, içindeki bu hastalıklı kişiyi alevlendiren kıvılcımlar varken, bu tür paylaşımlar yanında tartışılacak mevzu olmuyor maalesef.

Bunun yanında da fark ettim ki Fatih Uzun çöp bir editörmüş, yazılarının yarısı video yarısı cinsellikle alakalı. Aslın da farklı konuyu değil ikimiz de aynı konuyu savunuyormuşuz gibi geldi sadece ben farklı bir taraftan baktım zıtlığı çeşitlilik olarak tanımlayınca sorun kalmıyor.
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Onedio'nun editörlerinin umrunda mı sanıyorsunuz bu durum.) İşine geldiği gibi herkesten yana gibi davranan bir site. Yalnızca kendi çıkarlarına bakıyor.
AhmetCakmak34 ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al